Zrecenzowano: 2 września 2019

W Hotelu Laguna Park spędziliśmy (2+1) prawie 2 tygodnie na początku sierpnia 2019 roku. Mieszkaliśmy w części C. W pokoju/łazience bardzo czysto, widać że po remoncie. Na balkonie stolik krzesła i suszarka na pranie. Ręczniki wymieniane co dziennie, pościel co około 4 dni.
Restauracja serwuje duży wybór dań, jest smacznie, i nawet 15 min przed zamknięciem jest w czym wybierać. Kucharze na bieżąco na oczach gości przygotowują jedzenie. Między głównymi posiłkami można zjeść pizze, hot-dogi, etc. Dobre wino i piwo, jak ktoś lubi słodkie drinki to będzie zadowolony.
Atutem jest wewnętrzny aquapark, dla małych dzieci jest brodzik ze statkiem pirackim, dla starszych są duże zjeżdżalnie. Dodatkowo dwa baseny. Nie było problemu z wolnymi leżakami. Jest również amfiteatr w którym co dziennie odbywały się przedstawienia. Animacje w języku angielskim.
Hotel położony blisko plaży (300m) i blisko centrum. Wejść na teren hotelu pilnuje ochrona. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta.

Dziękujemy, Mac C
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Byłem w wielu hotelach Europy, ale ten hotel miał najwyższe standardy. Po pierwsze pokoje, są czyste, w każdym jest balkon, jest w nich lodówka, wykończenie i zaopatrzenie łazienki także bardzo dobre.

Po drugie wyżywienie. Świetna kuchnia, doprawiona, różnorodna.

Do tego dochodzi basen z aquaparkiem. Snackbar. Są animacje, co prawda po angielsku, ale są fajne, dzieciaki szaleją.

Młoda przyjemna obsługa.

Dziękujemy, Maciej N
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Pobyt pod koniec czerwca 2019 r. Otrzymaliśmy pokój typu studio w bloku D. Bardzo dobre wrażenia z pobytu, czysty pokój, codziennie sprzątany. Ręczniki, pościel wymieniane każdego dnia. Czyste baseny, całkiem fajne zjeżdżalnie, wyśmienite jedzenie - każdy rodzaj mięsa, ryby, frytki, pizze itd. Dobre drinki, barmani nie żałowali alkoholu, obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam!

Dziękujemy, Passenger522504
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Polecam hotel w 100%.
Na wczasach w Laguna Park byliśmy 8 dni. Ogólnie hotel jest bardzo dobry, a nawet myślę że wspaniały. Znajduje się w drugiej linii brzegowej, więc dojście na plażę zajmuje tylko chwilę, a przy tym można pooglądać kramiki z pamiątkami. Lokalizacja hotelu jest wielkim plusem jak również jego otoczenie wśród setek innych innych hoteli, ponieważ baseny hotelowe znajdują się wewnątrz kompleksu. Nikt obcy z zewnątrz nie ogląda kąpiących się lub opalających się ludzi. Sam hotel jak i pokoje są bardzo czyste co jest sporym wyzwaniem biorąc pod uwagę, iż znajdują się tu 365 pokoje. Personel hotelowy jest cały czas obecny. Widać jak dbają o czystość i bezpieczeństwo gości. Pokoje są sprzątane codziennie plus wymiana ręczników. Po trzech dniach pobytu zmiana pościeli. Wyżywienie w hotelu jest dobre. Każdy znajdzie coś dla siebie, makarony, grill, ryby, owoce morza, zapiekane warzywa i wiele innych. Zawsze są dania na ciepło i zimna płyta. Na deser owoce, kawa, ciasto. Zawsze można znaleźć wolny stolik. Stoły są na bieżąco sprzątane. Obsługa uwija się aby na stołach nie stały brudne naczynia. Hotel jest świetnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Do hotelu przyjeżdżają głównie Anglicy i Rosjanie. O godzinie 21:30 w amfiteatrze hotelowym odbywają się przedstawienia. Nam spodobał się pokaz magika. Dzieci wróciły zadowolone. Plaża w Słonecznym Brzegu podzielona jest na sektory: płatne duże z leżakami oraz niepłatne: małe wąskie obszary, które o 9 rano się zapełniają. Komplet 2 leżaki, parasol plus stolik to koszt 30 leva (ok. 60 zł). Polecam wziąć leżaki z parasolem bo jest bardzo gorąco a trochę cienia pozwala na przyjemny wypoczynek. Polecam wycieczkę do Nesebyru taksówką wodną - koszt to 10 leva. Piękna okolica. Na pewno wrócimy.
PS. Pozdrawiam serdecznie Panie zajmujące się serwisem pokojowym. Miłe grzeczne uśmiechnięte.

