Najlepsi animatorzy jakich spotkałam! Przesympatyczni! Cały czas uśmiechnięci!
Hris.. siema! Wodna topka wymiata
Viki, Aurelia pozdrawiamy!
Fantastyczni ludzie za rok bierzemy Was ze sobą na wakacje
Zapraszamy do Polski
Poznań na Was czeka

Dziękujemy, Siemapoznan7
Zrecenzowano: 12 września 2019

Super hotel Marvel polecam wszystkim zwiedzajacym Bułgarie. Super animatorzy Aurelia najlepsza w zabawianiu dzieci. Viki świetnie zabawia wszystkich gości :) a Chris wymysla najlepsze zabawy szczególnie water polo :)

Dziękujemy, Łukasz T
Zrecenzowano: 11 września 2019

ANIMATION TEAM
BARDZO MIŁA ZABAWA
NAJLEPSI LUDZIE!!!
BYŁO PIĘKNIE
DO NASTĘPNEGO
Viki, Hris, Aurelia pozdrawiamy serdecznie
'dobrych ludzi nikt nie zapomnina'
Zapraszamy do Polski

Dziękujemy, HubertHubert123
Zrecenzowano: 6 września 2019

Hotel Marvel w Słonecznym Brzegu bardzo fajny i oczywiście bardzo fajnie miejsca mi poleciła rezydentka TUI Karolina ;) Mam nadzieję następnym razem zatrzymać się na dłużej. Przede wszystkim hotel ma dobrą lokalizacje trzeba zaznaczyć.

Dziękujemy, 298arthurc
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Wiedziałem, że hotel nie ma zbyt dobrych ocen ale w ścisłym sezonie nie miałem wielkiego wyboru. O wyborze przesądziło w miarę dobre położenie oraz własna hotelowa bezpłatna plaża. Niestety te argumenty okazały się fikcją. W pierwszy dzień wiedząc , że należy zarezerwować miejsce na plaży wcześnie zrobiłem to 7:30 ( większość miejsc była już o tej porze zajęta). Po powrocie ze śniadania na plaże moje ręczniki zniknęły a leżak był zajęty. Przedstawiciel Marvel hotel nie potrafił wytłumaczyć sytuacji. W kolejnym dniu przyszedłem późno (ok.9:30) i poprosiłem przedstawiciela Marvel o znalezienie leżaka - bezceremonialnie zabrał ręczniki z pierwszego z brzegu leżaka i powiedział "zapraszam". Potem przyszła 4 osobowa rodzina i zaczęła awanturę. W kolejnych dniach nie korzystałem już z plaży Marvela ( wszystko zajęte a położenie ręcznika wiązało się z jego utratą). Sam hotel zaniedbany, jedzenie beznadziejne ale to podobno w Bułgarii standard. W każdym razie to dobra wiadomość bo z pewnością nie przytyjesz. W miejscach ogólnodostępnych ( lobby, restauracje) klimatyzacja nie puszczona ( w restauracji a bardziej "na stołówce" śmierdzi - brak wentylacji). All - szkoda że nie ma opcji HB gdyż pobieranie czegokolwiek w ramach All to upokorzenie ( stanie w kolejce po 150 ml piwa w małym plastikowym kubeczku.) W lobby można kupić niezłe piwo za ok. 4 zł więc nie ma sensu stać I korzystać z ALL ( TYLKO PO CO TA OBOWIĄZKOWA OPCJA!). Sam Słoneczny Brzeg może być atrakcyjny ale poza sezonem - w sezonie to zatłoczone plaże, zarośnięte glonami morze , tłok w dzień , brak możliwości przemieszczanie się ( uwaga - taxi bardzo drogie). W nocy królują kluby go go, agencje, pseudo Kasyna. Wszystko wygląda jak u nas w latach 90-tych kiedy "rządziła mafia" i tam też teraz tak jest. Więc jeśli miałbym komuś polecić Bułgarie to tylko poza głównymi ośrodkami typu Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, bjk2004