Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Świetny hotel. Miałam okazję być w budynku C i nie żałuję. 4 różne restauracje: włoska,hiszpańska, indyjska i bułgarska. Osobiście polecam włoską. Duży wybór i urozmaicone jedzenie. 4 bary z przekąskami. Codzienne nowe animacje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pokoje mają wygłuszone szyby więc jest cicho mimo muzyki podczas animacji. Blisko jest prywatna plaża z leżakami i parasolami. Na stronie jest napisane że prowadzą do niej schody. Tak nie jest, do plaży prowadzi drewniana kładka. Więc nawet osoby z niepełnosprawnością dadzą radę. Czyste, duże pokoje. Łazienka duża z prysznicem. Jedynym minusem może być to, że winda bardzo wolno kursuje między piętrami na a 8 piętro nie każdy wejdzie po schodach . I jak ktoś lubi mieć Wi-Fi to czasem przerywa. Ogólnie ocena moja to 10 :). Polecam

Dziękujemy, 1985malgorzatag
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel na wypoczynek z rodziną. W trakcie całego pobytu moglibyśmy nie opuszczać terenu hotelu gdybyśmy nie chcieli. Przemiła obsługa począwszy od recepcji po skład odpowiadający za rozrywkę. Codziennie w ciągu dnia gry i zabawy dla dzieci i dorosłych a wieczorem przedstawienia nie ma możliwości żeby się nudzić. Obiekt jak najbardziej godny POLECENIA.

Dziękujemy, 329_ukaszw
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Z pewną dozą niepewności wybraliśmy Bułgarię, różne opinię słyszeliśmy nawet więcej tych na "nie" niż tych na "tak". I tu bardzo miłe zaskoczenie, miejsce rewelacyjne. Hotel więcej niż znakomity! Po zameldowaniu weszliśmy do pokoju w naszym przypadku Suita Junior, piękny super czysty olbrzymi pokój z pachnącą łazienką. Tak czystego pokoju nie spotkaliśmy nigdy, a byliśmy naprawdę w wielu miejscach 4 i 5 gwiazdkowych hotelach. Restauracja i tu znowu miła niespodzianka taki wybór potraw, że nawet największy malkontent powinien znaleźć cos dla siebie. Kącik dla najmłodszych, dania dla bezglutenowców, moc warzyw i owoców. Czego dusza zapragnie :) Leżaki i parasole zarówno te przy basenach jak i na plaży ( prywatna plaża hotelowa ) dostępne o każdej porze dnia. Animacje dla dzieci i dorosłych, jeżeli ktoś lubi to na pewno znajdzie coś dla siebie. Obsługa hotelowa przemiła, takiej ilości kelnerów nie mieliśmy nigdzie. Świetne miejsce na wakacje, będziemy polecać wszystkim.
Pomocne informacje: ręczniki plażowe można odebrać na basenie, po wcześniejszym pobraniu karty w recepcji. Na każdym piętrze znajduje się ekspres z kawą ( filiżanki w pokoju) . Uważać na mewy, które kradną jedzenie z talerzy zostawionych na zewnętrznych stolikach restauracji oraz stolikach przy leżakach basenowych.

Dziękujemy, joatuk
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Hotel ogromny. Na śniadaniu kilkaset osób. Jeśli komuś to odpowiada to ok.Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Ale mentalność miejscowych gości...Bułgarskie dzieci i ich rodzice też do 3 w nocy uganiaja się po korytarzach walą do drzwi krzyczą ile mają w gardlachNigdzie czegoś takiego nie widziałam. Zwracanie uwagi bez efektu.

Dziękujemy, Destablis
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Rewelacja po ostatnim pobycie w Bułgarii w niby dobrym hotelu byłem bardzo sceptycznie nastawiony do powrotu do tego kraju a tu takie zaskoczenie. Bardzo czyste pokoje, restauracja ,baseny. Przemili ludzie z obsługi zawsze uśmiechnięci. Jedzenie wyjątkowe dużo smacznie i bardzo różnorodnie. Jedyny minus hotelu to część restauracji na zewnątrz gdzie można palić jak ktoś nie lubi palących śmierdzieli to zmuszony jest jeść w środku.Co wieczór super animacje nie można się nudzić. No i jeszcze plaża hotelowa mnóstwo leżaków czysto i super bar z piwem, napojami kanapkami.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Marcin K