Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To był nasz drugi pobyt w Evrice, chyba ostatni. 4 lata temu byliśmy bardzo zadowoleni. Teraz jedna rzecz była, lekko mówiąc, nieprzyjemna.
+ lokalizacja hotelu bezpośrednio przy morzu
+ mini Aquapark na terenie hotelu
+ jedzenie, napoje
+ obsługa restauracyjno-barowa
+ czystość w hotelu
+ animacje, aktywności personelu od rozrywki
* średnia jakość sprzątania pokoju
- odór kanalizacji w toalecie w pokoju
Ogólnie hotel super, ale ta ostatnia rzecz psuje mocno ocenę.

Dziękujemy, Maciekk-1981
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CustumerRelationship, Guest Relations Manager, DIT Evrika Beach Club HotelOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Drogi Maciekk-1981,

Dziękujemy za pozostawienie nam opinii na TripAdvisor.

Dziękujemy za miłe słowa na temat lokalizacji hotelu, jedzenia i napojów, sprzątania i rozrywki.Dziękujemy za poświęcenie czasu na przedstawienie pozytywnych punktów w naszej nieruchomości.

Prosimy przyjąć nasze przeprosiny dotyczące problemu z zapachem w pokoju. Informujemy, że jeśli poinformowałbyś nas o tym podczas pobytu tutaj, podjęlibyśmy niezbędne działania w celu rozwiązania problemu.

Dziękujemy za bycie naszym gościem i dzielenie się swoimi doświadczeniami.

Z poważaniem,

Menedżer ds. Relacji z gośćmi

Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Hotel mogę polecić w 100%. Jeden z najlepszych w Słonecznym Brzegu z mini Aqua Parkiem! Aqua Park czyny w godz. 10-12 i 15-17 jadąc też myślałem, że dlaczego tak krótko, teraz mogę śmiało powiedzieć, że to w zupełności wystarczająco! Po godzinie wszyscy mają dość i jest luźniej :-) Obiekt podzielony na 4 części A,B,C i D (premium od tego roku). Byliśmy 2+2 dzieci w głównym czyli C pokój DZX2 mimo, że widok na ogród i tak tam tylko spędzaliśmy noc! Pokoje czyste, codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane, kosmetyki uzupełniane, sejf w cenie, lodówka lecz bez mini barku! Od czasu do czasu nieprzyjemny odór w łazience! Jedzenie wyśmienite, jest dosłownie wszystko. Śniadanie - Obiad - Kolacja (na kolacje obowiązuje strój wieczorowy, także w koszulce na ramiączkach nie wejdziecie), Snack Bar od 11-17 przy basenie(spagheti, pizza, tosty, kanapki, hod-dogi, hamburgery, napoje,piwo, lody, ciasta, owoce itd.) W tym hotelu nie chodzicie głodni :-) Alkohole, drinki według klienta. Piwo dobre, ale słabe 3%, barmani sympatyczni. 3 restauracja Al'Carte(bułgarska, włoska, azjatycka). Dla mnie Włoska najlepsza, rezerwacje najlepiej zrobić zaraz po przyjeździe. Od tego roku budynek D ten najbliżej plaży należy do gości premium(niebieskie opaski) i basen przed plażą również. Niepotrzebne dla mnie jest dzielenie gości na lepszych i gorszych. Mają dodatkową restaurację a i tak przychodzą do głównej! Animatorzy sympatyczni, pomocni - zapraszają, podchodzą, rozbawiają. Języki i tu pierwszy minus! Goście to Niemcy, Brytyjczycy, Rosjanie i Polacy, informacje we wszystkich tych językach prócz polskiego! Wystarczy przetłumaczyć i obok tych języków miło by było gdyby się znalazł również język polski, ponieważ w czym jesteśmy gorsi od innych?! I największy minus tego obiektu to rezerwowanie leżaków przy basenie przez turystów już od 5-6 rano! Idziecie na baseny po śniadaniu o 8-9? zapomnijcie o leżaku! Mimo zakazu, jest problem z którym nie potrafią sobie poradzić. A najgorsze jest to, że ktoś rezerwuje leżak rano, idzie na plażę po czym wraca sobie późnym popołudniem na baseny i blokuje te leżaki przez pół dnia! Moja rada! Trzeba robić tak samo!!! Ogólnie wszystko jak najbardziej na PLUS! Bardzo udane wakacje i piękny hotel do którego jeszcze wrócę :-) Ps. Uważajcie na Captain Jack-a starszy ratownik z kitką i czapeczce strasznie upierdliwy i chyba siedzi tam za karę :-)

Dziękujemy, Doniminik
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CustumerRelationship, Guest Relations Manager, DIT Evrika Beach Club HotelOdpowiedź udzielona 27 lipca 2019

Drogi Doniminik,

Dziękujemy za poświęcenie czasu na udostępnienie nam tak szczegółowej recenzji po ostatniej wizycie u nas.

