Zrecenzowano: 7 września 2019

zacznę od +
+ lokalizacja
+ widok z okna na morze ( pokój dodatkowo płatny 400 zł )
+ alkohol okej
+/- jedzenie w miarę dobre ale ciągle powtarzające się ( po 4 dniach mieliśmy już dość ciągle to samo)
+ klimatyzacja w pokoju
+ codzienna wymiana ręczników/ wyrzucanie śmieci ( to było spoko jak nas nie było w pokoju )
+ brak problemu z drinkami 0 ograniczeń
+ animacje dla dzieci super (nie mam dzieci, a mimo to codziennie chętnie chodziłam i oglądałam jak się bawią )

- winda ( czekanie na windę to jakaś masakra )
- pokój jeszcze w miarę, łazienka koniecznie domaga się remontu (grzyb)
- 3 dni z rzędu chwile po 9 Pani sprzątająca wchodziła nam do pokoju ( akurat w te dni siedzieliśmy do 4 - 5 nad ranem i chcieliśmy odespać )
- brak zawieszki na drzwi by poinformować "nie przeszkadzać " lub blokady zamka by obsługa nieproszona nie wchodziła...
- restauracja na dole zdecydowanie za mała jak na taką ilość pokoi ( trzeba było krążyć by znaleźć wolne miejsce a czasami była walka o wolne stoliki )
- lodowata woda w basenie ( morze cieplejsze )
- i to powtarzalne jedzenie non stop to co na obiad to i na kolacje +3 inne składniki dla odmiany i tak 7 dni w tygodniu
- kolejki do jedzenia głównie do naleśników (bez nadzienia) z rana i wydzielona ilość. niby jesz co chcesz i ile chcesz ale jak weźmiesz 4 naleśniki to awantura :D
- animacje dla dorosłych 21:30 beznadziejne nudne.

hotel ładny i zadbany ale tylko z zewnątrz. drugi raz porządnie zastanowiłabym się czy tam jechać. Polaków bardzo dużo. obsługa z angielskim słabo ale drobnymi słówkami można się dogadać.

2  Dziękujemy, izkandl
Zrecenzowano: 5 września 2019

Nie rozumiem wpisów niektórych osób. Że np. brakowało jedzenia na stolowce. Barany i debile! Jednocześnie w hotelu przebywa okolo 1000 osób. Więc jak czegoś w kuwecie zabraknie, czy też pizza sie skonczy, to wystarczy poczekać kilka minut. Doniosa za chwilę. Nie da się jednorazowo przygotować tyle, zeby od razu wywalić to na blat. I jedzenie chociaz masowe i prawie codziennie stałe menu, to było w miarę dobre. Więc te francuskie pieski, co narzekają na jedzenie, to zapewne w domu żrą ziemniaki ze śmietaną z Biedry, ale jak już są za granicą na All In, to wybrzydzaja, jakby w chacie same marcepany zarli. Co do czystości, to fakt - kiepsko sprzątają. Sprzataczki ograniczają się do poscielenia łóżek i zabierają tylko smieci z kosza. Powinny co najmniej raz na dwa dni zamieść lub odkurzyc dywan. Ale okey - idzie to przełknąć. Jeśli nie jesteś swinia i nie mieszkasz na codzien w chlewie, to pomimo braku odkurzacza, bedziesz mieć w miarę czysto. Wystarczy chcieć. Teraz kwestia lazienek: mialem dużą i przestronna. I nie wiem o jakie zasłony pod prysznicami chodzi. Tzn. wiem, ale po co zaslona? Bo chlapie na podłogę? To co? Mam nie nauczyła sprzątać po sobie? Ja mialem wannę ze szklaną szyba, gdzie można było wziąć szybki prysznic. Grzyba nigdzie nie zauważyłem, w przeciwieństwie do innych tu piszacych. Co do samego hotelu, to z zewnątrz piękny. W środku też robi wrażenie, ale już trochę mniejsze. Zajefajne baseny, jak widać na foto. Ale....jeden minus - woda w basenie zimniejsza niż w morzu. Basen 22 stopnie, morze 26. Dziwne, co? Jezeli chodzi o plażę: fajna, piaszczysta. Znajdzie się miejsce, żeby sobie koc rozłożyć. Minus - nie wiem czrmu, ale z reguly między 10.00 - 19.00 troszkę za mocno wieje. Teraz o drinkach: spory wybór i można pić do oporu. Trzeba tylko pilnować, w którym barze i do której, alkohole są za darmo w ramach All In. Bo np. po 20.00 bar przy basenie, wydaje już tylko płatne drinki. Gratisowe są wewnatrz hotelu na parterze. Reasumując - bardzo ładny hotel, świetna lokalizacja, blisko do morza i całej promenady z butikami i sklepami, duże, przestronne pokoje ( mój miał około 40 m2), w miarę dobre jedzenie, niecałe 7 km (20 minut autobusem) do Nessebaru. Minusy - słabo sprzątają, zimna woda w basenie, no i czasem na korytarzu czuć dziwne zapachy. Ale czasem, nie non stop. Więc jak najbardziej polecam. I nalepiej poza sezonem wysokim. We wrześniu identyczna oferta, jest 1100 zl na osobę tańsza, niż w sezonie. A woda jest ciepła i nadal jest cholernie gorąco w dzień. No i jak rezerwujecie, to proście o pokój z widokiem na morze. Wszystkie pokoje od strony plaży, są z balkonami. Pokoje od strony ulicy, nie mają balkonow. Dalem słabą ocenę obsłudze, ze względu na sprzątaczki. MAM NADZIEJĘ, ŻE MOJ OPIS POMOŻE WAM ZDECYDOWAĆ, CZY WARTO, CZY NIE WARTO TU PRZYJECHAĆ. Mankamenty już opisalem i bzdurne wpisy wysmialem :-) Jak dla mnie, to na razie najlepsze warunki bytowe byly. A w niejednym już kraju i wyspie byłem. Nie chcesz - nie wierz. Nie musisz.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Locus33
Zrecenzowano: 5 września 2019

