Słoneczny Brzeg
Zrecenzowano: 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy ze znajomymi oraz chłopakiem ofertę all inc, oczywiście mając na uwadze, ze jako młodzi, nie wymagamy niewiadomo jakich standardów. Jednak pomimo tego, po tygodniu pobytu jestem zawiedziona i muszę przyznać, nie tego się spodziewałam.
- Jedzenia jest dużo, na śniadaniu, lunchu i kolacji conajmniej 3 mięsa, zupy itp. Jednak wszystko, czegokolwiek bym nie nałożyła było nieświeże, mięsa suche, bardzo często niedogotowane. Frytki jakby odgrzane siódmy raz, a myślałam, ze takiej rzeczy nie da się zepsuć, zupy to po prostu woda z koncentratem bądź innymi przyprawami, makaron także niedogotowany a chleb czasami czerstwy, nawet na śniadaniu. Tragedia. Choć starałam się jak mogłam, napychalam się pomidorami czy innymi rzeczami, które wydawały się jakkolwiek świeże, o 23 musiałam iść do sklepu po byle chipsy, żeby nie chodzić głodna
- Napoje wcale nie maja się lepiej. Jeśli ktoś lubi coś co smakuje jak rozpuszczony dżem, bardzo proszę, tego dużo do wyboru. Drinki były w porządku, nie jest to duży wybór, ale są uniwersalne i myśle ze każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak to co może przeszkadzac, zwłaszcza po wybraniu hotelu, podkreślam, 4 GWIAZDKOWEGO, to napoje podawane w plastikowych kubeczkach, które często walaja się potem po całym obiekcie. Kawa i herbata są zapewnione ale ponownie, można je nalać z maszyny, a z tym uważnie, bo nie raz zielona herbata zrobiła mi sie herbatą z mlekiem i czekolada.
- Obsługa zasługuje na naprawdę duży plus. Barmani, przynajmniej ci w momencie naszego pobytu, byli mili i nawiązywali nawet krótki kontakt z gośćmi. Najbardziej chciałabym jednak pochwalić animatorów, dzięki którym można było odciągnąć myśli od głodu wieczorami :) karaoke, music show, muzyka na żywo itp naprawdę umilały czas, a ilość gości biorących udział tylko to potwierdziła.
- Okolica oczywiście jest głośna, na to byliśmy gotowi, choć nie chodziliśmy codziennie na miasto, widać było ze życie zaczyna się tam dopiero po 23. Pokój trafił nam się akurat od strony innego hotelu, dlatego hałasu nie było, ale znajomi z innych pokoi już narzekali. Pokoje same w sobie są bardzo ładne, dobrze wyposażone i odnowione, a codziennie jest możliwość posprzątania pokoju.
Jeśli dobrnęliście do końca, dziękuje :) myśle ze warto przeczytać różne opinie, te dobre i te zle. Ja akurat nie mam bardzo pozytywnego zdania po tym pobycie, ale wiem tez, ze każdy ma inne oczekiwania, a Bulgaria jest Bułgarią i akurat w Słonecznym Brzegu tak może to działa, nie wiem. Gdyby nie to jedzenie, które jest chyba najważniejsze, zwłaszcza dla gości korzystających z all inclusive, myśle ze lepiej wspomniałabym ten wyjazd.

1  Dziękujemy, alutkasport
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Manager, Alba HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear alutkasport,

It was a pleasure to have you at Hotel Alba, for your holiday.

It is wonderful to hear that you found your rooms comfortable and very clean.

Rest assured that our kitchen team only works with good quality products to create a varied menu of international and traditional dishes. Anyway, we will discuss this subject with the responsible department. We apologize for your inconveniences.

Do hope you will reconsider and give us another opportunity to welcome you back.

Kind regards,

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel w bdb stanie, polecam dopłacić do pokoju superior, wodok na basen i w miarę nowe wnętrze, łazienka dość duża, odnowiona. Największym plusem jest jedzenie, bardzo dużo i różnorodne, wprawdzie mule i krewetki rzadko się pojawiają, ale poza tym jest dużo różnego mięsa, czasem wołowina bądź żeberka, dużo sałatek i owoców. Koniecznie warto wybrać się na organizowany przez szefa kuchni wieczór bułgarski - jeszcze inne jedzenie i diablo silna wóda. do tego bogaty program tańców narodowych. Obsługa super, Teren świetny, ogród zadbany, po środku klatka dla ptaków. Sprzątanie terenu przy basenach codziennie rano przez brygadę pań. Zameldowanie od razu po przybyciu, a po wymedowaniu opaski (i wszystki przywileje all inclusive) zachowujemy do konca! Tylko siłownia w kiepskim stanie. Przystanek do nasebaru blisko, wrócić można plażą, bo blisko. Supermarket też blisko. Alkohole wszystkie marki Savoy ale drinki czy same czyściochy bez żadnego limitu. strefa posiłkowa zadaszona, upał przy obiedzie nie przeszkadza. bardzo ciekawy wystrój lobby, kawa i napoje alko i zwykłe dostępne cały czas. alko tylko w barze. w przerwach przy basenie hotdogi i pizza rewelacyjna. świetna lokalizacja, jest gdzie wyjść wieczorem. Plaża blizutko, jest wyjście przez ogród, leżaki 9 LV, czasem glony w wodzie, i poparzyłem się meduzą...nie łapcie jej od spodu! Byliśmy pod wrażeniem. cena ok 1700 na 3 dni przed wylotem z Bydg.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, kilo41
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Manager, Alba HotelOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dear kilo41,
Let us thank you for choosing Hotel Alba for your holiday.

