Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

W skrócie: Wycieczka z biura TUI, polecam, Hotel również polecam, ale są rzeczy do poprawy.
Pierwsza rzecz: zdjęcie tytułowe oferty hotelu na stronie TUI jest kompletnie nie aktualne, ponieważ basen w kształcie "RYBY" już nie istnieje (ten sam nie istniejący basen można zobaczyć na zdjęciach satelitarnych z google maps), a jest wybudowany nowy ze zjeżdżalnią i basen ma kształt prostokąta. Basen czysty.

Każdy kto coś pisał przede mną ma trochę racji zarówno pisząc o plusach jak i o minusach. Ja postaram się dodać coś nowego. Pozytywne jest natomiast to że zarząd hotelu to czyta i reaguje, (dlatego daje ocenę 5/5) np.: Polski animator PIOTR, którego wcześniej nie było. Moje dzieci go bardzo lubiły, córka mówiła że jest zabawny, moim zdaniem powinien być na pierwszym spotkaniu powitalnym z rezydentem TUI, aby każdy mógł go od razu poznać.
Kuchnia:
Tutaj prawie same plusy, ale po kolei. Do hotelu przyjechaliśmy o 20:30 i w recepcji przywitali nas rogalikami i jabłkiem mówiąc nam, że dla nas kolacji już nie będzie. Pierwszy raz się spotykam z taką ignorancją, a tym bardziej że kolacja była do 21:00 codziennie. W Grecji nawet jak byliśmy o 22 czy 23 to przywitali nas kolacją, no ale to była Grecja. Dalej natomiast było już tylko lepiej. W ostatniej sali na końcu jest szwedzki stół z jedzeniem typowo dla dzieci. Śniadania wystarczające: świeże pieczywo, wędliny nie z tych najtańszych, płatki i dodatki, jajka w przeróżnej postaci. Obiad i kolacja bardzo smaczne, dużo mięs, były też ryby (nie jadłem), makarony, ryż, super pizza, frytki, ziemniaki zapiekane, przekąski na zimno, sałatki, surówki, pomidory, ogórki, mi bardzo smakowały oliwki (polecam wybierać te najmniejsze i obowiązkowo niedrylowane) na deser lody, owoce: arbuz, morele, nektarynki, banany, jabłka, winogrono, melon, raz chyba był ananas i bardzo dobre naleśniki z czekoladą białą i czarną wszystko świeże, no i CIASTA…. i tu muszę dać duży minus. Na około 8 ciast jakie próbowałem ze dwa dało się zjeść i były dobre, reszta nie. Za przykład dam sernik z galaretką, która to galaretka miała tak dużo żelatyny, że poważnie nie dało się wbić widelca, a co dopiero to jeść. Ciasta wyglądają apetycznie i ładnie, tyle że prawie wszystkie były zrobione z jakiejś okropnej masy , były nie smaczne, żona miała takie samo zdanie, dzieci po spróbowaniu w ogóle ciast nie jadły. Do picia do wyboru piwo, wino, kawa, herbata, czekolada, 3 soki z dystrybutora (jabłko, pomarańcza i ananas) nie gazowane i 5 gazowanych wszystkie były dobre. W restauracji jest klimatyzacja działa dobrze.
BASENY:
Basen główny ma część dla maluszków z głębokością 20cm, druga cześć ze zjeżdżalnią ma głębokość 60cm i tu okej, ale głębokość głównego basenu zaczyna się od około 1,40cm, co przy hotelu raczej nastawionym na rodziny z dziećmi jest dziwną sytuacją, powinien zaczynać się od mniejszej głębokości.
Drugi basen wewnętrzny jest w kiepskim stanie wizualnym i technicznym, są przyciski i dysze, ale jacuzzi nie działa, jak to powiedział mi ratownik "to dekoracja".
Trzeci basen: żeby się do niego dostać należy wyjść przez recepcję hotelową i udać się 50 metrów w lewo, ten basen jest ładny i raczej cichy obok jest bar w którym jest dobra obsługa.
All Inclusive działa do 0:00 duży plus.
Piwo jak dla mnie bardzo dobre i wcale nie było słabe, drinki są słabe %, ale można poprosić o mocniejsze nie było z tym problemu. Obsługa jest na dobrym poziomie.
Przekąski:
Przekąski wypadały różnie, czasem bardzo smaczne jak hamburgery, i smaczne gofry i bardzo dobre smażone na świeżo kotlety, a czasem kiepsko jak kilkukrotnie gumowate frytki i zimny hot-dog.
Plaża:
Plaża blisko hotelu idąc w prawo jest brudna, nikt tam chyba nie sprząta i co istotne zależnie od fal, czasem dość dużo wyrzucało morze, ostrych połamanych muszelek (dzieci mogą boleć stopy-czytałem przed wyjazdem komentarze i nikt o tym wcześniej nie pisał). Zdecydowanie dużo piękniejsze plaże są udając się w lewo z Hotelu. Wychodząc z hotelu SUNEO Club Odessos polecam iść w lewo drogą wzdłuż ulicy, około 800 metrów i należy minąć KINI PARK Hotel i za nim ze 200 metrów iść dalej wzdłuż ulicy i skręcić w lewo, przez lasek, przy płocie schodami schodzimy w dół. Jest tam strefa bezpłatna, ale są też leżaki za 5 Lv, a nie za 10 Lv jak te blisko Hotelu i plażą jest czysta, jest bardziej stroma tzn. dużo szybciej robi się głęboko.
Pokoje:
Byliśmy w pokoju 4 osobowym na 4 piętrze z widokiem na ulicę. Klimatyzacja niezależnie od ustawień, słabo wydajna, ale nie było upalnie w pokojach. Pokój ładny, odremontowany, wygodne łóżka, ważna informacja to to, że ręcznik basenowy jest mały i starcza na pół leżaka, a na osobę przypada jeden ręcznik. Pokoje parzystę są z widokiem na ulicę, a nieparzyste z widokiem na basen. Nawet z ostatniego piętra nie widać za bardzo morza, zasłaniają wysokie drzewa i inne hotele więc polecam brać niższe piętra, bo nie ma problemów z windami, na które wiecznie się czeka.
Windy:
Są trzy wind, podczas naszego pobytu jedna wiele razy była nie czynna i to na zmianę, nie ciągle ta sama. Windy są źle zaprogramowane mają limit na 600 kg, gdzie włącza się alarm już przy obciążeniu około 400 kg i nie pojadą, a po drodze mają zbierać ludzi, i się zatrzymują, trwa to długo, a jako że są do około 400 kg to część ludzi szła pieszo, bo winda nie chciała ruszyć. W windach brak nawiewu i człowiek się czuje tam gorzej niż w saunie, na holu czekając na windę też temperatura ,nie do wytrzymania, zaduch, naprawdę trzeba coś z tym zrobić i zamontować klimatyzację lub wiatraki na holu i w windach, bo to jest hotel 4 gwiazdkowy.
Animacje i rozrywka:
Generalnie nie mam większych zastrzeżeń, było OKEJ, choć uważam że zabawy polegające na eliminacji „Ciao ciao bye bye” gdzie część dzieci odpada z zabawy na samym początku są krzywdzące dzieci i myślę że trzeba to zmienić i wymyślić jakąś inną formułę.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje parzystę są z widokiem na ulicę, a nieparzyste z widokiem na basen.
Dziękujemy, NowyAdvisor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Penova, Guest Relations Manager, SuneoClub OdessosOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Drogi NowyAdvisor,