Hotel przepiękny!
Wypoczęliśmy tam jak nigdzie indziej!
Jedzenie pyszne, bar otwarty do 24, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nie mam żadnych zastrzeżeń poza obsługą sprzątającą. Pokój dostaliśmy w bardzo dobrym stanie czysty i pachnący. Gorzej było w trakcie pobytu obsługa nie przychodziła przed kilka dni co chwile musiałam gonić Panie sprzątające i prosić o papier toaletowy lub wymianę ręczników, ale bez problemu od razu wszystko dostawaliśmy więc jeśli komuś nie robi to większego problemu podejść i poprosić to nic tylko rezerwować pobyt w tym hotelu!
Na prawdę nie potrafimy zrozumieć negatywnych komentarzy na temat tego hotelu. Podróżujemy bardzo dużo i na prawdę ten hotel jest godny polecenia. Ktoś napisał, że jest brud na stołówce. Czasem był owszem, ale wiecie dlaczego jest ten brud? Bo ludzie sami go robią ja rozumiem, że czasem coś spadnie jak się je itp, ale niektóre osoby zachowują się po prostu jak świnie moim zdaniem i tyle. Po niektórych zostawał taki brud, że za głowę się łapałam jak tak można. I to nie było robione przypadkiem tylko specjalnie. Bo przepraszam bardzo, ale przypadkiem się chyba nie da wysmarować całego obrusu keczupem. Ludzie nie mają w ogóle szacunku i nie wiedzą co to jest praca kelnera jeszcze przy takiej dużej ilości osób. Oni pracują tam dzień w dzień i ciężko pracują od rana do wieczora. Jak na prawdę był brudny obrus to go przecież zmieniali, jeśli została po kimś jedna plamka to zostawiali albo nawet nie zdążyli zmienić, bo od razu ktoś tam usiadł. W przypadku tego hotelu bardzo NEGUJĘ wszystkie złe komentarze.
Pozdrawiam

Dziękujemy, Laura P
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Jeden wielki brud! W pokojach smród,którego się nie dało wywietrzyć. Łazienki stare, zagrzybione. Już rozumiem, dlaczego nigdzie nie było zdjęć łazienek. Okien i drzwi nie myli chyba od momentu powstania budynku. Jedzenie to nie jedzenie, a błoto. Istna masówka. Bałam się jeść tam cokolwiek. Poplamione obrusy, klejące podłogi i stoliki. Mam nadzieję, że szybko zapomnę o wakacjach w tym hotelu.

Dziękujemy, Katarzyna N
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

W sierpniu tego roku byliśmy rodzinnie 2+2 w tym hotelu na wakacjach all inclusive. Było super !!!
Hotel jak na zdjęciach, bez zastrzeżeń, basen fajny dla dzieci i dorosłych, jedzenie bardzo dobre i dosyć duży wybór, napoje alkoholowe do wyboru do koloru, jedynie panie sprzątające mogłyby czasami posprzątać, natomiast codziennie zabierały śmieci i donosiły papier toaletowy.
Wielkim plusem jest bliskość morza - ciepłego i czystego. Były meduzy ale nie parzyły - sprawdzone :)
Byliśmy z biura Coral Travel - polecam i polecam Panią Katarzynę rezydentkę - profesjonalna obsługa.
Można by się przyczepić do szczegółów ale po co skoro całokształt był bardzo dobry.
Jedyne do czego moge sie przyczepić to turyści, którzy wymagają a sami nie mają odrobinę kultury osobistej i szacunku do pracujących tam ludzi

Dziękujemy, EwelinaO34
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: traveller294452, Manager, Victoria Palace Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Drogi Szczęśliwy Gość.
Dziękujemy za wystawienie nam doskonałej oceny i polecenie VICTORIA PALACE HOTEL & SPA innym podróżującym. Jestem pewien, że wszyscy nasi pracownicy hotelu zadowolili się cateringiem na miarę Twoich potrzeb. Dbać!
Z poważaniem,
/ Relacje z gośćmi /