Jestem podekscytowany słysząc, że spędziłeś swój czas w naszym pięknym hotelu. Pamiętaj, że doceniamy każdy opublikowany komentarz i zwracamy uwagę na dalsze konstruktywne uwagi.

Wykonujemy pomiary, aby zapobiec problemowi z leżakami. Każdego dnia ogłaszamy, że jeśli zarezerwowane leżaki nie zostaną wykorzystane w ciągu godziny, zostaną usunięte z naszego personelu. Regularnie sprawdzamy i pomagamy gościom znaleźć miejsce, jeśli to konieczne.

Jeśli chodzi o język, nasi członkowie zespołu znają wiele języków i stale dążymy do zapewnienia obsługi klienta w coraz większej liczbie języków.

Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli przyjemność powitać Cię ponownie.

Z poważaniem,

Kierownik relacji z gościem

Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel !!! Rodzina 2+2 , dużym zaskoczeniem był family room (2 sypialnie i 2 lazienki) . Hotel bardzo duży , 4 restauracje - 1 główna i 3 tematyczne ( włoska , bułgarska i azjatycka) polecam wszystkie . Jedzenie jest smaczne i duży - naprawde duży wybór . Drinki mogą być jak poprosisz zrobią wam 50/50 mocniejsze . Przekąski są od 11- 15 ciepłe (pizza, spaghetti,)sałatki, owoce a od 15 do 17 zimne (kanapki, ciasteczka ,owoce i lody) kawa i herbata oraz inne napoje można dostać przez cały dzień . Basen duży i zawsze można znaleść wolne leżaki . Zjeżdżalnie fajne ale czynne tylko w godzinach 10-12 i 15-17 moim zdaniem wystarczy . Plaża duża z barem i z duża ilością lezakow . Jedyny minus za animacje . Podczas naszego tygodniowego pobytu był jeden show live - fajny ale więcej nic - mini disco może i ok ale nie dla dwóch chłopców w wieku 8 i 11 lat. Poza hotelem jest uliczka na której są rożnego rodzaju stoiska np. Z lodami , ubraniami , rożnego typu atrakcje np. Wesołe miasteczko . Podsumowując wakacje udane i bardzo polecam

Dziękujemy, kopcia85
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CustumerRelationship, Guest Relations Manager, DIT Evrika Beach Club HotelOdpowiedź udzielona 9 czerwca 2019

Drodzy kopcia85,

Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby dać swoją opinię. Cieszę się, że ty i Twoja rodzina kochali nasze usługi hotelowe i nie cieszyć się czas.

Zarówno Włoska, jak i Azjatycka restauracja zostały odnowione w tym roku i cieszę się, że Ci się podobało. Dziękujemy i za zauważenie naszego dużego basenu i plaży z bezpłatnymi leżakami dla naszych Gości.

W odniesieniu do Twojego komentarza na temat pokazu na żywo, Chciałbym poinformować, że zespół animatorów jest stroną trzecią i mają szczególny program, w tym wieczorem program każdego dnia. Chciałbym wam podziękować, że trzeba wspomnieć, że potrzebują więcej różnorodności i Proszę upewnić się, że będę przekazywać swoje opinie do nich. Zawsze dobrze jest mieć takie sugestie, abyśmy mogli wiedzieć, gdzie się doskonalić.

Jeszcze raz dziękujemy za recenzję rodzaju.

Przepraszam, jeśli mam błędy ortograficzne, kiedy użyłem tłumacza.

