Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Bardzo fajny hotel. Jego atuty to przestrzeń, czystość, wspaniałe jedzenie, świetne all incl. Fajne baseny, oddzielna część dla dzieci, a więc jeśli ktoś nie lubi krzyczących dzieci to znajdzie miejsce przy innych basenach. Duży obszar, a więc i dużo leżaków. Nie czuć tłumów ani przy basenie, ani w restauracji. Fajne restauracje tematyczne do których też można się zapisać bez żadnego problemu. My przyjechaliśmy o 22:00 i mimo obaw, że nic już nie zjemy, zaskoczyła nas otwarta restauracja bułgarska z zimnym bufetem i zupą. Bez problemu zjedliśmy kolację. Chyba jest czynna do 24:00. Bar Karaoke do 4:00, a wiec można się napić, jeśli ktoś lubi. Najsłabsze są chyba animacje , my nie przepadamy za takimi zabawami i w innych hotelach były lepsze. Dojazd do Centrum Sunny Beach (np. wieczorem na zakupy) za 1.5 LEVA od osoby, kilka przystanków (mozna wysiąść przy hotelu Kuban. Do Old Nessebar (ostatni przystanek) 2 LEVA, też warto. Mały aquapark fajny dla dzieci, dorośli też mogą skorzystać ze zjeżdżalni. O 8:00 rzućcie ręcznik na leżak, jeśli chcecie mieć miejsce przy basenu dla dzieci . Klima bardzo dobra, nie hałasuje.

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy pokój z tarasem na część imprezową , ale nie dochodziły do nas nocne hałasy. Spokojnie można spać.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Iwona B
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel świetny pod każdym względem, jedzenie jest fajne każdy dla siebie coś znajdzie, dużą restauracja a nawet kilka restauracji. Zawsze znajdzie się coś do jedzenia.

Duża ilość basenów każdy siedzi gdzie indziej dorośli którzy nie chcą słuchać krzyków dzieci mają swoje baseny a rodziny z dziećmi mają swój basen.

WiFi kiepskie, dzieciaki nie pooglądają za bardzo bajek.

Sprzątanie automatyczne wszystkiego czy to pokoi czy jak komuś coś spadnie.

Obsługa jest ok jak najbardziej . Dojście do plaży daleko ale mi to nie przeszkadzało.

Napoje normalne Coca cola normalne alkohole także czy dzieci czy dorośli każdy znajdzie coś dla siebie.

Zdecydowanie polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, turysta_wygodnik
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Przebywaliśmy w hotelu dwa tygodnie od 22.06 do 6.07.2019 r. Mieliśmy prawie trzygodzinne opóźnienie samolotu. Z lotniska rozwoziliśmy ludzi po innych hotelach ponieważ nasz był ostatni. Transfer zajął około godziny ale tylko dlatego, że odbywał się w nocy. Do hotelu dotarliśmy około 4.30 nad ranem. Dostaliśmy powitalny napój i można było skorzystać z zimnego bufetu. Jednak bar był nieczynny pomimo, że hotel reklamuje się jako all inclusive 24 h. Dostaliśmy pokoje na parterze z widokiem na krzewy. Jednak udało się nam go zmienić. Pokoje piękne i bardzo duże. Brak polskich kanałów tv. Obsługa w hotelu wspaniała. Wszyscy bardzo grzeczni i widać, że przeszli odpowiednie szkolenia. Jedzenie bardzo dobre i zróżnicowane. Można skorzystać z 4 restauracji tematycznych. Dla nas najlepsza była grillowa ponieważ wybiera się posiłki z karty i jest ona usytuowana nad samym morzem. Drugie miejsce zajęła azjatycka, potem włoska i bułgarska. Codziennie rano można się na nie zapisywać. Praktycznie obiad jedliśmy w restauracji obok basenu. Basenów jest kilka jednak woda mogłaby być cieplejsza. Polecam kryty basen z ciepłym jacuzzi i kąpiel w ciepłym morzu. Hotel ma swoją prywatną plażę z darmowymi leżakami i parasolami tuż obok restauracji grillowej, z której można korzystać nie wracając do hotelu. Plaża hotelowa znajduje się około 250 metrów od basenów. Dałem jedną gwiazdkę mniej ze względu na fatalne animacje niegodne sieci Riu. Aqua aerobic sam bym lepiej poprowadził.Prowadzące bez życia i jakby za karę to robią. W ciągu dnia od rana boccia, sjoelbek oraz crazy games. Natomiast wieczorne show to mega tragedia. Nudne i ludzie po kilkunastu minutach już opuszczali show. Radzę przenieść zawodowych animatorów z całorocznych hoteli sieci Riu do tego hotelu bo szkoda, że cierpi na tym wasza marka.Ne była to tylko moja opinia. Ogólnie hotel super,dla mnie najlepszy w Słonecznym Brzegu. Marka Riu jak zwykle sprawiła, że spędziliśmy wspaniałe wakacje.

