Złote Piaski
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Byliśmy w Ermie z biurem TUI . Pokój DZX2 zgodny z opisem taki jak na zdjęciach. Miejsce w miarę spokojne jak na ZP. Jedyny minus to niezbyt czyste teren wokół basenu. Sam basen czysty choć na zdjęciach wydaje się większy. Brak animacji dla nas nie był problemem. Obsługa na recepcji i w stołówce zawsze pomocna. Podczas naszego pobytu większość gości hotelowych stanowiły osoby w średnim wieku. Same ZP dla nas spokojniejsze niż Słoneczny Brzeg.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Grażyna S
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel sam w sobie - czysty, śniadanie ok, obsługa uśmiechnięta ALE pijani goście rozbijający się po nocy plus głośny hotel ścianę obok wyklucza jakiekolwiek marzenia o wypoczynku i relaksie. Kolejna nieprzespana noc. Nie dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, Ane M
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Byłam z biura Tui 7 dni w tym hotelu.Prosiłam w recepcji o zmianę pokoju 606 ale bez skutku.Powodem jest to że nad pokojem jest bardzo na tarasie czynny do późna ok 3 w nocy i słychać kroki i przesuwanie krzeseł itp.Ponadto od strony z basenem na czwartym piętrze jest też bardzo który działa do ostatniego klienta i jest bardzo głośno. Okno balkonu można jednak zamknąć bo działa klimatyzacja.Obsługa w recepcji nie pomogła w tym przypadku.A biuro Tui nie przesyła ankiet do oceny z pobytu.Jest podane tylko że pokoju ekonomicznego nie można zamienić na inny podczas zakupu wyjazdu.Pobyt przez to był słaby.

Dziękujemy, awe146
Zrecenzowano: 18 maja 2019

Byliśmy w hotelu 7 dni: 5-12 maja. Hotel w tym terminie ze śniadaniem wyszedł bardzo tanio (za całą wycieczkę z biura zapłaciliśmy około 800zł/os). Śniadania smaczne, duży wybór, co chwilę dokładane, aby nie zabrakło. Na śniadaniu lody! Jedyny minus to to, że codziennie było prawie to samo. Pokój, który wykupiliśmy to DZX2. Dopłaciliśmy do niego około 30zł/os. Pościel czysta (oprócz odstręczających kocy). Duży, zadbany, na 9 piętrze. Jedyny minus to słabo ogrzewany, klimatyzacja max 15 stopni, a w terminie, w którym byliśmy pogoda nie zawsze dopisywała. Wifi nie sięgało do pokoju.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Natalia M
Zrecenzowano: 2 października 2018

Jechałam do hotelu z opinią otoczenia że tam jest głęboki PRL i hotele pamiętają lepsze czasy. Miłe zeskoczenie przeżyłam na początku jak recepcja nie spala pomimo że dotarłysmy om 4 rano. Sam hotel w miarę czysty. Jedzenia dużo, ustandaryzowane i pogrupowane w swoich obfitościach w wydzielonej części sali _ tu nawet taki wybredzioch jak ja znalazl sporo pozycji. Podobnie z innymi lekami, przynoszą szklankę wody nawet.
Mój wyjazd organizowało TUI Polska.
wadą wyjazdu są wycieczki, a raczej przewodnik, na tyle pieknych i historycznych miejsc dostaliśmy niedouczoną przewodniczkę, którą bardziej interesował obiad niż opowiadanie.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Dorota M