Zrecenzowano: 2 września 2019

Hotel jest bardzo duży, ale nie czuć tego tak bardzo, może poza największym basenem (przy budynku C).

Pokoje bardzo przestronne i komfortowe. Jedyne, czego brakuje, to szuflad - nie było żadnej. Nieco większa mogłaby być szafa. Ręczniki wymieniane codziennie.

Nie ma większego problemu ze znalezieniem miejsca w restauracji i rygorystycznych wymogów odnośnie stroju (mężczyźni mogą wejść w koszulkach z odkrytymi ramionami). Na początku naszego pobytu menu było zróżnicowane, po kilku dniach pobytu stało się nieco monotonne.
All Inclusive poza głównymi posiłkami - bardzo satysfakcjonujący. Jest co jeść i pić. Ponadto nie trzeba zbyt długo stać w kolejce. Obsługa bardzo sprawna i pomocna.

Basen - największy i najbardziej oblegany jest basen przy budynku C. Jest tam też najcieplejsza woda. Słabą stroną basenów jest bezpieczeństwo. Goście hotelowi masowo wchodzą do basenów z dmuchanymi materacami, ale tylko w jednym przypadku ratownik wyprosił kogoś (z pontonem). Ponadto kilka razy dostałem w basenie piłką w głowę.

Typowym problemem w takich hotelach są pozajmowane od samego rana ręcznikami leżaki, ale w dalszych rzędach można było znaleźć wolny leżak nawet w późnych godzinach przedpołudniowych.

Inne uwagi i spostrzeżenia:
- w holach klimatyzacja jest ustawiona na zbyt niską temperaturę.
- recepcja działa sprawnie, nie ma długich kolejek.
- poziom bezpieczeństwa - przy każdym wejściu czuwają ochroniarze i widać, że aktywnie kontrolują, kto wchodzi do hotelu.

Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Świetny hotel. Miałam okazję być w budynku C i nie żałuję. 4 różne restauracje: włoska,hiszpańska, indyjska i bułgarska. Osobiście polecam włoską. Duży wybór i urozmaicone jedzenie. 4 bary z przekąskami. Codzienne nowe animacje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pokoje mają wygłuszone szyby więc jest cicho mimo muzyki podczas animacji. Blisko jest prywatna plaża z leżakami i parasolami. Na stronie jest napisane że prowadzą do niej schody. Tak nie jest, do plaży prowadzi drewniana kładka. Więc nawet osoby z niepełnosprawnością dadzą radę. Czyste, duże pokoje. Łazienka duża z prysznicem. Jedynym minusem może być to, że winda bardzo wolno kursuje między piętrami na a 8 piętro nie każdy wejdzie po schodach . I jak ktoś lubi mieć Wi-Fi to czasem przerywa. Ogólnie ocena moja to 10 :). Polecam

Dziękujemy, 1985malgorzatag
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel na wypoczynek z rodziną. W trakcie całego pobytu moglibyśmy nie opuszczać terenu hotelu gdybyśmy nie chcieli. Przemiła obsługa począwszy od recepcji po skład odpowiadający za rozrywkę. Codziennie w ciągu dnia gry i zabawy dla dzieci i dorosłych a wieczorem przedstawienia nie ma możliwości żeby się nudzić. Obiekt jak najbardziej godny POLECENIA.

Dziękujemy, 329_ukaszw
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Z pewną dozą niepewności wybraliśmy Bułgarię, różne opinię słyszeliśmy nawet więcej tych na "nie" niż tych na "tak". I tu bardzo miłe zaskoczenie, miejsce rewelacyjne. Hotel więcej niż znakomity! Po zameldowaniu weszliśmy do pokoju w naszym przypadku Suita Junior, piękny super czysty olbrzymi pokój z pachnącą łazienką. Tak czystego pokoju nie spotkaliśmy nigdy, a byliśmy naprawdę w wielu miejscach 4 i 5 gwiazdkowych hotelach. Restauracja i tu znowu miła niespodzianka taki wybór potraw, że nawet największy malkontent powinien znaleźć cos dla siebie. Kącik dla najmłodszych, dania dla bezglutenowców, moc warzyw i owoców. Czego dusza zapragnie :) Leżaki i parasole zarówno te przy basenach jak i na plaży ( prywatna plaża hotelowa ) dostępne o każdej porze dnia. Animacje dla dzieci i dorosłych, jeżeli ktoś lubi to na pewno znajdzie coś dla siebie. Obsługa hotelowa przemiła, takiej ilości kelnerów nie mieliśmy nigdzie. Świetne miejsce na wakacje, będziemy polecać wszystkim.
Pomocne informacje: ręczniki plażowe można odebrać na basenie, po wcześniejszym pobraniu karty w recepcji. Na każdym piętrze znajduje się ekspres z kawą ( filiżanki w pokoju) . Uważać na mewy, które kradną jedzenie z talerzy zostawionych na zewnętrznych stolikach restauracji oraz stolikach przy leżakach basenowych.

Dziękujemy, joatuk
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Hotel ogromny. Na śniadaniu kilkaset osób. Jeśli komuś to odpowiada to ok.Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Ale mentalność miejscowych gości...Bułgarskie dzieci i ich rodzice też do 3 w nocy uganiaja się po korytarzach walą do drzwi krzyczą ile mają w gardlachNigdzie czegoś takiego nie widziałam. Zwracanie uwagi bez efektu.

Dziękujemy, Destablis