Zrecenzowano: 2 września 2019

29.08.2019 wróciłam wraz z rodziną z 12 dniowego pobytu w hotelu. Przed wyjazdem naczytałam się bardzo złych opinii i bardzo się bałam, tym bardziej, że jechałam z dziećmi. Na szczęście okazało się, że negatywne opinie miały nie wiele wspólnego z rzeczywistością. I tak pokój sprzątany był codziennie, w hotelu i na basenach czysto. Zawsze miałam leżaki i miejsce do pływania w basenach. Jedzenie na stołówce różnorodne, nie znudziłam się. Owoce i warzywa przepyszne, zresztą desery też. Dla dzieciaków zawsze frytki, pizza, lody :-)). Pokój ok, klimatyzacja działała, hałasów z ulicy nie było słychać. Położenia hotelu genialne, od razu przy plaży i promenadzie, 15 minut na piechotę do aquaparku. Dogadać się można z obsługa zarówno po angielsku jak i po polsku. Nie wiem czego potrzeba więcej. W przyszłym roku też do niego jedziemy, choć nie jestem zwolenniczką odwiedzania tych samych miejsc. W każdym razie polecam.

Dziękujemy, alatoja
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Właśnie wróciłam z rodziną z 14 dniowego pobytu w słonecznym brzegu, gdzie w tym hotelu mieszkaliśmy. Hotel bardzo brudny i nie przystosowany do dużej ilości osób. Pokoje brudne nie sprzątane, przez 24 dni nasz pokój sprzatany był 3 razy a łazienka w ogóle. Zaznaczę że już dostaliśmy taki brudny pokój. Piasek w łóżku który na moje prośby nie został odkurzony przez cały nasz pobyt, brudne wanny, umywalki niewyczyszczone po poprzednich gościach, brudny kibelek i lustra, brudne płytki łazienkowe. Stołówka także brudna, jedzenie monotonne i niesmaczne, mało przekąsek, napoje rozcienczane z wodą. W hotelu brakuje ręczników, papieru toaletowego, talerzy i sztućców na stołówce. W 1 tygodniu ludzie stali kilkanaście minut czekając na talerz czy widelec
Bar hotelowy rodem z PRL odstrasza wyglądem i głośną ciężką muzyką, brak lodu do drinków czy napojów, w barze duszno brak klimatyzacji.
Przy basenie duża ilość zniszczonych leżaków brak animacji, ciężka dla ucha muzyka. Zgłaszane problemy nie są rozwiązywane. Brak internetu w pokojach, internet jest tylko w lobby hotelu. Jedynym plusem jest położenie hotelu, kilka kroków do morza

Dziękujemy, Anna13Mari
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Witam, właśnie wróciłam z urlopu z Rodziną w hotelu Chaika Beach Resort. Spędziliśmy tam 7 dni od 09 do 16 sierpnia. Chciałam podzielić się z Państwem swoją opinią na temat tego hotelu. Zacznę od minusów: brudno na stołówce (wina gości); notoryczny brak sztućców i talerzy; niesprzątane pokoje; stare, zużyte meble w pokoju, wymagające już wymiany; mała ilość wind na tak duży hotel; zimna woda w basenach; duża ilość plastiku (kubki pozostawiane gdzie bądź przez gości rozwiewał wiatr); brak animacji i wieczorków.
Czas na plusy: hotel położony blisko morza, przy promenadzie, gdzie wszystko czynne do późnych godzin nocnych; podróbki marek różnych rzeczy w bardzo niskich cenach; ciepłe morze około 27 st.; plaża sprzątana codziennie; 2 duże baseny; pokoje przestronne, z widokiem na morze; obsługa sympatyczna, chociaż bardzo zmęczona, ponieważ jest ich tam znacząco za mało; słabo znają angielski ale mówią po rosyjsku i polsku; bary hotelowe czynne do 23; jedzenie bardzo smaczne, dużo wszystkiego, każdy znajdzie coś dla siebie, wcale nie jest monotonne, do ostatnich minut posiłku jest bardzo duży wybór; piękna okolica; plac zabaw dla dzieci ogrodzony tuż przy basenie (byłam z dwójką dzieci), co ułatwia wypoczynek z dziećmi.
Ogólnie hotel na ocenę dobrą, dla osób niewymagających :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Wybierać pokoje na 1 piętrz z widokiem na morze :)
Dziękujemy, Edyta A
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Obsługa tragiczna kelnerzy wyłączają automaty z kawą dokladnie o 10 nawet jak jest kolejka jeden z wielu przypadków, brak sztućców, talerzy, stolików, pokoje tragiczne strasznie wysłurzone, połamane łóżka,basen brudny,czyszczone tylko kafelki promieniu 2 metrow od basenu, zaś w srodku syf i glony co znaczy zr

Dziękujemy, Bob76bob

Pobyt od 14.07.19r.-23.07.19r.
Bardzo polecam ten hotel. Hotel bardzo czysty wszędzie bardzo blisko(basen,plaża,atrakcje). Obsługa jak i kelnerzy bardzo pomocni i zawsze uśmiechnięci,jedzenie bardzo smaczne i bardzo duży wybór ponadto dużo ciast owoców i lody dla najmłodszych. Drinki bardzo dobre
barmani lali ile chciałeś i co chciałeś i to nawet w szkle. Moim zdaniem ci co pisali negatywne opinie powinni się bardziej nad nimi zastanowić. Byliśmy dość dużą grupą i wszyscy bardzo zadowoleni nawet zastanawiamy się czy już zarezerwować na przyszły rok. POLECAM W 100% I Z CZYSTYM SUMIENIEM.

1  Dziękujemy, Łukasz G