Hotel dobry w fajnej lokalizacji, napoje alkoholowe dobre jak i jedzenie. Trochę mały basen ale większość i tak wybierała plażę. Czysto, jest gdzie siąść. Leżaki i parasole na plaży płatne. Hotel całkiem w spoko lokalizacji. Główni wczasowicze to Niemcy, no ale jak można było po nazwie hotelu już wnioskować. W pobliżu mnóstwo restauracji, knajpek, promenada ze sklepami. Jest co robić wieczorami. Animacje raczej słabe. Ogólnie polecam hotel.

Dziękujemy, wakacjeurlop
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Standard hotelu 4*dość mocno zawyżony. Obiekt czuć ,,komunom". Ząb czasu widać tu na każdym kroku.
Brak ręczników na basen, o czym nas nie uprzedzono w biurze podróży. Brak nawet wody w pokojowej lodówce. Ograniczone pory jedzenia(do 10. 12.30-14 i 18.30-20.30)oraz dość słabe menu. Danie główne na kolacji to ilość tylko dla pierwszej grupy gości, bo nie uzupełniano go nigdy. Drinki również najniższa półka i serwowane w ściśle określonych porach:do godz.23 A potem hotel obumiera. Na szczęście lokalizacja w centrum miasta pozwalała zrekompensować te ogromne braki. No ale opcja All inclusive z robieniem zakupów w pobliskim sklepie, jedzenie na mieście bo nie zawsze zdążyło się do 14 na obiad lub wieczorne drinki w pobliskiej knajpce??? Dołączając jeszcze opłatę za leżaki na plaży uzbiera nam się spora dopłata do wakacji.
Siłownia to kpina, a wręcz nawet miejsce niebezpieczne. Godz. otwarcia 10-19 i na prośbę o wcześniejsze otwarcie drzwi tego magazynu złomu, wręcz się oburzono. Ograniczony czasowo dostęp do zjeżdżalni również na duży "-".
Animacje dla dorosłych prowadzone przez osoby nie mające o tym pojęcia- pompki i wymachy nóg w basenie podczas aquaerobic

Kwestię palaczy poruszano już we wcześniejszych komentarzach i potwierdzam - jest to nie do zniesienia.
Generalnie Bułgaria ma ,,swoje" STANDARDY.
Gdyby cena była sporo poniżej 3tys zł os/tydzień to rozumiem(koniec sierpnia), ale ponosząc takie koszta można oczekiwać sporo więcej.
Generalnie pobyt polegał na celowaniu w godziny serwowania jedzenia, otwierania zjeżdżalni, animacji czy podawania Alko. No bez rozpiski ani rusz

Dziękujemy, Grażyna K
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Pobyt w lipcu 2019.

Pomimo bardzo dobrej lokalizacji i ładnych basenów hotel absolutnie nie jest wart polecenia rodzinom z dziećmi.

Na terenie całego obiektu czuć smród papierosów i jest ogólne przyzwolenie obsługi na palenie wszędzie, szczególnie odczuwalne w miejscach gdzie przebywają rodziny: na basenach, w restauracji przy stole, przy głównych szlakach komunikacyjnych i wejściu do hotelu, przy placu zabaw. We wszystkich tych miejscach osoby palące są przez właściciela hotelu niejako zachęcane do palenia, bo wszędzie wystawione są popielniczki. To może było standardem 15 lat temu, ale nie teraz - szczególnie że oferty biur podróży reklamują ten hotel jako przyjazny rodzinom.
Obsługa hotelu nie reaguje na palenie wśród dzieci co jest absolutnie nieakceptowalne

Dziękujemy, 2019Krzych
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Jedzenie było smaczne i duży wybór dużo osób pisze że ciągle to samo A i owszem ale jest tego tak dużo że codziennie można jeść co innego chyba że ktoś nakłada wszystkiego po trochu. Cały hotel czysty niestety bardzo dużo Niemców którzy strasznie palą, wieczorem trudno było usiąść gdzieś na zewnątrz z dziećmi aby nie leciał na nas dym. Niestety pokój standard dla 4 osób jest ciasny byliśmy z dzieckiem 4 lata więc mieliśmy zostawię i z niemowlakiem 6 miesięcy i tu za łóżeczko placilismy 9 leva czyli 3,6 euro dziennie. Na początku dostaliśmy pokój w którym dostawka przeszkadzała w otwarciu szafy więc prosilismy o zmianę, niestety twierdzili że nie mają wolnych pokoi w końcu znaleźli 2 pokoje (w pierwszym nie zmieściło się łóżeczko A do drugiego prowadziły schody gdzie wózkiem nie wjade) mieli też większy pokój Ale nie chcieli nam to daj nawet za dopłatą taka jak była w Polsce w biurze podróży do pokoju rodzinnego tylko proponowali 4 razy więcej. Uważam że to ich wina że dali nam pokój bez szafy i stworzyli problem z kolejną przeprowadzka i powinni jakoś zrekompensować jednak oni tak nie uważali. W końcu znalazł się odpowiedni pokój mniejszy niż pierwszy Ale była szafa zamieściła się dostawka i łóżeczko Ale straciliśmy dzień na poszukiwania sprawdzanie i przeprowadzki. Kolejna sprawa to leżaki, które są już zajęte o 9 i trzeba je rezerwować. Woda od rana w basenach jest zimna. Niestety morze było brudne dużo glonów i meduz. Do plaży blisko do sklepów również.

Dziękujemy, Ola A
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mega fajny hotel polecam. Animatorzy super. Jedzenie dobre . Do plaży w miarę blisko. Byłem tam w sierpniu 2018 z rodziną ( żona i dziecko 6 lat). Bardzo nam się podobało. Hotel duży. Plusem dla mnie było to że czułem się jak na małym osiedlu zamkniętym. Niczego nie brakowało.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Łukasz K