Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Plusy:
Hotelowy boy, który pomógł nam z bagażem - podróż z dwojgiem małych dzieci, więc jego pomoc była nieoceniona.
Pani na recepcji bardzo miła. Jej koleżanki z recepcji miłe i pomocne, większość mówiła po angielsku.
Pan grający "po kotlecie", trochę ożywia klimat.
Plusy/minusy:
Pokój w piwnicy - duży plus za czystość w pokoju i na tarasie, ale przez to, że był od strony parkingu, w ogóle nie było słońca i czuć było stęchliznę (duży minus). Za to cisza i spokój. Niestety mokre rzeczy nie schły (suszarka na pranie na tarasie).
Duży plus za to, że do wyjścia w miasto nie musieliśmy nosić wózka z dzieckiem po schodach.
Duży plus za przestronność pokoju - wykupiona dwójka, dostaliśmy trójkę (na życzenie łóżeczko dla niemowlaka, też na plus).
Pokój sprzątany codziennie, panie sprzątające super babki. Ręczniki wymieniane jak w każdym hotelu.
Jedzenie - bez szału. Dobre mięsa w sosach, mały wybór i ta powtarzalność! Na obiad ziemniaki, na kolację frytki i tak codziennie! Śniadania też standard - to samo. Mega duży, wielki i ogromny minus za warzywa - nie wiem w czym je moczą, ale czuć taką chemię, że nie da się ich jeść, poza ewentualnie pomidorami z supermarketu. Żal! I jeszcze owoce - myślałam, że w sezonie w Bułgarii będą same smakowitości - codziennie nektarynki i śliwki, dwa razy arbuz na kolację, chociaż szefostwo miało codziennie przy swoim szefowskim stoliku. Plus za ciasta do kolacji, mega minus za napoje (soki itp.), tak słodkie, że ciężko spróbować, nie mówiąc o piciu.
Minusy:
Hotel polecany dla rozdin z dziećmi - owszem, na plus łóżeczko turystyczne i mnóstwo dostępnych krzesełek dla maluchów, ale... pierwsze co mi zmroziło krew w żyłach to niezabezpieczone okno w "lobby". Otwarte z podstawionym fotelem, wystarczy wejśc i się wychylić, pod spodem beton. To samo na tarasie "przed" barem. Barierki, owszem są, ale nie trudno mi by było pod nimi "przelecieć". Wszędzie schodki.
Zero atrakcji dla dzieci, plac zabaw mocno sfatygowany.
Brodzik - dosyć głęboki, roczne dziecko w nim nie usiądzie. Nasz trzylatek też nie usiadł, a młodszemu dziecku na stojąco woda sięgała pach. Zero atrakcji dla dzieci w okolicy.
Zejście do ZP po stromych schodach, stromy podjazd dla wózków. Samemu ciężko podejść nie mówiąc o pchaniu w wózku dziecka.
Mega wielki i chyba największy minus za obsługę w barze! Ja rozumiem, że mogą mieć dosyć, ale wieczne naburmuszenie, fochy, że ten nie mówi po angielsku, ten nie rozumie tego i wieczne wrażenie, że się im przeszkadza jest niefajne. Mam wrażenie, że wszyscy tam pracują za karę (poza paniami wymienionymi wcześniej). Na dziękuję jedna dziewczyna tylko odpowiadała, ale i tak z grymasem na twarzy. Inaczej było po 22, jak trzeba było zapłacić - barman uśmiechnięty i nawet zagadał parę razy.
Gdybym miała jeszcze raz polecieć do Kini Park, to może i tak, ale bez dzieci i nie do tego kraju. Wszyscy nafochowani jak ludzie z baru. Sam hotel nie jest zły, ale jak macie małe dzieci, to się zastanówcie.
p.s. Dobra rada - na plażę kierujcie się w prawo, parę metrów po lewej stronie jezdni i pierwsze wejście w bok, zejście po stromych schodach. Połowa cen z ZP i dużo zaoszczędzonej drogi.

Dziękujemy, aleks m
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel na uboczu. Spokój i cisza.Śniadania co dzień to samo.Na jajecznicę patrzeć nie mogę po tygodniu.Obiady i kolacje dobre. Barmani bez uśmiechu jakby byli za karę.Pokoje sprzątane co dzień.
Na plus było to że w dniu przyjazdu pokój już był gotowy pomimo że nasza doba hotelowa zaczynała się o 14. Na wyjazd otrzymaliśmy kanapki.
Na minus droga nad morze.Najpierw schody potem droga z toną śmieci.
Ogólnie polecam wszystkim którzy potrzebują ciszy

Dziękujemy, KasiaG1822
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Jedzenie jak na 3gwiazdkowy hotel przeciętne. Nie zwala z nóg ale też raczej nikt głodny nie chodzi.Pokoje sprzątane starannie i codziennie. Natomiast alkohol rozpacz. Każdy rodzaj serwowany tu od ginu po whisky smakuje jednakowo -metanolem. Etykiety zręcznie odwracane przez barmanów. Takich nazw nie ma w żadnym sklepie. Nie do picia. Trucizna! Jedynie piwo oryginalne lane z nalewaka. Reszta kupiona gdzieś po taniosci w szemranej hurtowni. Ochyda!! A przecież mają tanią dobrą wódkę z bułgarskiej firmy savoy. Ale za savoy tu trzeba płacić. Chyba nie o to chodzi w all inclusive.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Barbara T
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Jeśli chodzi o pokoje,są sprzątane codziennie i zmieniane ręczniki, w hotelu czysto i schludnie, obsługa miła, przemiłe Panie na Recepcji, wyżywienie trochę za bardzo monotonne, ale ogólnie smaczne, cisza spokój, na pobyt z małymi dziećmi super, hotel na uboczu,bez imprez i dyskotek w pobliżu, co sobie chwalę, mogę się przyczepić jedynie do połamanej huśtawki na placu zabaw, strach hustac dziecko na huśtawce, która jest połamana, a dla mniejszych dzieci była tylko jedna, nikt nie wymienił jej przez 7 dni pobytu, dzień przed wyjazdem pokoju nie mieliśmy sprzatanego :/ akurat wtedy potrzebne nam były świeże ręczniki. Minus za to, że dziecko w łóżeczku przez cały pobyt nie miało kołdry, a jedynie poszewki :/ wyjście z hotelu w kierunku plaży to dosyć strome schody, poza hotelem pełno na poboczach śmieci, chodniki nie równe rozwalajace się w drodze do centrum. Miasto słabo zadbane jak na taką liczbę turystów, więcej raczej nie wybierzemy się do tej miejscowości.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, asia19970221
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gotel adekwatny do ceny jedzenie wyśmienite moze troszke Barmani bez uśmiechu ale dobrze wykonują swoja pracę. Bardzo miła i uczynna Pani sprzątająca.Dla rodzin z dziećmi szczegolnie z tymi małymi moze byc uciazliwe zejscie dosc strome.Ogolnie pobyt w tym hotelu uważam za bardzo udany stosunek jakosci do ceny rewelacja.
H

Dziękujemy, 395andrzejg