Zrecenzowano: 5 września 2019

Hotel przepiękny!
Wypoczęliśmy tam jak nigdzie indziej!
Jedzenie pyszne, bar otwarty do 24, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nie mam żadnych zastrzeżeń poza obsługą sprzątającą. Pokój dostaliśmy w bardzo dobrym stanie czysty i pachnący. Gorzej było w trakcie pobytu obsługa nie przychodziła przed kilka dni co chwile musiałam gonić Panie sprzątające i prosić o papier toaletowy lub wymianę ręczników, ale bez problemu od razu wszystko dostawaliśmy więc jeśli komuś nie robi to większego problemu podejść i poprosić to nic tylko rezerwować pobyt w tym hotelu!
Na prawdę nie potrafimy zrozumieć negatywnych komentarzy na temat tego hotelu. Podróżujemy bardzo dużo i na prawdę ten hotel jest godny polecenia. Ktoś napisał, że jest brud na stołówce. Czasem był owszem, ale wiecie dlaczego jest ten brud? Bo ludzie sami go robią ja rozumiem, że czasem coś spadnie jak się je itp, ale niektóre osoby zachowują się po prostu jak świnie moim zdaniem i tyle. Po niektórych zostawał taki brud, że za głowę się łapałam jak tak można. I to nie było robione przypadkiem tylko specjalnie. Bo przepraszam bardzo, ale przypadkiem się chyba nie da wysmarować całego obrusu keczupem. Ludzie nie mają w ogóle szacunku i nie wiedzą co to jest praca kelnera jeszcze przy takiej dużej ilości osób. Oni pracują tam dzień w dzień i ciężko pracują od rana do wieczora. Jak na prawdę był brudny obrus to go przecież zmieniali, jeśli została po kimś jedna plamka to zostawiali albo nawet nie zdążyli zmienić, bo od razu ktoś tam usiadł. W przypadku tego hotelu bardzo NEGUJĘ wszystkie złe komentarze.
Pozdrawiam

Dziękujemy, Laura P
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Jeden wielki brud! W pokojach smród,którego się nie dało wywietrzyć. Łazienki stare, zagrzybione. Już rozumiem, dlaczego nigdzie nie było zdjęć łazienek. Okien i drzwi nie myli chyba od momentu powstania budynku. Jedzenie to nie jedzenie, a błoto. Istna masówka. Bałam się jeść tam cokolwiek. Poplamione obrusy, klejące podłogi i stoliki. Mam nadzieję, że szybko zapomnę o wakacjach w tym hotelu.

Dziękujemy, Katarzyna N
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

W sierpniu tego roku byliśmy rodzinnie 2+2 w tym hotelu na wakacjach all inclusive. Było super !!!
Hotel jak na zdjęciach, bez zastrzeżeń, basen fajny dla dzieci i dorosłych, jedzenie bardzo dobre i dosyć duży wybór, napoje alkoholowe do wyboru do koloru, jedynie panie sprzątające mogłyby czasami posprzątać, natomiast codziennie zabierały śmieci i donosiły papier toaletowy.
Wielkim plusem jest bliskość morza - ciepłego i czystego. Były meduzy ale nie parzyły - sprawdzone :)
Byliśmy z biura Coral Travel - polecam i polecam Panią Katarzynę rezydentkę - profesjonalna obsługa.
Można by się przyczepić do szczegółów ale po co skoro całokształt był bardzo dobry.
Jedyne do czego moge sie przyczepić to turyści, którzy wymagają a sami nie mają odrobinę kultury osobistej i szacunku do pracujących tam ludzi

Dziękujemy, EwelinaO34
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: traveller294452, Manager, Victoria Palace Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Drogi Szczęśliwy Gość.
Dziękujemy za wystawienie nam doskonałej oceny i polecenie VICTORIA PALACE HOTEL & SPA innym podróżującym. Jestem pewien, że wszyscy nasi pracownicy hotelu zadowolili się cateringiem na miarę Twoich potrzeb. Dbać!
Z poważaniem,
/ Relacje z gośćmi /

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam nikomu pobytu w tym hotelu. Z zewnątrz może i wygląda na "luksusowy" ale w środku to jakiś dramat. Od samego wejścia odrzuca zapach, później jest tylko gorzej. Pokoje katastrofa, grzyb, pleśń, nie wierzę w to, że ten hotel był niedawno remontowany. W łazienkach brak zasłonek do prysznica, a uchwyt na słuchawkę tak skonstruowany, że woda wylewa się poza prysznic. Przez cały nasz 7-dniowy pobyt nasz pokój nie był sprzątany ani raz. O ręczniki i papier toaletowy musieliśmy prosić w recepcji. Jedzenie beznadziejne, dzień w dzień to samo. Nikt z nas nie miał co zjeść. Poza tym restauracja jest zbyt mała jak na taki hotel, przez co ciągle nie ma miejsca aby usiąść. Kolejnym minusem jest to, że większość gości hotelowych jest z Rumunii. Pomijając to, że uważają się za niewiadomo kogo i uważają, że należy im się wszystko jako pierwszym, to zachowują się tak głośno, że nie słychać własnych myśli.
Jedynym plusem hotelu jest bliskość do plaży.
Jeżeli liczycie na przyjemne wakacje to nie wybierajcie tego hotelu

1  Dziękujemy, Kamilejr0
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Hotel piękny, duży. Wieczorne animacje dla dorosłych super, animatorki dla dzieci super, wiecznie uśmiechnięte. Kelnerzy i obsługa miła. Jedzenie super dla każdego coś się znajdzie. Chcemy jechać tam za rok... mam nadzieje, że w serwisie tui będzie możliwość bo na chwilę obecną brak.
Rezydentka z TUI Pani Karolina to skarb, wiecznie uśmiechnięta i bardzo pomocna. Pomagała jak tylko była prośba.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem na morze.... niezapomniany widok
1  Dziękujemy, Pati-Tomek

Drogi Gościu.

Doceniam twoją pozytywną opinię na temat VICTORIA PALACE HOTEL & SPA! Jesteśmy dumni z zaspokajania potrzeb naszych gości w najlepszy możliwy sposób. Jeśli wkrótce wybierasz się do naszego regionu, nie wahaj się do nas zadzwonić.

Z poważaniem,
/ Relacje z gośćmi /