Dziękujemy, mercury1977
Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Hotel mogę ocenić tylko pozytywnie, chociaż kilka niedociągnięć też by się znalazło. W hotelu byliśmy już o 10.00 rano. Od razu dostaliśmy opaski all inclusive i karty na ręczniki, dlatego mogliśmy już od rana korzystać ze wszystkiego w hotelu. Doba hotelowa zaczyna się od 14.00, ale pokoje są wydawane wcześniej, o ile są gotowe. Jeżeli pokój nie jest gotowy, obok recepcji jest pomieszczenie, w których można zostawić bagaże.
W dniu wyjazdu mieliśmy zdać pokój o godzinie 12.00, ale dzień wcześniej przedłużyliśmy dobę do godziny 20.00. Za przedłużenie doby zapłaciliśmy 90 LEV ( około 200 zł), co nie wydaje się ceną wysoką za komfort posiadania pokoju jeszcze przez 8 godzin i możliwości skorzystania z prysznica w pokoju i przebrania się przed podróżą. Jeżeli nie uda się przedłużyć doby hotelowej można skorzystać z łazienek na poziomie recepcji. Opaska była zostawiana do końca, nikt nam jej nie ściągał.
Smakowały nam śniadania, obiady raczej takie sobie, kolacje dobre. Restauracja azjatycka bardzo dobra, włoska już mniej. Pokoje przestronne, mieliśmy 2 osobowy superior dla czteroosobowej rodziny z widokiem na morze DZM2. Bez problemu mieściliśmy się z dwójką dzieci, chociaż ich łóżko było bardzo twarde, co dla starszych, większych dzieci może być już uciążliwe. Po kilku dniach narzekały na niewygodne łóżko, co przy naszym dużym, miękkim i bardzo wygodnym łóżku było sporą różnicą. Łazienka bardzo przestronna i wygodna. Pokój sprzątany codziennie, ręczniki zostawiane na podłodze w łazience zawsze wymieniane na nowe. Obsługa miła, wolne leżaki praktycznie były cały dzień. Wieczorem niestety już nie było co robić. Brakowało dyskoteki, gdzie można by wieczorem potańczyć, bar karaoke zamieniłabym na miejsce, gdzie dorośli mogliby potańczyć, zamiast śpiewać. Animacje dla dzieci takie sobie, dla dorosłych mizerne. Jeden stół to tenisa i czasami było trzeba długo poczekać na swoją kolejkę. Bilard płatny, sejf też płatny. Kawa w jadalni tylko z termosów roznoszonych przez obsługę, z automatu nie polecam. Młodsze dziecko zawiedzione brakiem nuttelli do śniadania. Drinki w zależności przez kogo robione od dobrych do takich sobie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu i chociaż sama Bułgaria nie zostawia wrażenia zachwytu, to sam hotel rekompensuje to odczucie. Korzystaliśmy z dwóch wycieczek TUI i myślę, że warto ruszyć się z hotelu i zobaczyć coś więcej niż Słoneczny Brzeg.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Anna H
Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziłam tydzień z mężem i rocznym dzieckiem. Hotel jest rewelacyjny, już sam budynek i teren hotelu robią ogromne wrażenie. Patrząc z zewnątrz nie zauważyliśmy innego miejsca w Słonecznym Brzegu, które mogłoby konkurować z RIU Helios Paradise. Oczywiście są drobne minusy, ale pamiętajmy, że oceniamy hotel czterogwiazdkowy, który zdecydowanie zasługuje na tą kategorię.

Hotel jest ogromny, cały teren ogrodu i basenów też jest bardzo duży, dlatego odległości pokonywane na codzień mogą okazać się spore. My mieliśmy pokój na parterze, blisko recepcji, co było wygodne, bo wszędzie mieliśmy relatywnie blisko.

Hotel, jak i cały teren hotelu są bardzo zadbane. Wszystkie meble, sprzęty są praktycznie jak nowe. Pokoje bardzo czyste, sprzątane codziennie. Jedyny minus w tej kwestii dotyczy krzesełek dla dzieci w restauracjach. Są one raczej przecierane na szybko i nie sprawiają wrażenia bardzo czystych, a jednak chodzi tu o małe dzieci. Nie ma tragedii oczywiście, ale być może dobrze byłoby gdyby kelnerzy mieli jakiś specjalny spray do szybkiego i skutecznego czyszczenia krzesełek. Nie przeszkadzało nam natomiast w ogóle to, co czytałam w wielu opiniach, że kelnerzy bardzo szybko zabierają talerze. Nie zabierają przecież talerzy z jedzeniem, tylko brudne talerze,z których już nie korzystamy. Według mnie jest to plus, a nie minus.

Tak jak pisano w wielu opiniach, zazwyczaj nie powinno być problemu ze znalezieniem wolnego leżaka przy basenie czy na plaży. W sezonie jest już jednak trochę trudniej znaleźć leżak przy basenach dla dzieci. Zawsze jednak przynajmniej jeden leżak udało nam się znaleźć, a druga osoba i tak była z dzieckiem w basenie.

Jedzenie jest bardzo dobre i oczywiście, jak to w takich miejscach bywa, w dużej mierze powtarzalne. Jest jednak z czego wybierać i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Odwiedziliśmy dwie restauracje tematyczne, bułgarską i włoską. W bułgarskiej było praktycznie to samo co w restauracji głównej na codzień, ale wybór mniejszy, więc raczej polecam odpuścić i jeśli się da, to wybrać się nawet dwa razy do włoskiej. Tam można zjeść włoskie dania i przekąski, które nie pojawiają się w restauracji głównej.

Obsługa w całym hotelu jest bardzo miła i pomocna.

Warto wiedzieć, że w hotelu jest sklepik, w którym poza słodyczami czy pamiątkami można kupić Pampersy, pieluchy do basenu etc. Jest też sklep z artykułami na basen typu zabawki czy buty, więc w razie czego można się łatwo zaopatrzyć.

Podsumowując, zdecydowanie polecam ten hotel rodzinom z dziećmi. Nie korzystaliśmy z animacji, więc nie wiem jak wygląda ta oferta.

Dziękujemy, Evelyn114