Witam. Długo zastanawiałam się co napisać o hotelu. Byliśmy we wrześniu. Wróciliśmy 10.09. Generalnie gdyby nie smród w pokoju kanalizacji towarzyszący nam od samego początku do samego końca byłoby ok. Odrazu przestrzegam Nie BRAĆ POKOJU 307 KOSZMAR!!! POKÓJ rodzinny ale, co z tego... rezydentka Pani w ciąży z Tui nie zrobiła nic. Od samego początku bardzo olewcze podejście do pomocy. Pod naszą nieobecność na sam koniec pobytu ktoś zaintwresował się i wszedł sprawdzić czy rzeczywiście śmierdzi. Zaproponowali dobę przed wyjazdem inny pokój. Dosłownie z łaski dostaliśmy zadośćuczynienie w postaci lunchu. Pani rezydentka powiedziała że BUŁGARIA TO KRAJ NIE ŻYCZLIWY. To by było na tyle. Natomiast jeśli chodzi o wyżywienie. Rzeczywiście śniadania monotonne, ale obiadokolacje super! Jak na 3 gwiazdkowy hotel, rewelacja. Znalazły się nawet dania wegetariańskie. Napoje do obiadokolacji są wliczone w cenę,desery również. Samo otoczenie hotelu w spokojnym, zalesionym terenie. Niestety droga do hotelu pod dużą górkę. Dla emerytów i dzieci słabo. Basen zadbany. Jest ratownik.

Dziękujemy, Rozgwiazda

Hotel czysty,pokoje duże i fajnie wyposażone. Hotel położony na górze więc wracając z plaży czy deptaka trzeba się zmęczyć.basen spory i zadbany. Leżaki basenowe i w cieniu i na słońcu. Jedzenie ok- świeże ale dosyć monotonne szczególnie śniadania. Brak jakichkolwiek atrakcji dla dzieci- w basenie żadnej zjeżdżalni czy zabawek,plac zabaw- biedny i pamięta PRL,brak pokoju zabaw czy animacji. Ogólnie jesteśmy zadowoleni że za ta cenę kupiliśmy ta wycieczkę.

Dziękujemy, alexleixlip

Hotel średni. Dostęp do internetu płatny. Bez tego można pomarzyć o kontakcie. Zapchane odpływy w wannie i zlewie. Mimo próśb, nic nie zostało zrobione. Łazienka nie sprzątnięta, ręczniki brudne i niewymieniane. Mimo all inclusive brak drinków, dostępne tylko wino i piwo. Na plus dobre jedzenie, miła obsługa w jadalni. Hotel spokojny, na uboczu.

Dziękujemy, Renata G
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Może gdyby podejście do zgłaszanych problemów, i zyczliwsze podejście do gości byłoby inne - człowiek też przymykałby oko na niektóre rzeczy.
Najgorszy wyjazd, jaki zaliczyliśmy, a było ich sporo.
Pani manager i jedna z pań z recepcji, sprawiają wrażenie, jakby chciały zrobić gościom na złość.

1. Jedzenie monotonne i zepsute owoce były codziennością.
2. Brak remontów - uwaga rodzice małych szkrabów - niektóre barierki okręcając się wokół własnej osi, powodując realne zagrożenie dla dzieci...
3. Na badanie nie można używać kół ratunkowych...
4. Leżaki brudne, teren basenu odgrodzony od zejścia do sąsiedzkiego hotelu, jak na zdjęciu.
5. Sala zabaw dla dzieci - brudna klitka, z porozrzucanymi zabawkami... Plac zabaw to zjeżdżalnia z wysokim progiem i dwie huśtawki.
6. Internet słaby, tylko w lobby. Można wykupić za 60 zł dla jednego urządzenia na tydzień.
7. Szczupła Pani z czarnymi włosami z całodobowej recepcji, ucina sobie drzemkę na kanapie w lobby, nie zwracając uwagi na to kto wchodzi, czy ktoś nie ma przypadkiem zapytania przy lądzie...

Z osób tam pracujących, na duży plus barman i młody kelener. Uśmiechnięci, zadowoleni i przyjaźni. Reszta wygląda, jakby pracowała tam za kare...

1  Dziękujemy, szlerka
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel przyzwoity. Jedzenie smaczne. Blisko do plaży i deptaka. Basen ok. Jesli chodzi o plażę to obstawiona płatnymi leżakami po samą wodę. Warto wiedzieć że powrót z plaży do hotelu to spacer pod górę po nierównych chodnikach. Obsługę oceniam ma 3.

Dziękujemy, EwaPaulina