Złote Piaski
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

W drugiej połowie sierpnia wspólnie z rodziną i znajomymi wczasowalismy 14 dni w Kini Park. Oceniając krótko - dobry stosunek jakości do ceny + doborowe towarzystwo = udany urlop. Jeśli ktoś za tą kasę oczekiwał szampana, kawioru i złotych klamek - niestety będzie zawiedziony.

Dziękujemy, michalb773
Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel bardzo nam sie podobał, mimo tego, ze nie jest to jakiś super nowoczesny budynek, ale prowadzony rodzinnie średniej wielkości hotel z przemiłą atmosfera. Mieliśmy wykupiony pakiet all inclusive, więc duże znaczenia dla nas miała jakość serwowanych posiłków. W tej kwestii kierowaliśmy się w głównej mierze opiniami innych gości, które się potwierdziły. Jedzenie było smaczne, śniadania dość monotonne, ale mie dziwmy się, bo co tam można wymyślać. Obiady i kolacje urozmaicone i każdy znajdzie coś dla siebie. Na obiad codziennie dwie zupy do wyboru. Przy każdym posiłku wyłożone owoce i coś słodkiego. W pokojach czysto, codziennie zmieniana pościel i ręczniki. Basen czynny od 9 do 18, a w czasie jego otarcia napoje z baru wydawane w plastikowych kubeczkach, no ale to zrozumiałe. Obsługa w barze uprzejma,dość duży wybór napojów, również alkoholowych, lecz bułgarski alkohol jest zdecydowanie słabszy od polskiego ;P
Jedynym minusem jak dla nas była lokalizacja hotelu i jego położenie na wzgórzu. Odległość do plaży w prawdzie niewielka, ale do pokonania długie schody z hotelu, a następnie dość strome schody na plażę. Do początku centrum jest jakieś dobre 15 minut drogi, a Złote Piaski ciągną się dość daleko, więc brakowało nam sił na zwiedzenie całego miasteczka. Po tygodniowym pobycie w hotelu i pokonywaniu schodów góra, dół nogi dawały o sobie znać. Ogólnie podsumowując polecam kini park hotel.

Dziękujemy, AniaE34
Zrecenzowano: 3 września 2019

Sam hotel bardzo fajny. Super dla rodzin z małymi dziećmi z uwagi na ciszę i spokój. Z dala od zgiełku i wysokich cen przy plaży głównej. Pokoje czyste i często sprzątane przez miłe panie. Widok z balkonu na morze bezcenny. Fajny, czysty basen, szkoda tylko, że czynny do godz 18-tej. Obsługa w recepcji miła i pomocna. Obsługa w barze i restauracji tragiczna - wykrzywione miny i pogardliwe spojrzenia. Alkohole w barze ekstremalnie rozcieńczone. Niedaleko plaża z fajnym barem. WiFi pokrywa zasięgiem cały teren hotelu, ale jest tak przeciążone, że praktycznie nie da się skorzystać. Klimatyzacja w pokoju bez zarzutu. Plac zabaw w parku praktycznie nie nadający się do zabawy - zniszczony i brudny. Jedzenie na 4 - w miarę smacznie ale monotonnie (w 90% to samo codziennie).

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto brać pokój w skrzydle z dala od baru. Np nr 311 - cudowny widok na morze oraz cisza od zgiełku w barze i przy basenie.
Dziękujemy, mamotatobabo
Zrecenzowano: 1 września 2019

Zacznijmy od pokoju - czysty, codziennie sprzątany ogólnie ok z wyjątkiem widoku z okna- tarasu skarpa pokryta chwastami + 2 razy wieczorem pojawiło się 5 bezpańskich psów( moja żona się wystraszyła ). Obsługa w barze fatalna, jedna barmanka powiedziała do mojej 9 letniej córki your fuc..ng ice. Basen dla dzieci bardzo mały, ciężko to określić basenem. Zejście do plaży dla osób otyłych, starszych, ludzi z wózkiem tragedia. Jedzenie do wyboru raczej smacznie, przeplatane dobre jedzenie z tanim badziewnym. Ogólnie szału nie ma.