dziękuję za podzielenie się swoją opinią na TripAdvisor!
Mamy tylko jeden cel i nasi goście są zadowoleni z pobytu.
Świadomość, że opuściłeś hotel zadowolony z pobytu, to najlepsza cena, jaką możemy otrzymać.
Z przyjemnością powitamy Cię jako naszego gościa.

Z poważaniem

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel bardzo zadbany, czysty, jedyne co mi się nie podobało to sprzątanie łazienki, bo opierała się głównie na wymianie ręczników.
Dwa baseny na których od 9 do 18 byli ratownicy, z czysciutka woda. Oblusga sympatyczna, jedzenie smaczne, bardzo fajnie, że było caky czas widać co przygotowują kucharze dzięki otwartej kuchni.
Blisko plaży, kilka minut spacerkiem. I pętli autobusowej, gdzie odjeżdża bus do Warny.
Ogólnie polecamy

Dziękujemy, dormindo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Penova, Guest Relations Manager, SuneoClub OdessosOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Drogi Dormindo,

Dziękujemy za podzielenie się wrażeniami na TripAdvisor.
Doceniamy wszystkie komentarze gości, ponieważ jest to nasz sposób na otrzymywanie informacji zwrotnych i ulepszanie.
To wspaniale, że jesteś zadowolony z pobytu jako ogólnego.
Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie.

Wszystkiego najlepszego!

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Polecam hotel pokoje takie jak na zdj, tzn ; czyste w nowoczesnym stylu, obsługa sympatyczna, jedzenie dobre wiadomo powtarza się do plazy z 5 min drogi.
Z lotniska około 35/40 min.
Super Wakacje Polecam

Dziękujemy, Karolina P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Penova, Guest Relations Manager, SuneoClub OdessosOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Droga Karolona P,

Dziękujemy za podzielenie się wrażeniami na TripAdvisor.
To wspaniale, że jesteś zadowolony z pobytu jako ogólnego.
Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie.

