Złote Piaski
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Może gdyby podejście do zgłaszanych problemów, i zyczliwsze podejście do gości byłoby inne - człowiek też przymykałby oko na niektóre rzeczy.
Najgorszy wyjazd, jaki zaliczyliśmy, a było ich sporo.
Pani manager i jedna z pań z recepcji, sprawiają wrażenie, jakby chciały zrobić gościom na złość.

1. Jedzenie monotonne i zepsute owoce były codziennością.
2. Brak remontów - uwaga rodzice małych szkrabów - niektóre barierki okręcając się wokół własnej osi, powodując realne zagrożenie dla dzieci...
3. Na badanie nie można używać kół ratunkowych...
4. Leżaki brudne, teren basenu odgrodzony od zejścia do sąsiedzkiego hotelu, jak na zdjęciu.
5. Sala zabaw dla dzieci - brudna klitka, z porozrzucanymi zabawkami... Plac zabaw to zjeżdżalnia z wysokim progiem i dwie huśtawki.
6. Internet słaby, tylko w lobby. Można wykupić za 60 zł dla jednego urządzenia na tydzień.
7. Szczupła Pani z czarnymi włosami z całodobowej recepcji, ucina sobie drzemkę na kanapie w lobby, nie zwracając uwagi na to kto wchodzi, czy ktoś nie ma przypadkiem zapytania przy lądzie...

Z osób tam pracujących, na duży plus barman i młody kelener. Uśmiechnięci, zadowoleni i przyjaźni. Reszta wygląda, jakby pracowała tam za kare...

1  Dziękujemy, szlerka
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel przyzwoity. Jedzenie smaczne. Blisko do plaży i deptaka. Basen ok. Jesli chodzi o plażę to obstawiona płatnymi leżakami po samą wodę. Warto wiedzieć że powrót z plaży do hotelu to spacer pod górę po nierównych chodnikach. Obsługę oceniam ma 3.

Dziękujemy, EwaPaulina
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

opis hotelu na tui.pl daleko odbiega od rzeczywistości. te 400 m do plaży to droga po gorącym asfalcie pod górę (my nazwaliśmy ją Golgotą) plac zabaw to jedna brudna piaskownica i zjeżdżalnia. Masakra. ręczniki wymieniono nam zaledwie 2 razy. nie odkurzano ani nawet nie zamiatano pokoju. basen dosc fajny ale czynny tylko do 18. obsługa hotelu to dramat. naburmuszona arogancka recepcjonistka i wiecznie smutni umęczeni pozostali pracownicy. wczasy zorganizowane przez tui.pl byly naszym koszmarem. rezydentka była zbędny elementem. Tui chce sprzedać wakacje a potem wzruszyć ramionami gdy okaże sie swoje niezadowolenie. do Bułgarii wrócimy bo jesteśmy już tutaj 5 raz i lubimy tu wypoczywać. natomiast wyprawa z TUI byla pierwsza i napewno ostatnia. nie polecam wręcz odradzam.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Kinga M
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

All Light tylko lody jako przekąski, dla dzieci powyżej 3 lat brak atrakcji, plac zabaw to brudna piaskownica i 1 zjeżdzalnia.Do morza 400 m ale powrót pod górkę.Jedzenia często brak 30 min.przed końcem wyznaczonej godziny
Cena do jakości zbyt wysoka jak na all light o którym biuro nie informuję.Na basenie nie wolno pływać ma materacu, w kółku, parasole przy basenie zepsute
Za tą cenę w okolicy znajdziecie lepsze miejsca z normalnym all i lepszą obsługą.Najgorszy hotel w jakim byliśmy.

1  Dziękujemy, DorotaZ142
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Na miejscu godzina 7 rano ( od 1 w nocy na lotnisku w Pyrzowicach ) Marudna pani w recepcji tłumaczy, że doba hotelowa zaczyna się od godziny 14.00. Ok. Rozumiemy. Pałętamy się do 12.00. po okolicy...
( około 15 ludzi w tym kilka małych dzieci ) Ale szła w zaparte, że pierwszy posiłek należy nam się o godzinie 18.00. ( kolacja) …!!! Szok i niedowierzanie. Telefon do TUI Polska i reakcja natychmiastowa. Pani rezydent przejechała po około 20 minutach i okazało się, że "turystom" należy się obiad. A i opaski all inclusive dopiero po 14.00. Nie wcześniej.. ( inne kraje mają lepiej :) ) Pokój dostaliśmy jednak po godzinie 14.00. Ale spoko. Czysto i duże dwa pomieszczenia, przedzielone drzwiami. Sprzątanie codziennie, ręczniki wymieniane. Tak jak pisałem opcja all inclusive, co w tym hotelu było opcją dość biedną. Bar przy basenie czynny od godziny 11.00. ( punktualnie - nic wcześniej ) Miły barman podaje tylko piwo, oraz białe i czerwone wino. Reszta płatna. Lody dla dzieci od 14.00. do 16.00. Godzina 16.01. machanie palcem, że już lody niedostępne...Basen: woda ciepła. Spoko. Ale zasady i służbista ratownik....Brak możliwości skakania do wody, brak możliwości jakiegokolwiek materaca w basenie ( nawet małe dzieci nie mogły mieć swojego kółka) Doszło to tego, że z uwagi na brak wolnych miejsc wokół basenu, ludzie chcieli postawić leżaki na kawałku trawy, to ratownik gonił i kazał upchnąć. Ale spoko. Ponoć to norma w Bułgarii ( taki był przekaz innych turystów )
Restauracja to słowo ponad stan...Ogólnie jedzenie dobre, ale bez szału. Panie i Panowie obsługujący mili. Obrusy brudne po poprzednich korzystających. Z rzadka zmieniane. Otoczenie: wokół basenu hotelu zielono i ładnie. Ale parę metrów za hotelem....smród i syf. Na chodniku kilogramy resztek jedzenia i czegokolwiek. Ogólnie szok. Plaża: właściwie to brak plaży. Wszystko płatne i to nie mało. Jeżeli był skrawek to brudny ( papierosowe pety wszechobecne) Dziękuję. Ale nie wrócimy.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, lgks