Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Hotel w pełni spełnił nasze oczekiwania. Jedzenie pyszne, niepowtarzające się, na śniadanie serwowano codziennie podobne menu ale naprawdę było smaczne. Skrótem wzdłuż hotelu do plaży można było dojść w ok 10 minut ;) pokój mieliśmy od strony drzew i skrótu na plażę, było cicho i spokojnie. Obsługa na naprawdę wysokim poziomie, pomocni, pracowici, czasami wręcz zabierali talerze spod nosa :D drinki w barze naprawdę smaczne, nam osobiście nigdy nie zdarzyło się żeby zabrakło czegokolwiek. Jedyny minus to łazienka bo jednak różni się od łazienki którą zobaczyliśmy tutaj na zdjęciach :( Pokoje czyste, codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane na bieżąco.

Ogólnie rzecz biorąc chętnie byśmy wrócili tam jeszcze nie raz

Dziękujemy, Agulin
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Wszystko uzależnione jest ile płacić za ten hotel. My z TUI we wrześniu 2018 płaciliśmy niecałe 1600zł za osobę co jest adekwatną ceną do zastanego stanu.
Hotel ok, czysty choć rano mocno daje na korytarzu przy recepcji chemią czyszczącą.
Pokój duży i sprzątany, choć jak to Bułgaria nie spodziewajcie się np "marmurów" w łazience ;)
Opcja all na dobrym poziomie, śniadania standardowo jak to w hotelach, obiady i kolacje bardzo smaczne. Alkohole ok, choć 2x na czas pobytu przez 2-3h nie mieli piwa.
Animacje wieczorne można powiedzieć że w tym hotelu nie istnieją.
Do plaży spacerem ok 12min, plaża cudowna, dużo leżaków płatnych jak i miejsc, żeby rozłożyć się we własnym zakresie.
Mimo wszystko nie jesteśmy rozczarowani i polecam jako tanie wakacje.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, TruZiu
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Nasz 12-dniowy pobyt (przełom lipca i sierpnia) zaliczamy do udanych. Mieszkaliśmy w głównym budynku w skrzydle B. Pokój duży i czysty, podobnie łazienka; codziennie wymieniano ręczniki, pościel zmieniano kilka razy. Obsługa w restauracji oraz barze bez zarzutu. Kuleją animacje - dość skromne, krótkie i monotonne. Do plaży chodziliśmy skrótem (do 10 minut tempem spacerowym). Hotel blisko centrum, ale cichy. Baseny przestronne, zawsze można było znaleźć leżak, choć zwyczaje niektórych wczasowiczów rezerwujących leżaki nie były na miejscu. Pyszne jedzenie, dobre drinki. Polecamy wczasy w Bułgarii oraz hotel Izola Paradise

Dziękujemy, Jagusia2019
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W okresie czerwca byliśmy w tym hotelu na okres 2 tygodni. Jeśli chodzi o hotel to z czystym sumieniem polecamy go. Mieszkaliśmy w budynku "B" na 4 piętrze z widokiem na baseny. Pokój czysty, łazienka bez pleśni. Dziennie wymieniane były ręczniki jak również dbano o toaletę. Co drugi dzień było odkurzane. W pokoju był TV ale nie było żadnego polskiego programu. Niestety w budynku WI-FI za dopłatą - ale tutaj uwaga jak wykupicie internet to działa tylko na jednej komórce. Polecam zakupić na rynku kartę prepaid np. 30 GB w cenie 50 zł i zrobić sobie hotspota. Jedzenie różnorodne ale bardzo dobre. Alkohole również bardzo dobre. Drinki nalewane są do plastikowych kubeczków jak również piwo. W Hotelu są 2 animatorki: rano o 10.00 organizują dla dzieci zabawy, po 11.00 ćwiczenia na basenie, 16.00 piłka wodna dla dorosłych, 20.00 party dla dzieci. Basen duży. Dużo leżaków wokół basenu aczkolwiek żeby mieć fajne miejsce rezerwuje się przed śniadaniem. W tym okresie co byliśmy to morze było bardzo brudne z glonów. Dojście do morza to pieszo ok. 20 minut. Gdybym miał wrócić i zamieszkać w tym hotelu to wybrałbym go ponownie :)

Dziękujemy, LuckyLuke_Ch81
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznę od obsługi. Wszyscy bardzo mili i uprzejmi. Szczególnie recepcjonista Miroslav i kelner Dymitri. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone. Trochę mi brakowało większej ilości owoców (np. nie było w ogóle arbuza czy melona). Z przekąsek nie korzystałem ale to były jakieś ciastka. Alkohole dobre. Piwo i białe wino smakowało. Pokoje czyste, posciel i ręczniki regularnie zmieniane. W łazience bez robactwa czy pleśni. Niestety tylko jedna karta do otwierania drzwi pokoju. Hotel w cichej okolicy. Do plaży spacerek. Za cenę wycieczki która kupiłem dostałem w tym hotelu więcej niż się spodziewałem :)

Dziękujemy, Sperberek