Cena odpowiednia do jakości. Byłam dość sceptycznie nastawiona do tego hotelu, ale bardzo miło się zaskoczyłam.
Mieliśmy pokój duży 37m, na 8 piętrze, z bocznym widokiem na morze (pięknie było widać, nawe t z łóżka) od strony mega głosnego hotelu (Prestige coś tam)(głosno było do ok 23.00. Pokoj codziennie sprzątany. Była klimatyzacja i działała.
Recepcja i obsługa pomocna, mówią po angielsku.
Śniadania: wybór duży, to że codziennie jest to samo jedzenie nie znaczy że trzeba codziennie jeść kiełbaski, pomidory i bułki. Ja na 7 dni pobytu jadłam codziennie coś innego. Jedynie minusem był brak stolików, trzeba przyjść albo bliżej 8.00 albo przed 10, żeby bez stresu mieć gdzie usiąść. Dla dzieci są dostępne 4 foteliki do karmienia.
Brak animacji, akurat na plus :)
Baseny chyba są 3 albo 4 (4tego nie namierzyłam). Baseny spoko, czyste, leżaki dostępne nawet o 13.00 , gorzej z parasolami (bo ludzie rzucają ręczniki o 7 rano i nie przychodzą przez pół dnia i nie korzystają, a głupio zabrać parasol z takiego „oznakowanego” miejsca.
Plaża dość blisko (dużo schodów bez podjazdu dla wózków). Woda czysta, plaża tak niekoniecznie. Leżaki, parasole płatne. Są wydzielone miejsca wolne od płatnych leżaków, ale przeważnie wejście do wody jest bardzo kamieniste i nie da się wejść bez rozcięcia/złamania nogi. My chodziliśmy w lewo (ok 10-15 minut z buta ale o 10 był już tłum i trzeba było się trochę wciskać).
Na każdym kroku knajpy z ryczącą muzyką i tandetne suweniry z Chin. Wieczorem ok 19-20 nie można przejść ani głównym deptakiem ani bocznymi uliczkami. Z wózkiem dziecięcym dość ciężko było się poruszać (często brak chodnika, zjazdu dla wózków).
Generalnie rzecz ujmując, ja serdecznie polecam ten hotel, oczywiście jeśli ktoś nie oczekuje złotych klamek, tylko czystego pokoju, obfitego śniadania i fajnej lokalizacji (blisko plaży, sklepów i barów)

Wskazówka dotycząca pokoi: Na 7 piętrze jest bar.My byliśmy na 8 piętrze, prawie że nad barem i nic nie było słychać
Dziękujemy, Gosia S

Nie przedłużając: za tę cenę przyzwoity hotel. Łóżka wygodne, łazienka czysta i wolna od grzybów, wybór śniadaniowy na tyle bogaty, że każdy znajdzie coś dla siebie (zakładając, że codziennie to samo menu nie zawadza). Położenie przyzwoite, blisko plaży i pobliskich straganów.
Z internetu można skorzystać wyłącznie za opłatą, ale bądźmy szczerzy - do takich miejsc powinno się przyjeżdżać m. in. po to, by od niego odpocząć.

Należy jednak być ostrożnym z "minibarami", czyli niewielkimi lodóweczkami znajdującymi się w każdym pokoju. Personel dość liberalnie traktuje zasady ich rozliczenia, więc warto codziennie sprawdzać, czy aby na pewno nie "skorzystaliśmy" z któregoś z tamtejszych płatnych napojów - w przeciwnym razie może się okazać, że w dniu wyjazdu trzeba coś dopłacić.

Z całego serca polecam młodym bezdzietnym parom, które chcą zaznać solidnej dawki czarnomorskiego słońca, kolorowej straganowej (acz pozytywnej) tandety i głośnej beztroski.

Dziękujemy, prz188
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Byliśmy w Ermie z biurem TUI . Pokój DZX2 zgodny z opisem taki jak na zdjęciach. Miejsce w miarę spokojne jak na ZP. Jedyny minus to niezbyt czyste teren wokół basenu. Sam basen czysty choć na zdjęciach wydaje się większy. Brak animacji dla nas nie był problemem. Obsługa na recepcji i w stołówce zawsze pomocna. Podczas naszego pobytu większość gości hotelowych stanowiły osoby w średnim wieku. Same ZP dla nas spokojniejsze niż Słoneczny Brzeg.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Grażyna S
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel sam w sobie - czysty, śniadanie ok, obsługa uśmiechnięta ALE pijani goście rozbijający się po nocy plus głośny hotel ścianę obok wyklucza jakiekolwiek marzenia o wypoczynku i relaksie. Kolejna nieprzespana noc. Nie dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, Ane M
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Byłam z biura Tui 7 dni w tym hotelu.Prosiłam w recepcji o zmianę pokoju 606 ale bez skutku.Powodem jest to że nad pokojem jest bardzo na tarasie czynny do późna ok 3 w nocy i słychać kroki i przesuwanie krzeseł itp.Ponadto od strony z basenem na czwartym piętrze jest też bardzo który działa do ostatniego klienta i jest bardzo głośno. Okno balkonu można jednak zamknąć bo działa klimatyzacja.Obsługa w recepcji nie pomogła w tym przypadku.A biuro Tui nie przesyła ankiet do oceny z pobytu.Jest podane tylko że pokoju ekonomicznego nie można zamienić na inny podczas zakupu wyjazdu.Pobyt przez to był słaby.

Dziękujemy, awe146