Dziękujemy, cynga_kon
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Plusy:
Hotelowy boy, który pomógł nam z bagażem - podróż z dwojgiem małych dzieci, więc jego pomoc była nieoceniona.
Pani na recepcji bardzo miła. Jej koleżanki z recepcji miłe i pomocne, większość mówiła po angielsku.
Pan grający "po kotlecie", trochę ożywia klimat.
Plusy/minusy:
Pokój w piwnicy - duży plus za czystość w pokoju i na tarasie, ale przez to, że był od strony parkingu, w ogóle nie było słońca i czuć było stęchliznę (duży minus). Za to cisza i spokój. Niestety mokre rzeczy nie schły (suszarka na pranie na tarasie).
Duży plus za to, że do wyjścia w miasto nie musieliśmy nosić wózka z dzieckiem po schodach.
Duży plus za przestronność pokoju - wykupiona dwójka, dostaliśmy trójkę (na życzenie łóżeczko dla niemowlaka, też na plus).
Pokój sprzątany codziennie, panie sprzątające super babki. Ręczniki wymieniane jak w każdym hotelu.
Jedzenie - bez szału. Dobre mięsa w sosach, mały wybór i ta powtarzalność! Na obiad ziemniaki, na kolację frytki i tak codziennie! Śniadania też standard - to samo. Mega duży, wielki i ogromny minus za warzywa - nie wiem w czym je moczą, ale czuć taką chemię, że nie da się ich jeść, poza ewentualnie pomidorami z supermarketu. Żal! I jeszcze owoce - myślałam, że w sezonie w Bułgarii będą same smakowitości - codziennie nektarynki i śliwki, dwa razy arbuz na kolację, chociaż szefostwo miało codziennie przy swoim szefowskim stoliku. Plus za ciasta do kolacji, mega minus za napoje (soki itp.), tak słodkie, że ciężko spróbować, nie mówiąc o piciu.
Minusy:
Hotel polecany dla rozdin z dziećmi - owszem, na plus łóżeczko turystyczne i mnóstwo dostępnych krzesełek dla maluchów, ale... pierwsze co mi zmroziło krew w żyłach to niezabezpieczone okno w "lobby". Otwarte z podstawionym fotelem, wystarczy wejśc i się wychylić, pod spodem beton. To samo na tarasie "przed" barem. Barierki, owszem są, ale nie trudno mi by było pod nimi "przelecieć". Wszędzie schodki.
Zero atrakcji dla dzieci, plac zabaw mocno sfatygowany.
Brodzik - dosyć głęboki, roczne dziecko w nim nie usiądzie. Nasz trzylatek też nie usiadł, a młodszemu dziecku na stojąco woda sięgała pach. Zero atrakcji dla dzieci w okolicy.
Zejście do ZP po stromych schodach, stromy podjazd dla wózków. Samemu ciężko podejść nie mówiąc o pchaniu w wózku dziecka.
Mega wielki i chyba największy minus za obsługę w barze! Ja rozumiem, że mogą mieć dosyć, ale wieczne naburmuszenie, fochy, że ten nie mówi po angielsku, ten nie rozumie tego i wieczne wrażenie, że się im przeszkadza jest niefajne. Mam wrażenie, że wszyscy tam pracują za karę (poza paniami wymienionymi wcześniej). Na dziękuję jedna dziewczyna tylko odpowiadała, ale i tak z grymasem na twarzy. Inaczej było po 22, jak trzeba było zapłacić - barman uśmiechnięty i nawet zagadał parę razy.
Gdybym miała jeszcze raz polecieć do Kini Park, to może i tak, ale bez dzieci i nie do tego kraju. Wszyscy nafochowani jak ludzie z baru. Sam hotel nie jest zły, ale jak macie małe dzieci, to się zastanówcie.
p.s. Dobra rada - na plażę kierujcie się w prawo, parę metrów po lewej stronie jezdni i pierwsze wejście w bok, zejście po stromych schodach. Połowa cen z ZP i dużo zaoszczędzonej drogi.

Dziękujemy, aleks m