Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zamowiony pokoj,mial byc z widokiem na basen i morze.Pierwszy dzien i recepcja zgubila klucz do naszego pokoju.
Wylandowalismy na pietrze gdzie mieszkaja pracownicy hotelu.
Widok z balkonu na dach i smietniki.
Zero slonca.
Toaleta ciekla...i smrod jak w publicznum wc.
Obiecano naprawic ..niestety niedoczekalismy przez 7 dniowy pobyt.
Jedzenie porazka.To co zostalo z sniadania np.parowki ,zostaly pokrojone do sosiku na obiad.
Codziennie brakowalo widelcy i talerzy.
Zaleta sa owoce.
W rececpji bardzo mili i pomocni ludzie.
Panie sprzatajace rowniez mile kobiety.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, GoPlaces230504
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

slowo jaki mozna opisac ten hotel to brud.
jest tu naprawde brudo!jedzenie tez jest dalekie od dobrego. jestem 4 raz w bulgari i jeszcze tak zaniedbanego miejsca nie widzialam. nie mam zbyt duzych wymagan ale w dzisiejszach czasach pewne rzeczy uwazam za koniecznosc!zdecydowanie nie polecam!

Termin pobytu: sierpień 2016
2  Dziękujemy, Katarzyny L
Zrecenzowano: 18 lipca 2015

Trudno wskazać jakiekolwiek zalety tego hotelu. Blisko plazy, ale wiekszosc tamtejszych hoteli ma te ceche.pokoje male, meble stare nawet nie ma gdzie polozyc/powiesic ubrań jak sie jest we dwie osoby, sprzatanie ogranicza sie do polozenia rolki papieru toaletowego najnizszej jakosci, wymiana recznikow co 3 dni o czym hotel nie informuje bo uwaza ze to powinin powiedziec rezydent biura podrozy. Windy 4 ala bardzo czesto nie czynne, śniadanie okropne. Niewystarczajaca ilosc stolikow, brudno, jedzenie niskiej jakosci i mało. Zeby nalac kawy trzeba stac w kałuzy wody z ekspresu (przecieka). Codziennie awantury i rewizje na stołówce. Kazda pani , ktora przyszlaz torebką jest podejrzewana o probe wyniesienia jedzenia z jadalni. Łazienki bez kabin prysznicowych co powoduje zalewanie wszystkiego co jest w pomieszczeniu kiedy sie bierze prysznic.
Basen za maly jak na dwa hotele po 250 i 300 pokoji, za malo lezakow i platne, ludzie rozkladaja reczniki w przejsciach bo nie ma gdzie.
Stanowczo odradzam, jest mnostwo lepszych hoteli w Slonecznym Brzegu za te cene.

Wskazówka dotycząca pokoi: Na najwyzszych pietrach, lecz windy sa czesto popsute :-(
Termin pobytu: lipiec 2015
2  Dziękujemy, moniaMar2015
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2014

Dużym plusem hotelu jest jego położenie, ponieważ jest bardzo blisko do plaży oraz pobliskich atrakcji, ale to już raczej tyle zalet. Pokoiki bardzo małe ciężko się poruszać i wcale nie są codziennie sprzątane tak jak już tu ktoś wspomniał, są tylko składane łóżka opróżniane kosze i tyle. O odkurzaniu i wycieraniu kurzy można pomarzyć. My trafiliśmy na część hotelu niedawno "remontowaną" jak nas zapewniano w biurze turystycznym. Jednak łazienka wyglądała fatalnie, po prostu grzyb na ścianie. Inna parka miała już troszkę lepszą łazienkę, ale wszystkie wyglądają tak samo kabina prysznicowa jest połączona razem z toaletą. Śniadania w hotelu są takie same codziennie na dodatek bardzo kiepskie, a Wi-Fi nie działało. Za tą cenę można znaleźć lepszy hotel w tej okolicy.

Termin pobytu: sierpień 2014
Dziękujemy, Łukasz P
Zrecenzowano: 27 czerwca 2014

Dla tych którym zależy na opalaniu i morskich kąpielach - lokalizacja hotelu jest wręcz idealna :)
Do plazy ok 50m. Sama plaża podzielona na free zone oraz odplatna z lezakami 8lv i parasolami 8lv.
Pokoje czyste - codziennie sprzątane z wymianą ręczników i wynoszeniem śmieci.
Łazienka OK, jednak zaskoczeniem jest prysznic - brak kabiny, a nawet brodzika. Podczas kąpieli cała łazienka dosłownie pływa.
Okolica obfituje w bary, sklepy i dyskoteki co sprawia, że jest dość głośno do późnych godzin nocnych. Muzyka przestaje grać ok 1-2 w nocy.
Śniadania to najsłabszy punkt programu. Jedyny ich plus - to że są. Monotonne, codziennie to samo. Poprostu słabe.
Dla tych któryrzy chcą spedzać wakacje na plaży i zwiedzaniu okolic serdecznie polecam.

Termin pobytu: czerwiec 2014
4  Dziękujemy, Piotr Z