Słoneczny Brzeg

Totalne bzdury piszą o hotelu. Byliśmy 5-12 września 2019.Kapitalny pokój z widokiem na morze . Baseny czyste , pokoje sprzątane CODZIENNIE!!! Jedzenie smaczne i jest go tak dużo, że nie jesteś w stanie wszystkiego nawet sprobować, do tego swieże i naturalne. Owoce, warzywa nie są chemiczne (jak w Polsce) Co dotyczy brudu w hotelach (poprzednia opinia).
Sami Polacy najwięcej brudzą. Nie widziałam na świecie większych chamów niż polacy (dużo podróżuję) Byłam świadkiem jak sprzątaczka opierdalała chłopaka że zarzygał łazienkę, a w barze nawalony w sztok polak, który nawet na nogach nie mógł ustać -krzyczał na barmana że nie mówi po polsku

Mam wrażenie ( czytając złe opinie) ,że to o innym hotelu mowa .
Chętnie tam będę wracać .

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Ludmiła L

Witam
Dziś rano wróciłem z Chaiki
Generalnie myślałem ze większego syfu niż w Egipcie to nie ma ale myliłem się bardzo
Hotel jest strasznie brudny
Śmiem twierdzić ze na każdej lampie jak jest w hotelu jest pajęczyna
Drzwi od windy wyglądają jak byś ktoś kilka razy dziennie na nie wymiotował
Pokoje nie sprzątane wcale piach na podłodze itd
Jedzenie porażka , ciągły brak i walka o sztućce .
Kubki pokruszone , strach używać .
Przez dwa dni skończył się alkohol o godzinie 21 .
Znajomej zginęło 20 euro z pokoju mi zginął powerbank .
W basenie pare taczek piachu nie widziałem żeby ktoś go kiedykolwiek sprzątał .
Jedna z restauracji została zamknięta 3 dni przed naszym odjazdem a rezydentka wczoraj na spotkaniu ściemnia gościom ze jest otwarta .
Baseny zniszczone strasznie co kawałek brak kafelka .
Wracając do restauracji fakt bałagan robią sami goście ale nie sprzątają wogole . Obrusy nie wymieniane pozalewane .
Zdjęć prawie nie robiliśmy bo wstyd je pokazać .
Omijać SZEROKIM łukiem .

Dziękujemy, AdamGka

Byliśmy w tyn Hotelu w miesiącu sierpień 2019r. Wrażenia, które wynosimy po tygodniowym pobycie, są jak najbardziej na plus. Oczywiście były rzeczy, które irytowały nas np. brak lodu do drinków w PUB Irisch, ale zawsze można było skorzystać z PUB Justica i przyjść do ogrodu na posiedzenie. Pokoje standardowe, nie odbiegające od opisu z oferty BP. Posiadały łoże małżeńskie, dodatkową kanapę rozkładaną, klimatyzację sterowaną w środku, mały telewizor, szafę a w łazience wanna oraz suszarka do włosów. Jedzenie różnorodne, dobre, dużo ciast, owoców, ale turyści kumulowali się o określonych godzinach i w tym czasie był problem ze sztucami oraz talerzami. Na kolację chodziliśmy do restauracji ala carte i zamawialiśmy dania pod siebie. Między śniadaniem, obiadem a kolacją rozdawane były: lody, kanapki, owoce, hamburgery, tortille, pizze, oponki itd. Ale, że jaj jestem smakoszem alkoholi, to w zasadzie mój dzień mijał na spożywaniu tych właśnie szlachetnych trunków, których barmani nigdy nie żałowali. Nie można narzekać na spędzony czas w tym Hotelu, a osoby, które tak narzekają na tym forum, to zapewne beneficjenci 500+, którym się wydaje, że nagle stali się władcami świata i trzeba klękać na ich widok.

Wskazówka dotycząca pokoi: Każdy pokój będzie dobry, jeśli się pozytywnie nastawiamy.
Dziękujemy, TomekDG
Zrecenzowano: 15 września 2019

Brudno to mało powiedziane...syf wszędzie, okna upaskudzony, winda obrzydliwie brudna, zakamarki zasyfiobd, nie wspominając już o stołówce...kubki poobijane i niedomyte,brak herbaty,kawa niesmaczna. Jestey nauczona, że w innych hotelach ręczniki zurzyte do wymiany rzuca się na podłogę,tu...ogromny szok, te same ręczniki położono nam do ponownego użytku. Mieliśmy all ale jadaliśmy na mieście, bo jak pomyślałam jak musi brudno być na kuchni skoro kubki i talerze oraz jadalnia są takie brudne fuuuu!. Na zdjęciach tui hotel zupełnie inaczej wygląda niż w realu,baseny małe i brudne( nie będę opisywać co tam widziałam i co robił Pan, który okolicę basenu sprzątał). Bardzo często podróżuję, Bułgarię zawsze omijałam,ale w tym roku na koniec sezonu namówili mnie znajomi... Nie wiem jak gdzie indziej w tym kraju,ale ten hotel jest tylko dla osób bardzo mało wymagających... którym zależy tylko na tym żeby się tanio nach... i gdziekolwiek przespać. Przestrzegam przed tym hotelem.
Dodam, że na wczasy latam 2-3 razy w roku od wielu lat i nigdy, nigdzie nie było tak źle jak tu, konto to założyłam by Was przestrzec.

Dziękujemy, Di8787
Zrecenzowano: 12 września 2019

Spędziliśmy tam 10 dni od 20-30 czerwca z rodziną . Brudno na stołówce z winy gości i niepilnowanych dzieci, które same nakładając sobie jedzenie na talerz brudzą gubiąc posiłki .Rzadko sprzątane pokoje; stare, zużyte meble w pokoju i TV z czasów komuny , wymagające wymiany i remontu . Mała ilość wind na tak duży hotel; Zimna woda w basenie przy wyjściu na deptak ; duża ilość plastiku (kubki pozostawiane przez gości które rozwiewał wiatr .WiFi tylko przy recepcji . Hotel położony blisko morza, przy promenadzie, gdzie wszystko czynne do późnych godzin nocnych; w niskich cenach; ciepłe morze około 27 st.; plaża sprzątana codziennie; 2 duże baseny; pokoje przestronne, z widokiem na morze; obsługa sympatyczna, chociaż bardzo zmęczona, ponieważ jest ich tam znacząco za mało; słabo znają angielski ale mówią po rosyjsku i polsku; bary hotelowe czynne do 23; jedzenie bardzo smaczne, dużo wszystkiego, każdy znajdzie coś dla siebie, wcale nie jest monotonne, do ostatnich minut posiłku jest bardzo duży wybór.
Ogólnie hotel na ocenę dobrą, dla osób niewymagających

Wskazówka dotycząca pokoi: Z uwagi na małą ilość wind polecam pokoje na 1 piętrze
Dziękujemy, Krzysztof H