Lokalizacja hotelu szczególnie na plus, dosłownie 2 minuty spacerkiem do plaży. Hotel Marvel posiada wydzieloną część plaży, na której znajdują się leżaki i parasole dostępne za darmo dla gości hotelu, od czasu do czasu chodził Pan i zerkał na opaski, także leżaki nie były zajmowane przez osoby spoza hotelu. Z dostępnością leżaków nie było problemu, na plaży jak i nad basenem. Woda w morzu ciepła i czysta, jak nie było fal można było ponurkować, były miejsca gdzie udało nam się wyciągnąć kilka fajnych muszli po ślimakach :). Woda w basenie zimna, za sprawą wysokich hoteli stojących dookoła, słońce grzało wodę od 9 do 18 później zachodziło za budynek. Dostaliśmy pokój z widokiem na morze (częściowym), ponieważ większość zasłania hotel Victrora w pierwszej linii brzegowej. Pokój czysty codziennie sprzątany, ręczniki wymieniane, jak wracaliśmy ze śniadania wszystko już było ogarnięte, klimatyzacja sprawna. Oczywiście ktoś na upartego zawsze znajdzie jakieś mankamenty, ale nie ma się co doszukiwać za te pieniądze :) Animatorzy działali od samego rana do zamknięcia baru, cały dzień muzyka, zabawy, wieczorem po kolacji różne pokazy i konkursy. W hotelu 3 bary, przy basenie, w restauracji i w lobby (ten ostatni płatny). Każdy kelner robił drinki po swojemu, więc nie zawsze ten sam drink smakował tak samo :) Co do jedzenia to nie ma co narzekać, dobre, i każdego dnia można zjeść coś innego. Oczywiście można jeść codziennie frytki i nuggetsy, i później mówić że jedzenie monotonne. Były ryże, makarony, pieczone ziemniaki, różne rodzaje mięs, sosy, warzywa, owoce. Nie polecam jedynie ciast, wszystkie smakowały tak samo i były przekładane sztucznym, strasznie słodkim kremem. Jeżeli ktoś znudzi się leżeniem całymi dniami na plaży można wybrać się do starego miasta Nessebar, naprawdę piękna wysepka, jest co pooglądać i pozwiedzać, duży wybór win rodzimej produkcji, ludzie zapraszają na degustację, można spróbować i wybrać coś dla siebie. Wina na prawdę pyszne. Można wynająć samochód, ale najtaniej dojechać autobusem,1,30 lev za osobę. W Słonecznym Brzegu wzdłuż plaży ciągnie się promenada, na której jest pełno straganów z pamiątkami, ciuchami i knajpami gdzie wieczorami zawsze grała muzyka na żywo. Pełno Bułgarów na 3-kołowych hulajnogach elektrycznych, nie patrzących na ludzi i wjeżdżających pod nogi. Podsumowując, nam hotel i lokalizacja bardzo się podobała, i jak najbardziej polecamy :).

Dziękujemy, Damian P

Najlepsi animatorzy jakich spotkałam! Przesympatyczni! Cały czas uśmiechnięci!
Hris.. siema! Wodna topka wymiata
Viki, Aurelia pozdrawiamy!
Fantastyczni ludzie za rok bierzemy Was ze sobą na wakacje
Zapraszamy do Polski
Poznań na Was czeka

Dziękujemy, Siemapoznan7
Zrecenzowano: 12 września 2019

Super hotel Marvel polecam wszystkim zwiedzajacym Bułgarie. Super animatorzy Aurelia najlepsza w zabawianiu dzieci. Viki świetnie zabawia wszystkich gości :) a Chris wymysla najlepsze zabawy szczególnie water polo :)

Dziękujemy, Łukasz T
Zrecenzowano: 11 września 2019

ANIMATION TEAM
BARDZO MIŁA ZABAWA
NAJLEPSI LUDZIE!!!
BYŁO PIĘKNIE
DO NASTĘPNEGO
Viki, Hris, Aurelia pozdrawiamy serdecznie
'dobrych ludzi nikt nie zapomnina'
Zapraszamy do Polski

Dziękujemy, HubertHubert123
Zrecenzowano: 6 września 2019

Hotel Marvel w Słonecznym Brzegu bardzo fajny i oczywiście bardzo fajnie miejsca mi poleciła rezydentka TUI Karolina ;) Mam nadzieję następnym razem zatrzymać się na dłużej. Przede wszystkim hotel ma dobrą lokalizacje trzeba zaznaczyć.

Dziękujemy, 298arthurc