Zrecenzowano: 29 października 2017

Wyjazd do Słonecznego Brzegu do hotelu Jeravi zaliczam do bardzo udanych, jak nie najlepszych! Pobyt w ww. hotelu pozwolił mi oraz mojemu chłopakowi w pełni wypocząć i zregenerować siły. Na miejscu byliśmy dosyć późno, więc restauracja hotelowa była już zamknięta. I tu na nas czekało pierwsze miłe zaskoczenie! W pokoju zastaliśmy kolację oraz wino. Nie spotkaliśmy się nigdy wcześniej z takim przywitaniem w żadnym innym hotelu:) Obiekt jest położony w świetnej lokalizacji.
Sam w sobie kameralny, nie nastawiony na tysiące gości, dostosowany pod każdą grupę wiekową. Do pięknej i piaszczystej plaży jest parę metrów. Samo centrum miasta, gdzie znajduje się wiele sklepików i knajp również jest na wyciągnięcie ręki.
Przy basenie nigdy nie było problemu z odnalezieniem wolnych leżaków.
W barze znajdującym się przy basenie, barmani serwowali super drinki, których moc przy większych ilościach dawało się odczuć :)
My jak i pozostali goście braliśmy drinki z baru przy basenie i chodzić z nimi na plaże. Personel profesjonalny i uśmiechnięty. Posiłki były zaś zróżnicowane i dla każdego znalazło się coś smacznego. Nasz pokój znajdował się na drugim piętrze. Im wyżej tym goście mieli lepszy widok. Jeżeli chodzi o warunki, to pokój był czysty, a ręczniki wymieniane codziennie. W hotelu największą ilość gości stanowili przyjaźni Czesi, a następnie Polacy.
Reasumując, jesteśmy bardzo zadowoleni z wypoczynku w hotelu Jeravi. Jak zawsze organizator Netholiday stanął na wysokości zadania i zapewnił nam cudowne i wymarzone wakacje :) Animatorzy Netholiday zapewniali atrakcje nie tylko dzieciom ale również i dorosłym.
Wszystkim przyszłym gościom gorąco polecamy hotel Jeravi i organizatora Netholiday!

Wskazówka dotycząca pokoi: czwarte piętro
2  Dziękujemy, Irena J
Zrecenzowano: 10 października 2017

Mogę szczerze polecić wypoczynek w tym hotelu, lokalizacja bardzo dobra. Mieliśmy pokój z dwoma łazienkami, nazwałabym go apartamentem jeśli chodzi o komfort i powierzchnię. Przemiła i uśmiechnięta ekipa sprzątająca, kelnerzy i kelnerki również. Restauracja mogłaby być trochę większa, ale można było skorzystać z tarasu. Obiady i kolacje bardzo dobre, śniadania po 3 dniach monotonne i powtarzające się, ale myślę, że nikt nie był głodny. Lody i desery bardzo dobre, alkohole również. Basen wystarczający, czysty, a morze przepiękne, plaża piaszczysta bez kamieni i żwiru - super. W okolicy nie brakowało atrakcji, można było pospacerować i odpocząć.
Polecam pojechać do urokliwego Nessebaru, byłam pod wrażeniem wyglądy tegoż miasteczka. Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój-apartament na II piętrze, widok na basen i morze
Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, K S
Zrecenzowano: 17 września 2017

Przede wszystkim chciałbym zacząć od tego, że wyjazd zaliczamy do udanych. Pobyt w hotelu Jeravi pozwolił nam w pełni odpocząć i zregenerować siły. Przylecieliśmy bardzo późno i restauracja hotelowa była już zamknięta. Mimo tego w pokoju czekał na nas poczęstunek z czym nie spotkaliśmy się wcześniej w żadnym innym hotelu. Sam obiekt jest kameralny i ze względu na małą liczbę gości, jest on odpowiedni dla wszystkich. Hotel znajduje się w świetnej okolicy. Mimo, że jest w centrum Słonecznego Brzegu nie słychać hałasów niosących się od strony ulicy, Do samej plaży jest rzut beretem. Plaża zaś szeroka i czysta. Początek dnia spędzaliśmy na plaży, zaś popołudnie na leżakach przy basenie. Ilość leżaków była wystarczająca dla wszystkich. Mimo niektórych "rezerwacji" nie było sytuacji żeby nie mieć miejsca na leżakach. Świetny bar znajdujący się przy basenie z dobrymi drinkami. Można było brać sobie drinki i chodzić z nimi na plaże. Cały personel uśmiechnięty. Posiłki smaczne i zróżnicowane. Nasz pokój był czysty, ręczniki wymieniane codziennie. Goście hotelu to w większości byli Czesi i Polacy. Ogólnie rzecz biorąc jesteśmy zadowoleni z pobytu w hotelu Jeravi. Polecamy gorąco!

2  Dziękujemy, pawels10
Zrecenzowano: 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

Położony zaraz obok plaży hotel sprawia już na wejściu dobre wrażenie. Oczekujący na pokój mogą zostawić bagaż w pokoju bagażowym i poczekać w lobby.
Pokój był duży i zadbany. Internet oraz klimatyzacja za darmo. Spokojnie można spać pod kołdrą mimo wysokiej temperatury. Darmowe sejfy. Balkony wychodzące na ulicę lub na basen. Nie słychać hałasu z deptaku.
Basen dostosowany głębokością dla każdego. Dwie strefy - płytka i głęboka.
Restauracja oferuje szeroki wybór smacznych potraw. Trzy bary ulokowane są w taki sposób aby było do nich blisko z każdego miejsca w hotelu.
Przez cały dzień zapewnione są animacje dla dzieci i dorosłych zwykle po czesku. Hotel posiada na szczęście polskiego animatora.
Bliskie położenie od deptaku i plaży (z darmową strefą). Blisko kursują autobusy do zabytkowego Nessebaru.
Głównymi gośćmi hotelu są Czesi, Polacy i Bułgarzy.
Idealne miejsce na wypoczynek w Słonecznym Brzegu.
Leżaki na basenie hotelowym niestety należy zajmować przed śniadaniem :-)

Dziękujemy, MrOLX
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2017

Byliśmy z żoną tydzień w hotelu Jeravi. Już miła niespodzianka na samym początku - czekały na nas w pokoju kanapki i butelka wina, gdy dotarliśmy do hotelu o 01.00 w nocy. Hotel bardzo czysty dla około 200 osób, co powoduje że jest kameralnie, spokojnie i wygodnie. Pokoje przestronne z lodówką, sejfem, balkonem z widokiem na morze, bez żadnych ukrytych dopłat. Do pięknej piaszczystej plaży 70 metrów, na plaży płatne parasole i leżaki, ale po co je wypożyczać skoro droga do hotelowego basenu zajmuje 1 minutę. W barach uśmiechnięci barmani serwujący alkohole do szklanek, a nie plastikowych kubków. Animacje tylko po czesku ponieważ w hotelu jest 2/3 Czechów - przesympatycznych i kulturalnych ludzi. Jedyny mankament to za mało miejsca na stołówce i to obsługa hotelu powinna poprawić. Natomiast jedzenie, zarówno wybór jak i jakość znakomita. Polecam z czystym sumieniem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Należy poprosić o pokój z widokiem na morze
Termin pobytu: sierpień 2017
2  Dziękujemy, Olek1937