Zrecenzowano: 12 września 2019

Byłam z mężem i dzieckiem (2 lata) na przełomie sierpnia i września.
Hotel sympatyczny, choć w mojej ocenie wymaga zadbania o "szczegóły".
W budynkach czysto, baseny super chociaż z bardzo zimną wodą i mocno chlorowaną.
Snack bar przy basenach z przyjemną obsługą i dobrze zaopatrzony.
Obsługa pomocna, uśmiechnięta, stara się sprostać oczekiwaniom.
Duży plus za prywatną plażę z barem. Posiłki rewelacyjne. Zachwycają smakiem i różnorodnością. Napoje też.
Mieliśmy pokój w budynku B, numer 2227. Okna "na ogród", z którego widzieliśmy sąsiednie hotele i lokalne atrakcje - karuzele, dyskoteki, restauracje.
Hałas i migotające światełka kończyły się ze świtem (5-6 rano). Drzwi balkonowe dość dobrze tłumią, ale nie można było odpoczywać na balkonie.
Pokój ok, na wyposażeniu wszystko co potrzebne. Materace nieco zużyte.
Czytając recenzje, szukałam wina i słodyczy powitalnych. Widziałam jak Panie miały alkohol i czekoladki na wózkach, jednak nigdy ich nie dostaliśmy. Dla wybranych (?).
Rozczarowało mnie sprzątanie. Panie były codziennie, uśmiechnięte, witały się... Poza wymianą ręczników i pościeli nie robiły nic więcej. Przez 10 dni pobytu nie było odkurzane. Przed naszym przybyciem chyba też za dobrze nie było sprzątane. Koło łóżka znaleźliśmy monety z Rumunii i UK. Napiwki nie zachęcały Pań.
Woda w łazience też mocno chlorowana. Córce pojawiły się problemy ze skórą.

Ogólna ocena pobytu na plus. Wybierając się na wakacje, będziemy brali pod uwagę markę hotelu.
Warto byłoby zwrócić uwagę na detale, które mogą pomóc w zadowoleniu klientów i powrocie.

Dziękujemy, PatrycjaOg
Zrecenzowano: 2 września 2019

Hotel jest bardzo duży, ale nie czuć tego tak bardzo, może poza największym basenem (przy budynku C).

Pokoje bardzo przestronne i komfortowe. Jedyne, czego brakuje, to szuflad - nie było żadnej. Nieco większa mogłaby być szafa. Ręczniki wymieniane codziennie.

Nie ma większego problemu ze znalezieniem miejsca w restauracji i rygorystycznych wymogów odnośnie stroju (mężczyźni mogą wejść w koszulkach z odkrytymi ramionami). Na początku naszego pobytu menu było zróżnicowane, po kilku dniach pobytu stało się nieco monotonne.
All Inclusive poza głównymi posiłkami - bardzo satysfakcjonujący. Jest co jeść i pić. Ponadto nie trzeba zbyt długo stać w kolejce. Obsługa bardzo sprawna i pomocna.

Basen - największy i najbardziej oblegany jest basen przy budynku C. Jest tam też najcieplejsza woda. Słabą stroną basenów jest bezpieczeństwo. Goście hotelowi masowo wchodzą do basenów z dmuchanymi materacami, ale tylko w jednym przypadku ratownik wyprosił kogoś (z pontonem). Ponadto kilka razy dostałem w basenie piłką w głowę.

Typowym problemem w takich hotelach są pozajmowane od samego rana ręcznikami leżaki, ale w dalszych rzędach można było znaleźć wolny leżak nawet w późnych godzinach przedpołudniowych.

Inne uwagi i spostrzeżenia:
- w holach klimatyzacja jest ustawiona na zbyt niską temperaturę.
- recepcja działa sprawnie, nie ma długich kolejek.
- poziom bezpieczeństwa - przy każdym wejściu czuwają ochroniarze i widać, że aktywnie kontrolują, kto wchodzi do hotelu.

Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Świetny hotel. Miałam okazję być w budynku C i nie żałuję. 4 różne restauracje: włoska,hiszpańska, indyjska i bułgarska. Osobiście polecam włoską. Duży wybór i urozmaicone jedzenie. 4 bary z przekąskami. Codzienne nowe animacje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pokoje mają wygłuszone szyby więc jest cicho mimo muzyki podczas animacji. Blisko jest prywatna plaża z leżakami i parasolami. Na stronie jest napisane że prowadzą do niej schody. Tak nie jest, do plaży prowadzi drewniana kładka. Więc nawet osoby z niepełnosprawnością dadzą radę. Czyste, duże pokoje. Łazienka duża z prysznicem. Jedynym minusem może być to, że winda bardzo wolno kursuje między piętrami na a 8 piętro nie każdy wejdzie po schodach . I jak ktoś lubi mieć Wi-Fi to czasem przerywa. Ogólnie ocena moja to 10 :). Polecam

Dziękujemy, 1985malgorzatag
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel na wypoczynek z rodziną. W trakcie całego pobytu moglibyśmy nie opuszczać terenu hotelu gdybyśmy nie chcieli. Przemiła obsługa począwszy od recepcji po skład odpowiadający za rozrywkę. Codziennie w ciągu dnia gry i zabawy dla dzieci i dorosłych a wieczorem przedstawienia nie ma możliwości żeby się nudzić. Obiekt jak najbardziej godny POLECENIA.

Dziękujemy, 329_ukaszw
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Z pewną dozą niepewności wybraliśmy Bułgarię, różne opinię słyszeliśmy nawet więcej tych na "nie" niż tych na "tak". I tu bardzo miłe zaskoczenie, miejsce rewelacyjne. Hotel więcej niż znakomity! Po zameldowaniu weszliśmy do pokoju w naszym przypadku Suita Junior, piękny super czysty olbrzymi pokój z pachnącą łazienką. Tak czystego pokoju nie spotkaliśmy nigdy, a byliśmy naprawdę w wielu miejscach 4 i 5 gwiazdkowych hotelach. Restauracja i tu znowu miła niespodzianka taki wybór potraw, że nawet największy malkontent powinien znaleźć cos dla siebie. Kącik dla najmłodszych, dania dla bezglutenowców, moc warzyw i owoców. Czego dusza zapragnie :) Leżaki i parasole zarówno te przy basenach jak i na plaży ( prywatna plaża hotelowa ) dostępne o każdej porze dnia. Animacje dla dzieci i dorosłych, jeżeli ktoś lubi to na pewno znajdzie coś dla siebie. Obsługa hotelowa przemiła, takiej ilości kelnerów nie mieliśmy nigdzie. Świetne miejsce na wakacje, będziemy polecać wszystkim.
Pomocne informacje: ręczniki plażowe można odebrać na basenie, po wcześniejszym pobraniu karty w recepcji. Na każdym piętrze znajduje się ekspres z kawą ( filiżanki w pokoju) . Uważać na mewy, które kradną jedzenie z talerzy zostawionych na zewnętrznych stolikach restauracji oraz stolikach przy leżakach basenowych.

Dziękujemy, joatuk