Zastanawia mnie skąd ten hotel ma tak wysokie pozytywne opinie. Podczas naszego pobytu z narzeczoną chcieliśmy wrócić szybciej do domu lecz wówczas dostaliśmy informację od rezydenta biura podróży że musielibyśmy dokonać zakupu dwóch miejsc w samolocie co wiązało się z dodatkowymi kosztami. Jedzenie w hotelu to istna porażka. Monotonnia posiłków oraz mistrzostwo w kwestii braku marnotrawienia jedzenia - przykład - jeśli na lunch podano a'la kotleciki mielone to na kolacje były one również lecz rozwalkowane bo przecież gość jest kretynem i nie zauważy różnicy. Nie udało się nawet porozmawiać w kwestii jedzenia z menadżerka hotelu ponieważ pomimo usilnych próśb innych wczasowiczów nie zjawiła się. Jeśli ktoś wybrałby się z dzieckiem - nie ma możliwości zrobienia chociażby bułki dla dziecka i wzięcia jej ze sobą ponieważ hotel nie wyraża na to zgody. Hotel nie posiada własnej plaży - jedyna informacja w biurze podróży jaka otrzymaliśmy to taka że do plaży jest 300m. Owszem racja - tylko plaża przynależy do innego hotelu więc leżaki są płatne z baru nie można skorzystać ponieważ również przynależy do innego hotelu. Klimatyzacja w pokoju jest tragiczna - w pokoju w którym my byliśmy (7 piętro) nie funkcjonowała wcale - jedynie po dźwięku jaki wydawała można było domyśleć się że działa. Kiedy omowilismy ta kwestie z rezydentka w recepcji usłyszeliśmy odpowiedź że czemu nas to dziwi skoro to 7 piętro. Jedyne co zrobiono w tej sprawie to zamknięcie okna balkonowego i zasloniecie zasłon i nic poza tym. Kwestia internetu - "działa" w lobby. Jeśli chce się mieć w pokoju należy zapłacić. Ale - WiFi zostaje przypisane do danego urządzenia więc posiadając przykładowo 3 urządzenia na których chce się korzystać z internetu należy za każde zapłacić. Hotel podaję informacje ze posiada SPA płatne oraz jacuzzi - ze SPA nie można było skorzystać przez cały nasz pobyt ponieważ jak nam powiedziało było nieczynne a jeśli chodzi o jacuzzi odpowiedź jaka usłyszeliśmy to: nie można bo to skomplikowane. Nie oczekuję wykupując all inclusive kawioru kwiatów sypanych pod nogi oraz że każdy będzie skakał na moje skinienie ale jeśli hotel informuje o danych atrakcjach z których nie może skorzystać oraz ogłasza się różnorodnością jedzenia które jest zimne monotonne lub identyczne jak posiłek wcześniej (powiedziano nam że w Bułgarii jest tradycja że posiłki je się zimne..) to ewidentnie jest coś nie tak. Szkoda ponieważ hotel sam w sobie ma potencjał lecz my na pewno nie powrócimy do niego. Ogólnie rzecz ujmując - nie polecam. Pozdrawiam Dawid

Dziękujemy, DawidC238

Ogólnie jak na taką cenę za wakacje szczerze polecam. Wszędzie jest czysto, pokoje sprzątane codziennie. Przy basenie również czysto. Personel miły, animatorzy uśmiechnięci. Jedzenie monotonne, prawie codziennie to samo, brak owoców morza na co bardzo liczyliśmy. Zazwyczaj była ryba ale wysuszona bardzo,średnio to wyglądało. Ale pozostałe rzeczy były dobre i w dużych ilościach. All inclusive dosyć dobre, przekąski w ciągu dnia również. Ogólnie Bułgaria zrobiła na nas dobre wrażenie. Miło i czysto wbrew pozorom oraz niedrogo :) polecam!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Emilka951

Polecam ten hotel przede wszystkim rodzinom z dziećmi, pokoje czyste sprzątane codziennie, pościel zmieniana co 3 dni, łóżeczka dla dzieci w bardzo dobrym stanie. Jedzenie jak na Bułgarię to całkiem niezłe, każdy znajdzie coś dla siebie.Pierwszy hotel w Bułgarii, w którym nie mieliśmy zatrucia pokarmowego :) Basen czysty, ciepła woda, jednak pomimo próśb ze strony hotelu, aby nie rezerwować leżaków przy basenie to goście hotelowi robili to nagminnie i zdarzało się, że te zarezerwowane leżaki stały wolne przez pół dnia bo nikt z nich nie korzystał. Do plaży najbliżej nie jest, na busa hotelowego też bym nie liczyła bo zabiera ludzi według swojego uznania lub w zależności od wielkości napiwku dla kierowcy, spokojnie można dotrzeć na plaże na pieszo bo jest z górki a wrócić taksówką za 5lv. Obsługa hotelowa na bardzo wysokim poziomie, są pomocni i uśmiechnięci. Ogólne wrażenie bardzo dobre.

Dziękujemy, 90Pau
Zrecenzowano: 7 września 2019

To były nasze pierwsze wspólne wakacje i było wręcz cudownie! Pokoje duże, czyste z pięknym widokiem na morze (na samym początku jednak niezbyt ładnie pachniało środkami czyszczącym). Pokoje sprzątane codziennie i dokładnie po śniadaniu. Ręczniki i pościel wymieniane nawet jeśli nie zrzuciło się ich na ziemię. Klimatyzacja działała ale trochę dziwnie. Jeśli chodzi o jedzenie to może i było trochę monotonne, lecz była jego taka ilość, ze każdego dnia można było sobie przygotowac inne danie (wystarczy trochę wyobraźni). Pyszne owoce, lody niestety sama chemia. Alkohol nie za mocny (z wyjątkiem wina) ale jak się poprosiło o ciut więcej, to barmani nalewali tyle ile się chciało. Wi-fi działało w Lobby bez zastrzeżeń. A teraz największy plus hotelu - Animatorzy. Po prostu rewelacja, nie dało się ich nie lubić. Zabawni, przyjaźni i potrafili zintegrować gości. Mówili po angielsku, niemiecku a nawet trochę po polsku. Jeżeli ktoś narzeka na ich dowcip - był dostosowany do poziomu gości. My nigdy nie poczuliśmy się obrażeni, za to wstyd nam było czasami za naszych rodaków, bo to oni byli bardziej bezpośredni czy nawet chamscy. Co do muzyki disco-polo, to fajnie było usłyszeć coś polskiego za granic i większość się świetnie przy tym bawiła. Muzyka podczas lunchu była bardzo cicho a czasami jej nie było, a wieczorem kończyła się o 23 i wcale nie było za głośno.
Darmowy Autobus na plaże i z powrotem jeździł co 30min.

PS. Pamiętajcie, mając opaskę all inclusive nie jesteście królami hotelu tylko w dalszym ciągu jego gośćmi.

Dziękujemy, emilian1993
Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel jest czysty – w pokojach, na basenie, w toaletach czy w restauracji jest czysto. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane wedle życzenia, pościel co dwa dni. Jedzenie jest OK i jak ktoś uważa, że monotonne to wydziwia, bo wybór potraw jest duży i spokojnie codziennie można jeść coś innego. Obsługa profesjonalna i bardzo miła, gdy zwróciłam się z jakimś problemem zawsze chętnie pomagali, można się bez problemu porozumiewać po angielsku. To teraz o wadach. Wadą jest hałas, a konkretnie tzw. animacje… Po kolacji zaczynały się animacje dla dzieci, potem puszczano muzykę, potem były animacje dla dorosłych, potem znów muzyka, która kończyła się po godzinie 23…. Wszystko było tak nagłośnione, że nawet przy zamkniętym balkonie efekt był taki, jakby to w pokoju muzyka na full grała. Gdy chciało się po kolacji posiedzieć nad basenem przy drinku i pogadać ze znajomymi nie było to możliwe, muzyka była tak głośna, że trzeba się było przekrzykiwać. Po co? Nie wiem. No i na litość boską! Dlaczego disco polo!?!? I to jeszcze dzień w dzień ten sam repertuar! Dramat!!!! Gdy w końcu muzyka przestała grać o spokojnym śnie też nie było mowy, gdyż wieczorny drink-bar usytuowany jest pod oknami, więc spać można było wtedy, gdy ostatni imprezowicze nie mieli już siły się wydzierać… Zdecydowanie nie jest to hotel dla osób, które lubią wypoczywać. Wada numer dwa, która mnie osobiście uderzyła, to czystość ręczników… Tzn. wyglądają na czyste, ale tak nie pachną. Śmierdzą stęchlizną, papierosami i jakby nie były prane. Szczytem wszystkiego było, gdy dostałam ręcznik śmierdzący cudzym potem pomieszanym z męskimi perfumami, może miałam pecha i to tylko incydent, ale zdecydowanie psuje opinię o hotelu. To powinni koniecznie poprawić. Tak ogólnie hotel można polecić, jest to dobry hotel w stosunku do ceny i gdyby nie te animacje i ręczniki to bym nie narzekała. Zwolnić animatorów, zainwestować w pralnię i będzie zdecydowanie lepiej. To tyle o hotelu.
Plaża – bez względu na który jej odcinek chciało się iść, nie była blisko (wbrew temu co napisano w opisie hotelu), ale dramatu nie ma, bo co godzinę kursował hotelowy bus, którym można było się zabrać. Za kaucją (20 lewa) można było wypożyczyć ręcznik plażowy, który codziennie można było wymienić. Na plaży za 2 leżaki i parasol trzeba zapłacić 24-30 lewa (w zależności od strefy), hotel nie ma swojej strefy plażowej. O leżeniu na piasku należy zapomnieć, bo nie ma miejsca na to, strefy leżakowe wszystko zagarnęły (kapitalizm). Nie należy brać taksówki spod hotelu, jak się wyjdzie na drogę taksówkarze z innych „firm” sami łapią turystów i można wytargować dużo niższą cenę. Pod hotelem przystanek autobusowy, rozkładów jazdy w Bułgarii brak, ale ponoć autobus co 15 min. jeździ. W miejscowości mnóstwo kantorów oraz bankomatów Euronetu i tych z bułgarskiego banku narodowego. Są apteki, ale leki droższe niż w Polsce. Ogrom barów, knajp i kawiarni, zdarzają się takie z menu po polsku.

Wskazówka dotycząca pokoi: miła i profesjonalna obsługa, jest czysto
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Alka77