Słoneczny Brzeg
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Hotel jak za ta cenę jak w najlepszym porządku. Jedzenie pyszne I różnorodne. Pokoje codziennie sprzedane. Ręczniki czyste i pachnące blisko plaży i wszelkich atrakcji. Znalazłoby się parę minusów np to że materace na lezakach były brudne I zniszczone Ale my rzucalismy ręczniki na leżał I było ok również soki z dystrybutora strasznie sztuczne słodkie i niesmaczne które również były podawane do drinków i psuly smak oraz często brakowało lody do drinków to z takich rzeczy które nas zawiodły ogólnie Słoneczny Brzeg to tętniące życiem miasto byliśmy wcześniej na Ibizie I nie było tak rozrywkowa jak tu.

Dziękujemy, 199 085
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Hotel położony przy głównej ulicy nieopodal tętniącego życiem deptaku, około 10 min spacerem od plaży.
Hotel przestronny, czysty. Przystosowany dla rodzin z dziećmi.
Pokój z balkonem (stolik, 2 krzesełka, suszarka na ręcznik czy ciuchy itp.). Pokój odpowiedni dla 3 osób (2 dorosłych +1dziecko). Podczas 8 dyniowego pobytu wymiana trzykrotnie ręczników - nie odkurzano inie myto podłogi w łazience. Łazienka duża z prysznicem, na wyposażeniu suszarka, mini kosmetyki i papier toaletowy.
Wyżywienie: śniadania monotonne - nic się nie zmieniały ale jazdy znalazł coś dla siebie (jajka sadzone, gotowane, jajecznica, kiełbaski, tosty, pieczywo tostowe, płatki, nalesniki,warzywa, oliwki sery białe i żółte) obiady i kolacje zbliżone jakością (zawsze 2 zupy mięsna lub rybna i wege, ziemniaki frytki makaron ryż mięsa 2 rodzaje i ryby, sałatki warzywa, były potrawki z mięsem, owoce morza, bakłażan tylko jeden raz, zapiekane pomidory, wołowiną i drób) owoce: arbuzy, śliwki, morele, brzoskwinie, jabłka, gruszki.
Dodatkowo pizza, spaghetti, bar z kebabem i bar z przekąskami.
Lody w formie gałek i z automatu.
Na holu i w restauracji automaty z kawą oraz z napojami i woda. W barach Pepsi 7up tonik piwo wino i drinki.
Animacje przy basenie hotelowym na plus.
Basen niewielkie, woda nie podgrzewana ale ogólnie czysty i ok. Leżak i parasole bezpłatne ilość wystarczająca.
Pobyt uważam za udany.

2  Dziękujemy, DorotaZabrzee
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Pobyt 7 dniowy w czerwcu 2019 za pośrednictwem polskiego biura Itaka.

Hotel czysty, dobrze usytuowany, z akcepotowalnym jedzeniem.

Proszę nie porównywać 4 gwiazdek lokalnych do polskiej kategoryzacji hoteli. Gdybym miał przyznać w Polsce kategorię to dałbym 2.5*.

Nie oczekiwałem luksusow, tylko spokojnego wypoczynku i to otrzymałem.

Recepcja ok, idzie załatwić wszystkie sprawy, dogadać się podstawowym angielskim.

Pokoje duże, przestronne, ze sprawna klimatyzacja. Sprzątane codziennie, Panie sprzątające mile, nic nie ukradziono, nic nie zginęło.

Basen nie za duży lecz w zupełności wystarczający.

Obok basenu mini plac zabaw, scena do animacji, boisko, mini golf, stół do ping ponga.

Na terenie hotelu znajduje się mała siłownia.

Odległość do plaży akceptowana, 8-10 min spacerkiem z dziećmi.

Jedzenie nie najgorsze nie najlepsze, głodni nie chodziliśmy.

Polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, Voldemort99
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Hotel nie jest wart 4 gwiazdek ,max.3 jesli chodzi o moja opinie. Jedzenie w kolko to samo ( sniadania ), jak przyjdziesz pod koniec obiadu lub kolacji zmieniają menu w zależności od oblężenia na dane danie, specjalność szefa kuchni zakończona zaraz po godz. 20.00 gdzie dla innych uczestników pobytu został tylko postu stol . Obsługa młoda nie nauczona obsługi hotelowej . Na plus zasługuje bufet do 2.00 każdego dnia - sprzątanie i umiejscowienie także na plus. Jak masz możliwość przyjazdu za 1.6k to ujdzie w tlumie ,jeśli natomiast powyżej odpuść sobie i jedź do Turcji czy Grecji o niego lepiej i więcej atrakcji do zwiedzania zobaczenia .

1  Dziękujemy, Pttoki
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Pokój przestronny na 5 piętrze z balkonem, łazienką,cichy,klimatyzowany.Basen z parasolami,leżakami i zaplecze sportowe.Do plaży ok .200 m.Obsługa obcojęzyczna,miła i pomocna.Dostosowany dla osób niepełnosprawnych.W hotelu są windy,bary,restauracje,mini bary przy basenie.Napoje i trunki serwowane do późnych godzin nocnych.Klimat naprawdę rodzinny.

Wskazówka dotycząca pokoi: Piętro 5 jest ciche,jest winda dodatkowa do zjazdu na basen wskazana osobom niepełnosprawnym.Pokoje są przestronne.
Dziękujemy, HalinaG80