Wszystkiego najlepszego!

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Polecam
Bylo sympatycznie.Jedzenie dobre.Fajni animatorzy jest tez wsrod nich polak Piotr pomocny.Mi sie podobał aerobik na basenie.Bylam mile zaskoczona obsługą hotelową pomocni i uśmiechnięci.Sporo lezakow,ale wzielabym drugim razem swoj ręcznik na basen.Sniadania dobre ale jak to sniadanie zawsze to samo .Obiad i kolacje urozmaicone kazdy znajdzie cos dla siebie.Maja super pizzę. Nawet nasz maly synus nirspelna 3.lata jadl poraz pierwszy na wczasach. Windy były wolne trochę przeszkadzało.
My bylismy zadowoleni.Jak na taki mniejszy hotel pozytywnie zaskoczona.
Ala

Dziękujemy, Ala2921

Droga Ala,

dziękuję za poświęcenie czasu na podzielenie się doświadczeniami. Cenimy sobie każdą otrzymaną informację zwrotną, ponieważ pomoże nam ona się ulepszyć. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy mógł cieszyć się z pobytu w hotelu. Świadomość, że opuściłeś hotel zadowolony z pobytu, sprawia, że jesteśmy bardziej niż szczęśliwi. Z przyjemnością informujemy, że Ty i Twoja rodzina cieszyliśmy się z naszej oferty jedzenia.
Z przyjemnością powitamy Cię ponownie jako gościa.

Z poważaniem!

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Spędziliśmy w hotelu 7 dni z rodziną. Walizki zawiózł do pokoju Pan z obsługi i to samo na koniec wyjazdu, kiedy osobiście wrzucił je pod pokład autokaru. Pokój duży i przestronny z widokiem na morze, klima działała ale dość kiepsko dając poczucie lekkiego chłodu. Łazienka fajna, odpowiadająca standardowi hotelu 4 gwiazdkowego. Jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo bogate kolacje. Mi osobiście brakowało wyboru owoców morza, raz zaobserwowano krewetki i pange. Nikt głodny w tym hotelu nie będzie. Co do alkoholi to piwo dobre ale słabe, drinki fajne i powiedziałabym 20% ale zawsze można poprosić o double więc jest ok. Basen fajny do 15 słońce a po 15 słońce powoli się chowa i jest cień. Leżakow sporo, jesli ktos chce cały dzień cieszyć się słońcem to polecam wybrać leżaki przy barze basenowym. Do 15 słońce jest na stronie przy hotelu a po 15 tam jest cień a słońce świeci na stronę przeciwną przy drzewach. Dużym plusem są animacje, waterpolo, Aquaaerobik i inne dla dorosłych i dzieci. Dużo zabaw animacyjnych wieczorem. Patrick i Emma sa niesamowici, dają całą energie i zarażają nią innych. Świetne rozwiązanie z otwieraniem pokoju na odcisk palca bo nie trzeba martwić się o klucz. Super, że w pokoju był sejf za darmo i lodówka.
MINUSY:
- windy działały okropnie większość gości wybierała schody czekając i czekając na windę
- sprzątanie to nie sprzątanie, piach wszędzie, łazienka cały tydzień nie tknieta, sama musiałam sprzątać żeby jakoś z niej funkcjonować. Kubek po zrobionej herbacie stal 3 dni.
- momentami niskie ciśnienie wody w łazience albo zanik wody w czasie brania prysznicu
- śmierdzące niby czyste reczniki, ktore dostaje się na basen, radzę mieć swoje
- w czasie posiłku poszliśmy po dokładkę i w tym czasie to co było już na stole zniknęło, fajnie, że na bieżąco się sprzata ale ledwo weźmiesz kęs a już chcą ci zabrać talerz.
- animator Piotr, nie ma wiedzy co do okolic Złotych Piasków, tłumaczy to co każdy rozumie. Bardziej gada z obcokrajowcami udając swoj super angielski, który pozostawia do życzenia. Dla mnie człowiek widmo, niektórzy nie wiedzieli o jego istnieniu.

Ogólnie bardzo polecam. My byliśmy z Tui i wszystko zorganizowane na tip top.

Dziękujemy, Karofik

Drogi Karofik,

Dziękujemy za podzielenie się wrażeniami na TripAdvisor. Doceniamy wszystkie komentarze gości, ponieważ jest to nasz sposób na otrzymywanie opinii. To wspaniale, że spędziłeś miło czas w naszym hotelu. Jesteśmy wdzięczni za niewielkie uwagi, które poczyniłeś, ponieważ pomogą nam ulepszyć nasze usługi. Dziękujemy za miłe słowa na temat świadczonych usług i personelu. Doceniamy to. Z przyjemnością powitamy Cię ponownie jako gościa.

Z poważaniem!