Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To Nasze pierwsze wakacje zagraniczne. Aquamarine to strzał w 10. Świetna obsługa, dobre jedzenie. Przekąski w barze przy basenie. Dwa baseny jeden dla dzieci drugi wiekszy dla dorosłych. Pokoje bardzo czyste. Ręczniki wymieniane. Animacje przez cały dzień. Wieczorem mini disco dla dzieci. Świetna sprawa. Leżaków pod dostatkiem przy basenach. Zawsze znaleźliśmy coś wolnego. Nie czytajcie negatywnych opinii. Za te pieniądze wolę jechać tam, niż marznąć nad Polskim morzem. Do plaży 10 min spacerkiem. Do nessebaru dojedziecie autobusem za 1,30 lewa na osobę. Jak nic innego nie znajdę w innym kraju w tych pieniądzach w przyszłym roku, lecę tam jeszcze raz.

Dziękujemy, piotrz2019
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Bardzo dobry hotel, czysto, zadbany, dwa baseny, jeden dla dzieci ze zjeżdżalnią, drugi dla dorosłych, duży, pokoje czyste sprzątane, z klimatyzacją, duże ładne balkony, jedzenie urozmaicone każdy znajdzie coś dla siebie, obsługa super, barmani jak najbardziej, w barze dla dzieci i dorosłych co się chce. Powinni uaktualnić zdjęcia bo obecnie dwa baseny a nie jeden. Dobra lokalizacja, nie ma się do czego przyczepić, może na siłę - jedna winda która zanim przyjedzie to szybciej na piechotę. Poza tym wszystko na czas - co ważne czysto, obsługa dwoi i się i troi na stołówce, barmani też. Baseny czyste. Bardzo polecam dla rodzin z dziećmi

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na samej górze - super widok, ładny balkon.
Dziękujemy, Adam k
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Spędziliśmy z rodziną w tym hotelu naprawdę udane 8 dni. Nie jesteśmy bardzo wymagajacy, ważne by było czysto, miło aby był basen i wyzywienie - tu wszystko gralo.
Pokoje czyste sprzątane każdego dnia, zaskoczyło nas na miejscu że są dwa baseny a nie jeden jak na wielu nie zaktualizowanych zdjęciach w internecie, spory brodzik z małymi zjeżdżalniami i wystarczająco duży basen sportowy. Leżaków przy basenie nigdy dla nas nie brakowało a byliśmy w szczycie sezonu. Jeśli chodzi o wyżywienie to był tak duży wybór że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, duży wybór warzyw i różnych sosów mięsa, makarony ,ryż - naprawdę jest z czego komponować fajne dania. Dwa razy zaspaliśmy na śniadanie co nie było problemem bo w barze na basenie codziennie podawane były mini pączki i popcorn. Drinki smaczne, piwko tez, do tego do woli woda, napoje, kawka ,barmani uśmiechnięci i uprzejmi. Animatorzy zachęcali do aktywnego udziału w różnych zabawach i aerobicu. Naprawdę można spędzić tu miło czas za niewielkie pieniądze. Do plaży jest kawałeczek spacerkiem ok 300m do centrum też można spokojnie dojść na nogach ale tam życie tętni do późnych godzin nocnych więc bardzo dobrze było wrócić do Aquamarine i spokojne położyć się spac. Przy hotelu jest przystanek autobusowy gdzie za 1,30 lewa można dojechać w 10 min do Nessebaru, który koniecznie trzeba odwiedzić.

Dziękujemy, 521Renata84
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Hotel przyjazny, miła obsługa. Generalnie adekwatnie do ceny - sortując po cenie i wybierając od góry nie liczyłam na luksusy. Bardzo dobry był pokój, choć nie dwa pokoje, to duży i z ogromnym tarasem, dla naszej czwórki idealnie się sprawdził. Posiłki bardzo dobre i dużo - drugie śniadanie, cos po obiedzie też było - pizze i makarony. Drinki bardzo ok. Animacje raczej pod dzieci, ale córka była zadowolona. Jedyne co mnie drażniło, to słaba czystość wokół basenu. W krajach typu Grecja na wet w 3 gwiazdowych hotelach codziennie rano pracownicy wężami myli wszystko - leżaki, alejki. Tu jak spadł deszcz i ziemia z klombów podbiła się na leżaki, tak przez dwa tygodnie, jak tam byliśmy nikt tego nie wytarł. Ale to ponoć Bułgaria tak ma.
Generalnie Bułgaria tak, Aquamarine też, tyle że bez wymagań.
A i ten hotel jest mały - wieczorem jak się nie chce wychodzić na miasto to nie bardzo jest co ze sobą robić, pomimo animacji wieczornych - głównie dyskoteka na tarasie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Im wyżej tym lepiej zdaje się. I większe tarasy są.
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, AgaBrz
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Spędziliśmy tu naprawdę fajne wakacje. Hotel blisko centrum, kantora i plaży. Pokoje sprzątane codziennie ( mieliśmy wymieniona pościel i ręczniki podczas tygodniowego pobytu). Pokój duży i czysty z mała lodówką. Łazienka z wanną. Duży balkon z widokiem na baseny. Obsługa hotelowa zawsze uśmiechnięta i pomocna. Jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Szczerze polecam .

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Lukas8474