Słoneczny Brzeg
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo tanie jedzenie w porównaniu do restauracji znajdujących się nieopodal plaży. Serwowane potrawy smaczne, ale nie zachwycają . Posiadają również piwo za 1lewa to taniej niż w nie jednym supermarketcie.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Kamil S
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne i tanie jedzenie, przesympatyczna obsługa.Duzy Ruch zwłaszcza w godzinach obiadowych. Polecam sach i sałatkę szopską.Bedac w słonecznym brzegu trzeba odwiedzić to miejsce. Spokojnym spacerem, może 25 minut od plaży.

Termin pobytu: sierpień 2018
3  Dziękujemy, Bogusia K
Zrecenzowano: 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Na parterze hotelu znajduje się dobra i ładna restauracja. Część restauracji w budynku a część na polu. Jedzenie smaczne, ceny jak do tej pory najlepsze jakie znalazłem na Słonecznym Brzegu jak i Sveti Vlas. Czterystu gramową zapiekane z mięsem można zjeść za 5.6lewa a duże piwo Kamenitza za 1lewa. To przebija wszystko z czym się do tej pory spotkałem w 2018 roku w tym miejscu jeżeli chodzi o ceny. Reszta również na wysokim poziomie. Po południu trochę za mało kelnerów do ilości gości ale dają sobie radę.

Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, RomualdF27
Zrecenzowano: 22 czerwca 2016

Witam, miałem okazję być gościem w tym hotelu w czerwcu 2016roku. Pokoje czyste schludne sprzątane codziennie. Obsługa miła, obok restauracja z pysznym i niedrogim jedzeniem. Śniadania hotelowe w formie bufetu po trzech dniach znudzą się raczej każdemu. Basen niewielki, ale jest i można się schłodzić. Polecam dla ceniących spokój i oszczędnych.

Termin pobytu: czerwiec 2016
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
2  Dziękujemy, Mariusz G
Zrecenzowano: 25 lipca 2015

Zaczne od tego ze gdy przyjachalam do tego hotelu przywital mnie recepcjonista nie mowiacy po angielsku... ciezko bylo sie dogadac :/ poza tym obsluga malo przyjazna. Co do pokoju nie mam wiekszych zastrzezen prócz tego ze bylo troszke brudno a mianowicie zlew w lazience wygladal jakby nie byl umyty jeszcze po poprzednich gosciach, balkon niby byl ale mysle ze zbyt maly jak dla dwu osobowego pokoju, nie jestem zadowolona rowniez z jedzenia...sniadania ''bardzo biedne'' za to na miescie mozna bylo tanio zjesc ;) basen 2 na 2... Ogolnie nie bylo zle ale w pszyszlosci na pewno wybiore inny hotel.

Termin pobytu: lipiec 2015
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę