Hotel średni. Dostęp do internetu płatny. Bez tego można pomarzyć o kontakcie. Zapchane odpływy w wannie i zlewie. Mimo próśb, nic nie zostało zrobione. Łazienka nie sprzątnięta, ręczniki brudne i niewymieniane. Mimo all inclusive brak drinków, dostępne tylko wino i piwo. Na plus dobre jedzenie, miła obsługa w jadalni. Hotel spokojny, na uboczu.

Dziękujemy, Renata G
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Może gdyby podejście do zgłaszanych problemów, i zyczliwsze podejście do gości byłoby inne - człowiek też przymykałby oko na niektóre rzeczy.
Najgorszy wyjazd, jaki zaliczyliśmy, a było ich sporo.
Pani manager i jedna z pań z recepcji, sprawiają wrażenie, jakby chciały zrobić gościom na złość.

1. Jedzenie monotonne i zepsute owoce były codziennością.
2. Brak remontów - uwaga rodzice małych szkrabów - niektóre barierki okręcając się wokół własnej osi, powodując realne zagrożenie dla dzieci...
3. Na badanie nie można używać kół ratunkowych...
4. Leżaki brudne, teren basenu odgrodzony od zejścia do sąsiedzkiego hotelu, jak na zdjęciu.
5. Sala zabaw dla dzieci - brudna klitka, z porozrzucanymi zabawkami... Plac zabaw to zjeżdżalnia z wysokim progiem i dwie huśtawki.
6. Internet słaby, tylko w lobby. Można wykupić za 60 zł dla jednego urządzenia na tydzień.
7. Szczupła Pani z czarnymi włosami z całodobowej recepcji, ucina sobie drzemkę na kanapie w lobby, nie zwracając uwagi na to kto wchodzi, czy ktoś nie ma przypadkiem zapytania przy lądzie...

Z osób tam pracujących, na duży plus barman i młody kelener. Uśmiechnięci, zadowoleni i przyjaźni. Reszta wygląda, jakby pracowała tam za kare...

1  Dziękujemy, szlerka
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel przyzwoity. Jedzenie smaczne. Blisko do plaży i deptaka. Basen ok. Jesli chodzi o plażę to obstawiona płatnymi leżakami po samą wodę. Warto wiedzieć że powrót z plaży do hotelu to spacer pod górę po nierównych chodnikach. Obsługę oceniam ma 3.

Dziękujemy, EwaPaulina
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

opis hotelu na tui.pl daleko odbiega od rzeczywistości. te 400 m do plaży to droga po gorącym asfalcie pod górę (my nazwaliśmy ją Golgotą) plac zabaw to jedna brudna piaskownica i zjeżdżalnia. Masakra. ręczniki wymieniono nam zaledwie 2 razy. nie odkurzano ani nawet nie zamiatano pokoju. basen dosc fajny ale czynny tylko do 18. obsługa hotelu to dramat. naburmuszona arogancka recepcjonistka i wiecznie smutni umęczeni pozostali pracownicy. wczasy zorganizowane przez tui.pl byly naszym koszmarem. rezydentka była zbędny elementem. Tui chce sprzedać wakacje a potem wzruszyć ramionami gdy okaże sie swoje niezadowolenie. do Bułgarii wrócimy bo jesteśmy już tutaj 5 raz i lubimy tu wypoczywać. natomiast wyprawa z TUI byla pierwsza i napewno ostatnia. nie polecam wręcz odradzam.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Kinga M
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

All Light tylko lody jako przekąski, dla dzieci powyżej 3 lat brak atrakcji, plac zabaw to brudna piaskownica i 1 zjeżdzalnia.Do morza 400 m ale powrót pod górkę.Jedzenia często brak 30 min.przed końcem wyznaczonej godziny
Cena do jakości zbyt wysoka jak na all light o którym biuro nie informuję.Na basenie nie wolno pływać ma materacu, w kółku, parasole przy basenie zepsute
Za tą cenę w okolicy znajdziecie lepsze miejsca z normalnym all i lepszą obsługą.Najgorszy hotel w jakim byliśmy.

1  Dziękujemy, DorotaZ142