Zrecenzowano: 27 lipca 2017

hotel bardzo fajny nie za duży,czysty obsługa zawsze uśmiechnięta,jedzenie bardzo dobre polecam ten hotel dla rodzin i osób lubiących spokój.
dla osób które nie lubią hałasu centrum.Obok jest stary młyn w którym byliśmy na wieczorze bułgarskim,przeczytalismy ogłoszenie i indywidualnie poszliśmy,poczestowano nas rakiją i daniami regionalnymi.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, Mona L
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2015

Byłam z rodzina w tym hotelu w pierwszej połowie lipca i było fantastycznie.
Pogoda, lokalizacja i warunki hotelowe na medal. Obsługa troszkę smutna, spięta.
Po kilku dniach "zaprzyjaźniliśmy się " nieco.
Jedzenie może mało urozmaicone ale dobre.
Szczerze polecam.
Lucyna z Jaworzna

Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, Lucyna P
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2013

Plusy:Hotel położony b.blisko plaży ale przy cichej uliczce. Pokoje duże, czyste, klimatyzowane, z balkonem, TV. Sprzątane codziennie, częsta zmiana ręczników. W hotelu dostępny sklepik.
Minusy: obsługa hotelowa w restauracji nieprzyjemna. Dyscyplina na stołówce:10:00 i 00 sekund wyłączany exspres do kawy i żadne prośby nie pomagają - pokazują zegarek i odwracają się na pięcie. Jedzenie często zimne, niesmaczne. Język angielski - poziom zero lub b.słaby nawet na recepcji. Ściany tak cienkie, że słychać każde słowo w pokoju obok.

Doba hotelowa do 12:00. Posiłki: śniadania 8-10, obiadokolacje 18-20. Napoje płatne.

Termin pobytu: sierpień 2013
  • Typ podróży: Podróż służbowa
4  Dziękujemy, magda w
Zrecenzowano: 20 września 2012

W sezonie tragedia. Najlepszy miesiąc czerwiec, nie ma za dużego ruchu. Pokoje w miarę przyjemne, klimatyzowane, wszystko sprawne. Stan czystości tak sobie, czysto ale nie błysk. Zostawiając parę lewa można mieć czyste ręczniki nawet 2 razy dziennie oraz pościel co drugi dzień.
Hol i recepcja bardzo przyjemnie dekoracyjnie. Cześć restauracyjna, jedzenie monotonne, niezbyt bogate. Sprawdza się kolejny hotele który żywi gości słaba ilością oraz jakością mięsa. Sałatki oklepane. Mało owoców, prawie wcale. Soki nie nadające sie do picia. Dobrze, ze chociaż kawa się nadawała. Pieczywo niezbyt na świeże wyglądały. Jedyny plus to wystrój restauracji.
Basen:
Mały, ciasny, ale to akurat mało dla mnie istotne. Duży minus dla hotelu i kompletne nieporozumienie to czas otwarcia basenu. od 8-20. Oświetlenie szybko wyłączane, jedynym słowem olewanie gości. Myślę, że każda para miała by ochotę chociaż raz popluskać się w basenie w godzinach wieczornych z lampka szampana lub chociaż posiedzieć przy oświetlonym basenie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Od strony basenu bardzo ładny widok. Po bokach widać jedynie drugi hotel i pustka.
Termin pobytu: czerwiec 2012
1  Dziękujemy, rssilver
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2012

Opryskliwa obsługa, angielski na poziomie 0, nieciekawe jedzenie (polecam knajpkę po przekątnej).

Nie mają nic wspólnego z **** - ręczniki zmieniane 2 razy w tygodniu, pościel raz na tydzień, filiżanki w stołówce nadtłuczone, niedomyte, często włosy. Gdy posiłek jest dostępny w godzinach od 8 do 10, to punktualnie o 10 uniemożliwiają skorzystanie z ekspresu do kawy, gaszą światło, dużo wcześniej już nie dokładają jedzenia na tzw. szwedzki stół. Często trzeba czekać na sztućce, brakuje pieczywa … Na zewnątrz uszkodzone plastikowe krzesła, ptaki załatwiające się na krzesłach i stołach. Bardzo ciasno w miejscu gdzie rozstawione są posiłki – ciężko dostać się do stołu. Foteliki dla dzieci dostępne, ale zawsze brudne, a często też uszkodzone.

Zapach stęchlizny w holu przy recepcji. Woda w basenie nie wymieniana, tylko wyławiane liście. Zbyt mało leżaków przy basenie w stosunku do liczby gości. W toalecie przy basenie brudno, stoi woda. Bardzo słabo działająca klimatyzacja.

Naciągają gości - obciążają za zbite szklanki, zbyt brudne ręczniki. Mylą się na niekorzyść klienta w hotelowym kantorze. Znacznie zawyżone ceny i nieświeże towary w sklepiku hotelowym – lepiej iść naprzeciwko.

Na koniec przy wymeldowaniu każą czekać, aż sprawdzą pokój czy wszystko w porządku – żenada.

Hotel usytuowany przy bardzo ruchliwej ulicy. Plaża w najbliższym sąsiedztwie z dużą ilością kamieni, leżaki i parasole płatne – hotel nie ma własnego kawałka plaży.

Termin pobytu: lipiec 2012
4  Dziękujemy, Darek Z