Słoneczny Brzeg
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Jechałam pełna obaw, bo czytałam komentarze i ludzie narzekali. Na szczęście cały pobyt w hotelu Kotva uważam za udany, było miło, wesoło i bez problemów.
Hotel:
Hotel położony dość blisko morza, chwilka spacerkiem i już byliśmy na ładnej plaży pełnej muszelek, morze ciepłe. Przy hotelu duży basen, basen dla dzieci oraz niewielki ale ładny placyk zabaw. Animacje prowadzone w kilku językach (w tym po polsku) przez miłych i sympatycznych animatorów. Przy hotelu działa również aqua park z mnóstwem zjeżdżalni - tu się mogę doczepić, że faktycznie jest zimna woda i nawet w upalny dzień jest po prostu zimno dzieciom po krótkim czasie zabawy.
Jeśli chodzi o leżaki przy basenie to niestety, ale ludzie zajmowali je ręcznikami (czasem nawet dzień przed, wieczorem), więc po śniadaniu ciężko było znaleźć coś wolnego. Na szczęście na terenie aquaparku było bardzo dużo leżaków i tam nie było problemu żeby znaleźć jakiś wolny.
Leżaki i parasole na plaży płatne. Ale obok tej strefy był kawałek plaży, gdzie można było się rozłożyć na własnym kocu.
W hotelu bez problemu można było dogadać się po angielsku i nawet po polsku. Dużo Polaków.
Pokoje:
Pokój ok, szału nie było, ale był duży, czysty, sprzątany codziennie, łazienka duża i ładna, ale akurat w naszej zalatywało z rur i było to uciążliwe. Pokój mieliśmy usytuowany na parterze, więc nie wiem jak z windami (czytałam, że się zacinały, ale tego nie sprawdzałam).
Jeśli chodzi o wi-fi to w pokoju raz mi łapało a raz nie.
Jedzenie:
Hmm... nie jestem wybredna co do jedzenia, bo mogę jeść kilka dni pod rząd to samo i nie mam z tym problemu, ale pod koniec wyjazdu zaczęłam marudzić (byliśmy tydzień), gdybym miała zostać jeszcze tydzień to chyba bym już nie dała rady z tym menu :) Ogólnie mimo iż potrawy się zmieniały to dalej smakowały podobnie i nie zawsze były smaczne (np frytki to jakieś takie gumowe były), ale napoje mi smakowały. Z miejscem do siedzenia nie było problemu, czasem były duże kolejki do jedzenia, ale to w "godzinach szczytu". Jak przyszło się wcześniej a nie na ostatnią chwilę to nie było żadnych problemów.
W opcji all inclusive były lody, bardzo dobre, chyba najsmaczniejsze jedzenie w hotelu :)
podsumowując: Wycieczka z biurem Coral travel, dobrze zorganizowana, z miłą Panią rezydent. Hotel super na wyjazd z dziećmi, moje pociechy się nie nudziły.

Dziękujemy, kakus86
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w sierpniu tego roku zatem na 4 * to na bank to nie jest no 2,5 max dostaliśmy pokój na 3 pietrze z widokiem na ...nic załączam filmik plus na balkonie takie krzesełka ze na nich nie usiadłam zużyte brudne no nic z tego, było pełne obłożenie przylecieliśmy o 5 rano wiec już nie chciało mi się latać i zmieniać pokój
Dalej niesamowita rzecz tutaj nie powlekana kołdry trzeba samemu są poszewki położone obok
Pokój jak na zdjęciu dostaliśmy ten z czerwono szarymi łóżkami powiem tak średnio włącznie z łazienka gdzie drzwi zamykały się sposobem mąż podłożył ręcznik ...wszystko takie brudnawe zużyte tu nie ma kawałek listwy tu nie ma panelu no to zdecydowanie nie to czego oczekiwałam ale uznałam ze w pokoju tylko się śpi nie czepiam się pokoje sprzątane s podob tylko podłoga i wymieniany papier a i nie spodziewajcie się płynu pod prysznic ani mydła są próbki na początku i na tym koniec .
Basenowa cześć *** ważne trzeba wziąć ze sobą swoje ręczniki hotel nie ma ręczników plażowych
Zajmowanie leżaków około 6 rano bo o 7 to już późno przy głównym basenie tu dzieją się animacje jest obok klub dla dzieci i można korzystać z napoi z all w drugiej części hotelu jest aqua park m. In dlatego wybraliśmy ten hotel i tu uwaga *** są serwisy restauracja i bar ale all już tam nie obowiązuje i nie można nawet wejść z napojem bałabym w kubku na ten teren siedzi kilku panów i tego pilnuje przy wejściu zatem idąc na ta strefę możesz iść i pobawić się i wrócić albo za każda razowa potrzeba chodzić lub schować wodę w torbę w butelce ale nie tego oczekiwałam
Za to duży minus
Dalej sejf jest płatny 5 lv ale nie jest on w pokoju jest za recepcja masz kluczyk i pan z recepcji sejf otwiera dwa klucze i to jest w miarę ok
Jeśli chodzi o jedzenie ... każdemu smakuje co innego jest dużo jedzenia są kolejki jest sezon wiec cóż , są makarony ryż frytki mięsa , owoce ciasta cis tam można sobie znaleźć ,w dzień są lody i przekąski ale typu ciastka i kanapki
Oczywiście na mieście jest lepsze jedzenie
Woda w basenie zimna nie podgrzewana wiec jeśli nie ma słońca jyz nici z basenu bo nie da się wejść
Animacje tutaj są dość ciekawe ale ... malowanie koszulek 15 lv, występ piracki 20 lv nigdzie w hotelu nie płaciliśmy dodatkowo ani za malowanie buziek ani za nic zatem to uważam za zdzierstwo a wiadomo ze jak przyjechałam z dzieckiem to zapłacę
Myśle ze jest wiele przyjaźniejszy h hoteli bez wyciągania kasy ten jest przeciętny
Jak ktoś znajdzie bardzo tanio to może ale naprawdę nic specjalnego