Szczerze

Menedżer realtions Gości

Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy pokój z widokiem na morze w najnowszej części hotelu, nie chce wiedzieć jak wyglądają pokoje w częściach A, B oraz C. Nasz pokój wyposażony był w pustą lodówkę, którą można było usłyszeć co 20 min. W pokoju wylosowaliśmy prysznic z kotarą z poliestru i zagrzybiałymi fugami między kafelkami. Ponadto po prysznicu w pokoju widać było mokrą plamę wody na wykładzinie. Materace wygodne, pościel zmieniana co 2 dni, ręczniki codziennie. Panie sprzątające przez cały pobyt ani razu nie umyły ani umywalki ani toalety ani stolików. Właściwie wymieniały ręczniki i ścieliły łóżko. Dojście na stołówkę z budynku D zajmuje około 10 min. Stołówka, ponieważ restauracją nazwać tego nie można. Jedzenie tłuste bez smaku. Obsługa hotelowa się stara ale przy takiej liczbe „gosci” nie jest wstanie nic zrobić. Dodatkowo dostęp do 3 restauracji najlepsza z nich to bułgarska ale trzeba się zapisać na początku tygodnia bo później nie ma miejsca( powodzenia;)). Plaża zadbana, w basenach woda zimna i tak chlorowana ze zapach chloru unosi się wszędzie. Zjeżdżalnie i basen dla dzieci otwarte są od 9 do 12 i od 15 do 18. Hałas i zgiełk. Bitwa o leżaki przy basenie oraz na plaży gwarantuje niezapomniane wrażenia z wakacji. Bułgarzy niemili typowi cwaniacy chcący oszukać cię na każdym kroku. Nie szanują turystów. Wylot mielimy około północy a z pokoju wyrzucono nas o 11 rano. Nasze biuro podróży oczywiście umyło ręce i wysłali nam smsa ze jeśli chcemy pokój do wyjazdu trzeba dopłacić 10€ za godzinę !!!!!!!!Obok recepcji znajduje się pomieszczenie na bagaże oraz prysznic który środków dezynfekujących nie widział dawno albo nigdy. Do Bułgarii nie wrócimy nigdy. Jakość/cena =skandal !!!!!!!!!!.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, hftyv
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CustumerRelationship, Guest Relations Manager, DIT Evrika Beach Club HotelOdpowiedź udzielona 8 maja 2019

Dear Felipesky04,

Thank you for sharing your honest feedback with us.

We are truly sorry to hear that we were not able to meet your expectations and we would like to apologize for any inconvenience that this may have caused you during your holiday. Thank you for your comments and please note that they will be taken under consideration as our main priority is our guests, to provide them the best possible experience.

We are pleased that you expressed your satisfaction with mattresses as well as the linen and towel changing regularly.

Please allow us to inform you that the empty refrigerator was empty because we offer empty mini-bar in the rooms so they can be filled by the guests when needed.

Regarding your comment about the long distance from Block D to the restaurant, please be advised that the area of our hotel is 60 000 sq.m. Moreover, in order to make our hotel facilities easily reachable for our guests, from this season we are introducing a new Premium Main Restaurant located in D block for guests accommodated there.

We apologize for your disappointment of our Aqua Park working hours and Theme Restaurants. Our guests are informed prior their arrival about all hotel activities working hours and that they need to make reservations in advance if they want to visit the Theme Restaurants.

Please let us disagree with your comment about the shower and luggage room as we strive to provide the highest standards of cleanliness for our guests.
We assure you that if we have reached while you were in our hotel, we could have taken the necessary actions to resolve all of your issues.

Thank you again for taking your time to express your opinion.

Sincerely,

Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 24 stycznia 2019

Super hotel pod każdym względem!Położony bezpośrednio przy prywatnej plaży (świetną sprawą był zakaz zajmowania lezaków ręcznikami co bardzo irytowało mnie w hotelach tureckich),plaża czysta z barem w którym można bylo dostać wszelakie napoje.Jedzenia bardzo smaczne,urozmaicone i dużo,restauracja a,la carte bułgarska,azjatycka i włoska.Byłem w bułgarskiej i azjatyckiej i jak najbardziej polecam.Aquapark czynny w określonych godzinach co wg mnie jest dobre bo stanowi atrakcje dla dzieci i nie nudzi im sie szybko.Obsługa pomocna i sympatyczna.Pokój z widokiem na morze w nowym budynku jak najbardziej czysty i sprzątany codziennie.Narodowościowo najwięcej niemcow,polacy w mniejszościco absolutnie nie jest jakimkolwiek problemem.Reasumujac świetne miejsce na wypoczynek,niestety od 2017 mocno podrożał i tylko dlatego nie ma mnie tam co roku :)

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, GoldmanKM

Dear GoldmanKM,

Thank you for taking your time to share your feedback.

Your opinion matters to us and we are more than happy to understand that you have had an amazing time! We would like to thank you for the kind words for our bars, restaurants and rooms.

It will be a pleasure to welcoming you at DIT Evrika Beach Club Hotel again.

Sincerely,

Guest Relations Manager