Hotel posiada bardzo ładną recepcję z super pracownikami z którymi z łatwością można porozumieć się w języku angielskim. Pokoje czyste duże i z balkonem na którym można bez problemu zapalić. Jedzenie w hotelu bardzo dobre, basen przy barze czysty, leżaki w cenie co jest kolejnym dużym plusem, obsługa barowa bardzo dobra. Lokalizacja hotelu jest w super miejscu, blisko do przystanku jak i spacerem 40min do Nessebar, które warto również zwiedzić. Leżaki na plaży w cenie co jest kolejnym atutem.

Dziękujemy, nataliaa_pl

Byłam pozytywnie zaskoczona dużym wyborem jedzenia, owoców, ciast, lodów. Pokój ładny, czysty. Do piaszczystej plaży nie jest 150 m tak jak było w ofercie, tylko do drewnianej kładki pośród wydm, do morza było w sumie około 400 m. Dla mnie kładka była dodatkową atrakcją. Hotel położony 30 minut pieszo od pięknego Nesebaru lub 4 przystanki MPK. Przyjechaliśmy o godz. 10.00 do hotelu i od razu dostaliśmy pokoje nie musieliśmy czekać do 14.00. Personel miły i pomocny. To były fajne wakacje.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój miałam od ulicy więc trochę głośno. Wiadomo, że najcichsze pokoje są z widokiem na morze.
Dziękujemy, Tourist817003
Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel położony niedaleko piaszczystej plaży z. Wyżywienie rewelacyjne, smaczne, potrawy urozmaicone, dobrze przyprawione. Obsługa hotelu stara się zadowolić gości. Jedynym słabym punktem są kiepskie animacje.

Dziękujemy, Seba2006
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Jeśli oczekujesz wypasionej łazienki bez przeciekającej kabiny czy muszli klozetowej, to wybierz inny hotel. Jeśli nastawiasz się na stoły uginające się od ilości różnorodnego jedzenia, to też wybierz inny hotel. Jeśli natomiast chcesz spędzić czas w cudownej atmosferze, otoczony fantastyczną grupą obsługi: animatorów, kelnerów, kucharzy, barmanów, recepcjonistów i innych - to Nobel jest idealnym wyborem. Posiłki bardzo smaczne, świeże, pyszne słodkości. Pokoje przestronne, czyściutkie. Darmowe wi-fi na terenie całego hotelu. Hotel położony z dala od hałaśliwego centrum Słonecznego Brzegu ale świetnie z nim skomunikowany. Animacje kończą się o 23.00. Nie mieliśmy żadnych problemów z wcześniejszym zakwaterowaniem i korzystaniem z restauracji po zdaniu pokoju ( tu ukłon w stronę menedżera ). Plaża piękna, szeroka, dla gości hotelowych darmowe parasole i leżaki w wystarczającej ilości ( no chyba, że każdy chciałby leżeć w pierwszym rzędzie ). Generalnie pobyt bardzo udany i mam nadzieję, że jeszcze tu wrócę.

1  Dziękujemy, endi59
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Hotel oceniam na 4+. Położony blisko pięknej plaży, na której znajdują się bezpłatne hotelowe leżaki i parasole. Pokoje duże, czyste. Jeden minus za łazienkę, w której woda z pod prysznica wylewała się. Wyżywienie bardzo dobre, duży wybór różnych dań. Obsługa bardzo pomocna i uśmiechnięta. Basen mały i brak atrakcji dla dzieci. Jeżeli nie zależy Ci na basenach hotelowych i atrakcjach dla dzieci, a stawiasz na bliskość plaży polecam hotel Nobel - położony w cichym miejscu (brak dyskotek) idealnym na wypady do Nessebaru lub centrum Słonecznego Brzegu gdzie toczy się całe życie rozrywkowe.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje w najtańszej opcji wychodzą na ulicę z dostawami towarów i inne budynki
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Miszkaa