Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel bardzo zadbany, czysty, jedyne co mi się nie podobało to sprzątanie łazienki, bo opierała się głównie na wymianie ręczników.
Dwa baseny na których od 9 do 18 byli ratownicy, z czysciutka woda. Oblusga sympatyczna, jedzenie smaczne, bardzo fajnie, że było caky czas widać co przygotowują kucharze dzięki otwartej kuchni.
Blisko plaży, kilka minut spacerkiem. I pętli autobusowej, gdzie odjeżdża bus do Warny.
Ogólnie polecamy

Dziękujemy, dormindo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Penova, Guest Relations Manager, SuneoClub OdessosOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Drogi Dormindo,

Dziękujemy za podzielenie się wrażeniami na TripAdvisor.
Doceniamy wszystkie komentarze gości, ponieważ jest to nasz sposób na otrzymywanie informacji zwrotnych i ulepszanie.

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Polecam hotel pokoje takie jak na zdj, tzn ; czyste w nowoczesnym stylu, obsługa sympatyczna, jedzenie dobre wiadomo powtarza się do plazy z 5 min drogi.
Z lotniska około 35/40 min.
Super Wakacje Polecam

Dziękujemy, Karolina P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Penova, Guest Relations Manager, SuneoClub OdessosOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Droga Karolona P,

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Polecam
Bylo sympatycznie.Jedzenie dobre.Fajni animatorzy jest tez wsrod nich polak Piotr pomocny.Mi sie podobał aerobik na basenie.Bylam mile zaskoczona obsługą hotelową pomocni i uśmiechnięci.Sporo lezakow,ale wzielabym drugim razem swoj ręcznik na basen.Sniadania dobre ale jak to sniadanie zawsze to samo .Obiad i kolacje urozmaicone kazdy znajdzie cos dla siebie.Maja super pizzę. Nawet nasz maly synus nirspelna 3.lata jadl poraz pierwszy na wczasach. Windy były wolne trochę przeszkadzało.
My bylismy zadowoleni.Jak na taki mniejszy hotel pozytywnie zaskoczona.
Ala

Dziękujemy, Ala2921

Droga Ala,

dziękuję za poświęcenie czasu na podzielenie się doświadczeniami. Cenimy sobie każdą otrzymaną informację zwrotną, ponieważ pomoże nam ona się ulepszyć. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy mógł cieszyć się z pobytu w hotelu. Świadomość, że opuściłeś hotel zadowolony z pobytu, sprawia, że jesteśmy bardziej niż szczęśliwi. Z przyjemnością informujemy, że Ty i Twoja rodzina cieszyliśmy się z naszej oferty jedzenia.
Z przyjemnością powitamy Cię ponownie jako gościa.

Z poważaniem!

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Spędziliśmy w hotelu 7 dni z rodziną. Walizki zawiózł do pokoju Pan z obsługi i to samo na koniec wyjazdu, kiedy osobiście wrzucił je pod pokład autokaru. Pokój duży i przestronny z widokiem na morze, klima działała ale dość kiepsko dając poczucie lekkiego chłodu. Łazienka fajna, odpowiadająca standardowi hotelu 4 gwiazdkowego. Jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo bogate kolacje. Mi osobiście brakowało wyboru owoców morza, raz zaobserwowano krewetki i pange. Nikt głodny w tym hotelu nie będzie. Co do alkoholi to piwo dobre ale słabe, drinki fajne i powiedziałabym 20% ale zawsze można poprosić o double więc jest ok. Basen fajny do 15 słońce a po 15 słońce powoli się chowa i jest cień. Leżakow sporo, jesli ktos chce cały dzień cieszyć się słońcem to polecam wybrać leżaki przy barze basenowym. Do 15 słońce jest na stronie przy hotelu a po 15 tam jest cień a słońce świeci na stronę przeciwną przy drzewach. Dużym plusem są animacje, waterpolo, Aquaaerobik i inne dla dorosłych i dzieci. Dużo zabaw animacyjnych wieczorem. Patrick i Emma sa niesamowici, dają całą energie i zarażają nią innych. Świetne rozwiązanie z otwieraniem pokoju na odcisk palca bo nie trzeba martwić się o klucz. Super, że w pokoju był sejf za darmo i lodówka.
MINUSY:
- windy działały okropnie większość gości wybierała schody czekając i czekając na windę
- sprzątanie to nie sprzątanie, piach wszędzie, łazienka cały tydzień nie tknieta, sama musiałam sprzątać żeby jakoś z niej funkcjonować. Kubek po zrobionej herbacie stal 3 dni.
- momentami niskie ciśnienie wody w łazience albo zanik wody w czasie brania prysznicu
- śmierdzące niby czyste reczniki, ktore dostaje się na basen, radzę mieć swoje
- w czasie posiłku poszliśmy po dokładkę i w tym czasie to co było już na stole zniknęło, fajnie, że na bieżąco się sprzata ale ledwo weźmiesz kęs a już chcą ci zabrać talerz.
- animator Piotr, nie ma wiedzy co do okolic Złotych Piasków, tłumaczy to co każdy rozumie. Bardziej gada z obcokrajowcami udając swoj super angielski, który pozostawia do życzenia. Dla mnie człowiek widmo, niektórzy nie wiedzieli o jego istnieniu.

Ogólnie bardzo polecam. My byliśmy z Tui i wszystko zorganizowane na tip top.

Dziękujemy, Karofik

Drogi Karofik,

Dziękujemy za podzielenie się wrażeniami na TripAdvisor. Doceniamy wszystkie komentarze gości, ponieważ jest to nasz sposób na otrzymywanie opinii. To wspaniale, że spędziłeś miło czas w naszym hotelu. Jesteśmy wdzięczni za niewielkie uwagi, które poczyniłeś, ponieważ pomogą nam ulepszyć nasze usługi. Dziękujemy za miłe słowa na temat świadczonych usług i personelu. Doceniamy to. Z przyjemnością powitamy Cię ponownie jako gościa.

Z poważaniem!

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre, różnorodne. Lokalizacja również. Dużo leżaków przy basenach. Fajne animacje. Jedyna wada to serwis pokojowy. Panie sprząta bardzo powierzchownie. Podłogi raczej przetarte na sucha zamiast myte. Ale ogólne wszystko na plus. Polecam.

Dziękujemy, ladykisiel
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Penova, Guest Relations Manager, SuneoClub OdessosOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Droga ledykisiel,