“Słabo”
Restaurant Marina — recenzja

Restaurant Marina
Nr 11 wśród 195 Restauracje (Słoneczny Brzeg)
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie słabe, kalmary gumowe, w kawarmie prawie sama cebula, zupa rybna smaczna ale składa się głównie z ziemniaków, pizza jadalna ale jakością podobna do tej sprzedawanej na ulicy na kawałki po 3 leva. Za te pieniądze można zjeść o wiele lepiej w SB.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Grzegorz G

Zrecenzowano 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem w tej knajpie 2 dni temu. Kelnerka z uśmiechem zaprosiła nas do środka. Zamówiłem zestaw z 1 strony menu, rosół + kavarna. Dziewczyna wzięła gulasz z ziemniakami. Na oba dania czekaliśmy ok 15 minut. Niestety porcje średnie, produkty użyte słabe, ogólnie raczej słabe jedzenie w smaku. Ceny bez rewelacji. Menu z dużą ilością dań do wyboru niestety większość bez zdjęć. Ciężko coś wybrać a kelnerka co chwilę pochodziła żeby już zabrać menu. Ogólnie byliśmy tam pierwszy i ostatni raz. Nie rozumiem skąd tyle tych pozytywnych recenzji. Ja nie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, armarw2018
Zrecenzowano 16 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Do Mariny trafiliśmy z polecenia znakomego, okazała się najlepszą opcją na codzienne popołudniowe obiado-kolacje we dwoje na tarasie z wyjściem na plażę.
Obsługa bardzo miła i sympatyczna, bez problemu można się dogadać po angielsku, ale także polski Panie rozumieją. Chętnie doradza, podpowiedzą.
Fakt - karty są bardzo obszerne i nie koniecznie wyglądają pięknie, ale za to jak już się przez nie przebrnie... Mmmhhmmm.. Jedzonko palce lizać! Pycha! Zarówno te typowo Bułgarskie (sache, kebabcheta, mule, makrela w pomodorach) jak i te pod turystów (tosty z sanwicha) były pyszne! Do tego na prawdę spore porcje i ceny na prawdę fajne.
Nie zapominając o swierzym soku... Najlepszy w całym Sunny Beach!
Polecam!

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Aurelia C
Zrecenzowano 1 sierpnia 2016

Na ostatnią kolację w Słonecznym Brzegu trafiliśmy do tej restauracji. Niestety. Przez 15 minut czekaliśmy aż ktoś podejdzie do nas z menu. Wreszcie dostaliśmy kilka lepiących się od brudu spiętych kartek. Po 40 minutach !!!! przyniesiono napoje a kiedy zapytałam -kiedy dostaniemy zamówione dania kelnerka bardzo niegrzecznie i podniesionym tonem zwróciła się do mnie "Czego jeszcze chcesz, zamówiłaś napoje - masz tu swoje napoje". Oburzające! Po 15 kolejnych minutach przyniesiono dania. Jedzenie (zamówiliśmy ryby) niesmaczne. Zjedliśmy, zapłaciliśmy i wyszliśmy. Moja 10 letnia córka zatruła się tam - przez pół nocy chorowała! (pierwszy raz Bułgarii). Obrzydliwe miejsce.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, aniabad
Zrecenzowano 7 października 2015

Serdecznie polecam ta restaurację, jedzenie bardzo smaczne, niskie ceny oraz tzw. "danie dnia". Bardzo dużo dań do wyboru z typowej kuchni bułgarskiej, osobiście polecam Kavarmę. Porcje duże i sycące, obsługa sympatyczna. Minus to lokalizacja, ciężko jest znaleźć restaurację przy natłoku sklepików i straganiarzy na promenadzie, ale zazwyczaj stoi przy niej sympatyczna szatynka i zachęca do wejścia dzwoniąc dzwonkiem. Podczas 8dniowego pobytu w Sunny Beach odwiedziliśmy restaurację 3 razy.

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, Agnieszka K

Restaurant Marina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Słoneczny Brzeg, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Restaurant Marina? Podziel się wrażeniami!