Złote Piaski
Zrecenzowano: 4 września 2019

Bardzo miła obsługa, fajna lokalizacja z dala od miejskiego hałasu. Jedzenie lekko monotonne, czasem brakowało soli, ale da się przeżyć. Pokoje w dobrym stanie. Szkoda, że jest tylko jedna winda ! Obsługa jest bardzo pomocna.
Basen ok, animacje są kilka razy w tygodniu.
Jedzenie mogłoby być nieco lepsze, ale nie ma powodu do narzekań i spokojnie poleciłabym ten hotel.

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepiej wybrać pokoje na 1/2 piętrze, chyba że nie przeszkadza nam chodzenie po schodach
Dziękujemy, Kinga G
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Poza miłą obsługą hotel ten nie ma nic do zaoferowania.
Jedzenie monotonne,Pokoje da się przeżyć,natomiast jeśli chodzi o łazienki to jeszcze do teraz mam niesmak ich widoku-tragedia (bez kalpek nie polecam wchodzić!).
Basen zaniedbany, czuć nieprzyjemny zapach pleśni.
Jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci-brak z placu zabaw zdjęto nawet huśtawki.
Animacje po rosyjsku, jedynie kaczuszki po polsku.
Odległość do morza około 10-15 minut.
Osobiście szczerze odradzam pobyt w tym "kurorcie"

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje średnie,do łazienki cięzko wejść z otwartymi oczami!!!
Dziękujemy, Sunrise1234567
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Jedzenie dobre , obsługa miła i pomocna , basen oraz teren wokół wymaga remontu ,
pokoje duże , słabo sprzątane . pierwsze wrażenie dobre choć z upływem czasu widać minusy . Ogólnie 7 dniowy pobyt udany dla nie wymagających dobra opcja .

Dziękujemy, robertx753
Zrecenzowano: 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel zrobił na nas tak koszmarne wrażenie, że interweniowaliśmy u rezydenta chcąc go natychmiast zmienić. Spróbowałam jednak na własną rękę coś zdziałać więc zmieniliśmy pokój. Poprosiłam o wymianę zagrzybiałej zasłonki prysznicowej oraz zarwanej kanapy. Smród w łazience jest nie do zniesienia. Otoczenie hotelu bardzo stare, brudne i zaniedbane. Zjeżdżalnia dla dzieci i huśtawki bardzo stare i zniszczone. Kratki odpływowe przy basenie zagrzybiałe i śmierdzące. Kafelki odpadają. Łatwo o zranienie. Woda w basenie mętna a na dnie pełno piasku. Toalety przy basenie brudne. W lodówce z lodami było pełno pleśni.
Pokoje są duże, to jest plus. Jedzenie bardzo urozmaicone i dobre. Obsługa hotelu stara się nadrobić jak może. Obchodziłam podczas tego pobytu swoje urodziny i dostałam z tej okazji szampana co było bardzo miłe :-)
Pokoje sprzątane bez zarzutu.
Ogromny minus za brak wydzielonej strefy dla palących podczas posiłków które można było zjeść na dworze.
Do morza jest daleko. Ponad 10 minut marszu i do tego sporo schodów do pokonania.
Hotel oferuje SPA i masaże ale bardzo drogo. W hotelu obok ceny o połowę niższe. Niestety jesteśmy rozczarowani. Spodziewaliśmy się lepszego standardu jak na 4 gwiazdki. Jest to hotel dla osób niewymagających.

1  Dziękujemy, MoniqueLithi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HolidayParkGoldenS, Director of Sales, Holiday Park HotelOdpowiedź udzielona 13 lipca 2019

Dear Mrs.Monique,
Thank you for your review ,which was excepted after all the comments you did on side.Despite our continues efforts we could not meet your expectations but all your comments were taken in consideration.We could not agree that the children area is old and destroyed as it was totally renewed last year and your children were using it regularly.What is more the Hotel is a Family concept Hotel and we had all our small guests happy ,which can be seen from the videos we regularly most in the social media.

Please accept once again our apology that the service and product you received was not you expected.

Zrecenzowano: 27 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pomimo roznych opinii o tym hotelu zdecydowalismy sie na pobyt w nim i bylismy na prawde mile zaskoczeni. Przedewszystkim roznorodne i pyszne jedzenie. Kazdy znalazl cos dla siebie. Do ostatniej chwili dokladane. Do drinkow na prawde nie zaluja alkoholu. Pokoj czysty codziennie sprzatany. Po wyczajeniu skrotow do morza i centrum ok. 10 min pieszo. Super basen i duzo atrakcji glownie dla dzieci. Szczerze polecam super miejsce i mila atmosfera:)

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Agata T