Everything we do is aimed at providing you with excellent hotel experience and your feedback is extremely important for us.

In addition, it is great to read that you enjoyed your stay and liked our culinary.

All the pleasure was shared with the entire team and we hope to see you again in the future.

Best regards,

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia.
Byliśmy z 10 mies. dzieckiem, więc było kilka obaw, ale na szczęście wszystko było super. Łóżeczko turystyczne w cenie, krzesełka w restauracji, dwa brodziki.
Pokoje sprzątane codziennie wraz z wymianą ręczników.
W ciągu dnia animacje dla dzieci i dorosłych. Wieczorem też były, ale z racji dziecka nie korzystaliśmy.
Obsługa bardzo miła. Barmanowi, gdy zakomunikujemy, dostaniemy mocniejszego drinka. Jeden recepcjonistka mówi po polsku.
Do plaży 5 minut deptakiem (ciekawi mnie gdzie chodził Pan z komentarzem, że "kilometr").
Hotel położony przy deptaku, ale mamy zwyczaj sprawdzania lokalizacji hotelu przed wykupem wycieczki, więc dziwi mnie, że niektóre osoby są zaskoczone dyskotekami do 5 rano (których nie słychać przy zamkniętych oknach).

Polecam wycieczkę do Nessebaru. Piękne Stare Miasto. Można dojechać ekonomicznie autobusem za 1.5 leva, popłynąć statkiem za 10 lub taxi ok 25.

Dziękujemy, A4898HKsylwiak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Manager, Alba HotelOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Dear A4898HKsylwiak,
Let us express our sincere thanks and appreciation for your kind words and to be given the opportunity to extend our hospitality.

Your praises regarding the cleanliness of Hotel Alba makes us very happy.

In addition, it is great to read that you enjoyed your stay and liked our comfortable rooms.

Best personal regards

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Pobyt w hotelu bardzo udany. Bardzo dobre jedzenie. Super animacje. Blisko do plaży. Polecam pokój od strony morza, bo jest ciszej. Wszędzie blisko, dużo atrakcji poza hotelem. Blisko do aquaparku. Byliśmy 2+2, dostaliśmy przestronny pokój codziennie sprzątany. Darmowe wi-fi co było dla nas zaskoczeniem.

Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Aleksandra02051979
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Manager, Alba HotelOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Dear Aleksandra02051979,
Greetings from Hotel Alba in Bulgaria.

It is always a pleasure to hear what a good job the entire team has done to make you feel welcome and special during your stay.

Best personal regards from Bulgaria

Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Znajomi byli tam dwa razy, ale oni zawsze biorą najtańszy hotel i wystarczy im bar w All inclusive, więc nie byli obiektywni.Myślałem,natomiast że ludzie, którzy piszą te złe opinie przesadzają, więc wybrałem się na testy tego hotelu. NIESTETY-Hotel w samym centrum obok najgłośniejszych dyskotek i lokali z głośną muzyką na żywo do samego rana, więc spać się tam nie da. Możnaby może usnąć po mocnym znieczuleniu alkoholem, ale niestety faktycznie tego, co tam podają nie da się wypić!!! Po odstaniu w kolejce 10 minut otrzymujemy nawet wieczorem w plastikowym jednorazowym kubku drinka, który podaje niemiły barman i śmierdzi a także smakuje jak denaturat z ropą. Zmieszany jest z czymś, co nazywają sokiem, ale to woda z cukrem, barwnikiem i aromatem smakowym. Po tygodniu na samym tym "soku" gwarantowane 3 kilogramy więcej i uszczerbek na wątrobie. Dobrze, że nic tam nie jadłem-ludzie, którzy tam jedli mówili, że nawet makaron jest niedogotowany, nie mówiąc o mięsie.Zaczęli od niedawna robić kolację z pieczeniem prosiaka na żywo, niestety ci co jedli mówili, że twardy i niedosmażony, jak wszystko. Do plaży z kilometr główną drogą i jest to niestety najbrudniejszy i najbardziej zatłoczony moment plaży. Baseniki malutkie i śmierdzące moczem na kilometr. Chciałbym coś dobrego napisać, ale nie wiem co. Może napiszę, że cena tego hotelu jest bardzo dobra :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Niestety w każdym pokoju dobiega hałas z dyskoteki obok.
Dziękujemy, plerotasopcvpl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Manager, Alba HotelOdpowiedź udzielona 19 lipca 2019

Dear plerotasopcvpl,
Thank you for taking the time to write a review on TripAdvisor.

We deeply regret that we did not meet some of your expectations during your stay with us and that you weren't one of the many guests who left happy and fully satisfied with our hotel.

Your remarks will be shared with the respective department heads for investigation.

Nevertheless, we hope to restore your faith one day in the future.

Kind regards,