“Pyszne owoce morza”
La Banana Bar and Food — recenzja

La Banana Bar and Food
Nr 16 wśród 215 Restauracje (Słoneczny Brzeg)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczny talerz owoców morza. Duża porcja wystarczy spokojnie dla 2 osób ;) może trochę za dużo tłuszczu, ale ogólnie bardzo dobre jak za taką cenę (35lv). Polecam

Dziękujemy, karolo885

Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Porcje ogromne, dałam radę zjeść zaledwie połowę. Jedzenie smaczne, dobrze doprawione. Drinki i shaki również polecam. Czas oczekiwania standardowy a obsługa bez zarzutu. W lokalu muzyka na żywo - pan coś sobie brzdąka na klawiszach, pani śpiewa, nie jest to może koncert najwyższych lotów ale całkiem przyjemny.

Dziękujemy, Ivka76
Zrecenzowano 28 września 2018

Bardzo budżetowe miejsce ale przy tym smaczne. Uwaga ponieważ porcje są ogromne. My braliśmy jedno danie główne i jedną przystawkę na parę ponieważ nie mogliśmy dac rady z dwoma daniami głównymi. La Banana jest z tej samej sieci co restauracja Emona. Bardzo podobno jednak dla nas minimalnie lepsza Emona. Ogólnie polecam wszystkie dania lokalne, poza zupami które nie zawsze wyglądają tak jak polskie zupy (np. ogórkowa to zimny kefir z lodówki z tartymi ogórkami) ale to już specyfika bułgarskiej kuchni.Mały minus za długi czas oczekiwania i za pomylenie stolików przy zamówieniu. Ale cóż..zdarza się. Całośc na duzy plus. Lokalnie, tanio i smacznie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, JacekK K
Zrecenzowano 25 czerwca 2018

Wybraliśmy się do baru podczas mundialu, na mecz. Piwo dobre i tanie. Zamówiliśmy danie którego nazwy nie pamiętam i pizze. Danie jak i pizza typowo barowe. Nic czym można by się było chwalić. Na duży plus zaloguje atmosfera w barze. Było miło i kameralnie bez głośnej muzyki i dzikiego tłumu upitych ludzi.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Monika P
Zrecenzowano 20 września 2017 z urządzeń przenośnych

Do lokalu zgarnął nas Pan z deptaka, tanie piwo (2BGN). Zdecydowalismy sie na mussake oraz filety z kurczaka. Kelner byl bardzo oschly i niespecjalnie mily. Dosc szybko (po 10minutach) dostalismy nasze dania. O ile mussaka bardzo dobra 9/10, to filety straszne. Więcej panierki (starych platkow sniadaniowych) niz kurczaka. Do tego dziwny, nijaki sos. W miedzyczasie obok siedziala grupka starszych Niemcow, do ktorych bardzo chetnie chodzil kelner i tam byl juz zupelnie inna osoba (mily, usmiechniety, pogodny), a w stosunku do nas zachowywal sie gburowato. Poprosilismy o rachunek, ktory byl wyzszy niz nam sie poczatkowo wydawalo (mozliwe, ze zle spojrzelismy na ceny). Zostawilismy napiwek, ale widocznie zbyt maly, bo kelner bez zadnego slowa wzial od nas pieniadze, przy nas spawdzil ile dostal, skrzywil sie i poszedl. WC poza lokalem, brudne i obskorne. Cala sytuacje uratowla na zywo spiewajaca pani :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Karolina M

La Banana Bar and Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Słoneczny Brzeg, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w La Banana Bar and Food? Podziel się wrażeniami!