Skontaktuj się z miejscem zakwaterowania, aby uzyskać informacje o dostępności.
Dostępne są podobne hotele.
Wyświetl wszystkie
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

opis hotelu na tui.pl daleko odbiega od rzeczywistości. te 400 m do plaży to droga po gorącym asfalcie pod górę (my nazwaliśmy ją Golgotą) plac zabaw to jedna brudna piaskownica i zjeżdżalnia. Masakra. ręczniki wymieniono nam zaledwie 2 razy. nie odkurzano ani nawet nie zamiatano pokoju. basen dosc fajny ale czynny tylko do 18. obsługa hotelu to dramat. naburmuszona arogancka recepcjonistka i wiecznie smutni umęczeni pozostali pracownicy. wczasy zorganizowane przez tui.pl byly naszym koszmarem. rezydentka była zbędny elementem. Tui chce sprzedać wakacje a potem wzruszyć ramionami gdy okaże sie swoje niezadowolenie. do Bułgarii wrócimy bo jesteśmy już tutaj 5 raz i lubimy tu wypoczywać. natomiast wyprawa z TUI byla pierwsza i napewno ostatnia. nie polecam wręcz odradzam.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, Kinga M
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

All Light tylko lody jako przekąski, dla dzieci powyżej 3 lat brak atrakcji, plac zabaw to brudna piaskownica i 1 zjeżdzalnia.Do morza 400 m ale powrót pod górkę.Jedzenia często brak 30 min.przed końcem wyznaczonej godziny
Cena do jakości zbyt wysoka jak na all light o którym biuro nie informuję.Na basenie nie wolno pływać ma materacu, w kółku, parasole przy basenie zepsute
Za tą cenę w okolicy znajdziecie lepsze miejsca z normalnym all i lepszą obsługą.Najgorszy hotel w jakim byliśmy.

2  Dziękujemy, DorotaZ142
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Na miejscu godzina 7 rano ( od 1 w nocy na lotnisku w Pyrzowicach ) Marudna pani w recepcji tłumaczy, że doba hotelowa zaczyna się od godziny 14.00. Ok. Rozumiemy. Pałętamy się do 12.00. po okolicy...
( około 15 ludzi w tym kilka małych dzieci ) Ale szła w zaparte, że pierwszy posiłek należy nam się o godzinie 18.00. ( kolacja) …!!! Szok i niedowierzanie. Telefon do TUI Polska i reakcja natychmiastowa. Pani rezydent przejechała po około 20 minutach i okazało się, że "turystom" należy się obiad. A i opaski all inclusive dopiero po 14.00. Nie wcześniej.. ( inne kraje mają lepiej :) ) Pokój dostaliśmy jednak po godzinie 14.00. Ale spoko. Czysto i duże dwa pomieszczenia, przedzielone drzwiami. Sprzątanie codziennie, ręczniki wymieniane. Tak jak pisałem opcja all inclusive, co w tym hotelu było opcją dość biedną. Bar przy basenie czynny od godziny 11.00. ( punktualnie - nic wcześniej ) Miły barman podaje tylko piwo, oraz białe i czerwone wino. Reszta płatna. Lody dla dzieci od 14.00. do 16.00. Godzina 16.01. machanie palcem, że już lody niedostępne...Basen: woda ciepła. Spoko. Ale zasady i służbista ratownik....Brak możliwości skakania do wody, brak możliwości jakiegokolwiek materaca w basenie ( nawet małe dzieci nie mogły mieć swojego kółka) Doszło to tego, że z uwagi na brak wolnych miejsc wokół basenu, ludzie chcieli postawić leżaki na kawałku trawy, to ratownik gonił i kazał upchnąć. Ale spoko. Ponoć to norma w Bułgarii ( taki był przekaz innych turystów )
Restauracja to słowo ponad stan...Ogólnie jedzenie dobre, ale bez szału. Panie i Panowie obsługujący mili. Obrusy brudne po poprzednich korzystających. Z rzadka zmieniane. Otoczenie: wokół basenu hotelu zielono i ładnie. Ale parę metrów za hotelem....smród i syf. Na chodniku kilogramy resztek jedzenia i czegokolwiek. Ogólnie szok. Plaża: właściwie to brak plaży. Wszystko płatne i to nie mało. Jeżeli był skrawek to brudny ( papierosowe pety wszechobecne) Dziękuję. Ale nie wrócimy.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, lgks
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Hotel czysty, w spokojnej okolicy. Zbyt spokojnej i cichej jak dla nas. Zero animacji. Niestety umiejscowiony na sporym wzniesieniu mogącym stanowić wyzwanie dla małych dzieci, osób starszych, czy mających problemy z poruszaniem się. Odległość do - i co gorsza z - plaży pod górę całkiem spora. Pokój 2-osobowy (nie ekonomiczny) duży, z ogromnym łożem stworzonym z dwóch łóżek, fotelami i lodówką. Duży balkon z kiepskim widokiem na uliczkę i drzewa. Łazienka z wielką wanną, ręczniki codziennie wymieniane. Fajny basen z ciepłą wodą, parasolami i leżakami (bez materacy). Ratownik czasami nieobecny i raczej mało zainteresowany bezpieczeństwem. Za to chętnie dorabia sobie na wypożyczaniu akcesoriów basenowych. Brak baru/kawiarni. Jeden barek przy basenie z bardzo towarzyskim barmanem. Nie polecam opcji all. Jedzenie średnie, bardzo powtarzalne, mały wybór . Śniadania codziennie identyczne. Gdybym miała polecić ten hotel to raczej osobom lubiącym ciszę i relax z książką przy basenie wśród zieleni. Ludzie bardziej "żywiołowi" mogą być rozczarowani Ljuljakiem. Za cenę niespełna 900 zł za os/tydz. HB w drugiej połowie czerwca nie powinno się narzekać, więc reszta pozostanie milczeniem........ :-)

Dziękujemy, AniaiArtur7978
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

zdecydowaliśmy się na Bułgarię ze względów chyba najbardziej to ekonomicznych.Hotel rezerwowałem w pażdzierniku 2018 patrząc na opinie innych podróżujących z małymi dziećmi. Nasze miały 4 i 6 lat i była to pierwsza podróż za granicę .Hotel nas nie zawiódł położony w Złotych Piaskach niewielki i co najważniejsze w spokojnej leśnej okolicy.Pokój bardzo duży z fajnym taraso balkonem z widokiem na basen.Cicho, spokojnie,ale do morza trzeba było kawałek dojść i to z górki.Do plaży jakieś 5-7 minut gorzej z powrotem bo pod niezłą górkę ale maluchy dawały radę więc nie było żle.Jedzenie mieliśmy all inclusiv czyli śniadanie ,lunch i kolacja przy czym lunch to było raczej drugie śniadanie.Wystarczająca ilość jedzenia choć mogłoby byc bardziej urozmaicone.Najważniejsze dzieci miały z czego wybierać.Byliśmy z TUI i tu przestrzegam przed zakupem wycieczek u rezydenta bo sa chorrendalnie drogie.Nie pierwszy raz jestem na wczasach zorganizowanych i ceny u rezydenta zawsze są wyższe ale tu to w moim odczuciu to był kosmos,zostawiam to prywatnym osądom.Ogólnie moge śmiało polecić ten hotel jeżeli ktoś lubi spokój i ciszę.Co do basenu wystarczający fajnie zadrzewiony można leżeć w słońcu lub znależć cień ,myśle że w pełni sezonu może być problem z miejscem przy basenie.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Maciej W