Wskazówka dotycząca pokoi: My mieliśmy pokój na 5 piętrz od strony wjazdu do hotelu, co jest jak najbardziej OK.
Dziękujemy, iwonarap
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Byliśmy w hotelu 2+1 ( syn 10 lat). Hotel duży, nowocześnie urządzony. Personel miły i uprzejmy, chociaż brak uśmiechów na twarzach. Pokój duży z ładnym balkonem i co mnie zaskoczyło była na nim suszarka do powieszenia prania ( co jest rzadkością w hotelach). W hotelu fryzjer i turecka łaźnia i masaże( za opłatą ) .Baseny ze zjeżdżalniami super, nasz syn się nie nudził. Woda w basenie ze statkiem mogłaby być cieplejsza bo w nim kapią się maluchy. Wszędzie są ratownicy , którzy pilnują bezpieczeństwa w basenach jak i poza nimi. Jest zakaz rezerwowania leżaków wcześnie rano. Jedzenie pyszne, każdy znajdzie coś dla siebie. Dla mnie najlepsze były śniadania (między innymi świeżo robione gofry) i kolacje. Duży wybór owoców i deserów. Jest tez snack bar: frytki, sałatki hot-dogi ...i pyszne lody. Na terenie hotelu boisko do siatkówki plażowej i stół do tenisa. W środku przy barze stoły do bilarda (za opłatą) . W ciągu dnia ciągle się coś dzieje a to zasługa wspaniałych animatorów. Jest tez kids club. Nasz syn chętnie tam chodził. Wieczorem mini dyskoteka dla dzieci a potem animacje. Duży szacunek i uznanie właśnie dla animatorów, którzy robią kawał dobrej roboty. Ich przedstawienia są na wysokim poziomie. Hotel położony jest w centrum ,gdzie jest mnóstwo innych hoteli i sklepów. Dużo kantorów tak że nie trzeba mieć ze sobą bułgarskiej waluty.Kurs walut był wszędzie taki sam. Niedaleko hotelu jest male biuro podroży Vangel Shimov, pan mówi dość dobrze po polsku. Wycieczka do Blue Mountain z nimi była wspaniała, super przewodnik, który opowiadał ciekawe historie o Bułgarii i jedliśmy tradycyjny bułgarski obiad. Z hotelu do plaży jest jakieś 20 minut spacerkiem miedzy licznymi sklepami i atrakcjami (lunapark). Idąc wzdłuż plaży można dość do małego miasteczka Nesebyr. Tam jest mały sklepik z winami ,prowadzony przez Bułgara, który bardzo dobrze mówi po polsku i opowiada o produkcji win, jest tez darmowa degustacja. Przy zakupie większej ilości win dowoź do hotelu gratis. Ten hotel jest dla gości a nie goście dla hotelu. Polecam każdemu kto ma dzieci i nie tylko. Zasługuje na swoje 4 gwiazdki. Chętnie bym tam wróciła.

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy pokój zaraz przy scenie ale w niczym nam to nie przeszkadzało.
Dziękujemy, JUSTYNA J