Dziękujemy, 55martynak
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Plusy
- animacje dla dzieci z polskim animatorem w sali poza basenem.
- spore pokoje
- blisko plaża ( brudna, zatłoczona )
- blisko deptak do nessebaru

minusy
- Animacje , muzyka dla dorosłych / dzieci przy basenie prawie cały dzień. Hałas non stop
- jedzenie to dno jak na 4 gwiazdki. Jedzenie sztuczne, parówek nawet bym psu nie dał, jajecznica z proszkowanych jajek, mało do wyboru, ser żółty ... nie wiem czy to był ser...W hotelach 3 * w Bułgarii jadaliśmy duuuzo lepiej.

Polecać mogę tylko tym co lubią wakacyjny hałas. Dużo ludzi, sklepy na około, hotel na hotelu, taki wielki wakacyjny spęd. Na około dmuchańce autobusy traktorki samochody, tłok... hałas......Nigdy nie wróciłem tak zmęczony z wakacji. A w Bułgarii byłem 5 raz.. Hotel wybraliśmy tylko ze względu na aquapark dla córki.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Aleksander C
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Jest to hotel z aquaparkiem który jest rewelacyjny ale często gesto brak pogody powoduje że zimna woda w basenie nie pomaga w wypoczynku, właściciel mógłby zainwestować w ogrzewanie w basenie. Podczas naszego pobytu nie jeden z uczestników wyjazdu narzekał na brud w pokojach. Ja mogę sama powiedzieć że w nocy bałam sie karaluchow i chodzić sama do toalety z kanalizy prysznicowej wychodziły inne owady. Jeśli chodzi o jedzenie mieliśmy przygodę z przeterminowanym masłem, monotonne jedzenie i to na tyle.

1  Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Hotel teoretycznie 4☆, ale na europejskie standardy to raczej 2,5☆. Lokalizacja hotelu OK, piechotą przez wydmy do ładnej i piaszczystej plaży około 7min. Leżaki i parasole na plaży płatne po 10lv za leżak i 10lv za parasol (30lv dziennie za komplet!!!). Leżaki na basenach w hotelu bezpłatne i dostępne. Pokój rodzinny nawet OK, duża łazienka, oddzielna sypialnia i pokój dzienny z dwoma kanapami. Meble i wykończenie dość dobre i nowe. Sprzątanie pokoju ograniczało się do zamiecenia i wytarcia podłogi mopem. Łazienka nie była sprzątana przez 11 dni pobytu. Internet w pokojach nie działa chociaż teoretycznie jest. Działa tylko w holu tuż przy barze. Bar dramatyczny!!! Pakiet all inclusive działa tylko do 22:30 i tylko w hotelu i wewnętrznym basenie. Na basenach w mini aquaparku all inclusive nie działa!!!. Lody i przekąski tylko do 17:00. Baseny czyste i dobrze utrzymane, chociaż woda nie jest podgrzewana i pomimo upałów jest poprostu zimna. Najgorsze z całego pobytu było jednak wyżywienie... to był dramat. Tak monotonnych i zwyczajnie niesmacznych posiłków nie spotkaliśmy, jak dotąd w żadnym innym resorcie. Posiłki były praktycznie codziennie takie same, mięso przyprawiane było tymi samymi przyprawami, nieważne czy kurczak, wieprzowina czy wołowina. Różnice polegały tylko na tym, że raz mięso mielone było w formie kotletów, kiełbasek lub pulpetów, innym razem pulpety pływały w zupie albo kurczak był w sosie albo bez. Większość podawanych mięs lub ryb była smażona w panierkach po czym odgrzewana w parownikach, także nigdy nie były chrupiące za to dość tłuste. "Mistrzostwem świata" były kalmary albo burgery rybne, które przygotowane w ten sposób smakowały, jak ziemniaki. My po kilku dniach takiego all inclusive zaczęliśmy jeść w pobliskiej restauracji bułgarskiej, gdzie wreszcie przypomnieliśmy sobie, jak smaczna jest kuchnia bułgarska. Na szczęście jedzenie w Bułgarii nie jest drogie. Nie mniej troche przypomina to oszukiwanie klienta. Reasumując: hotelu nie polecamy i jeśli nie chcecie zniechęcić się do Bułgarii to omijajcie go szerokim łukiem.

1  Dziękujemy, Barthpl