Zrecenzowano: 6 listopada 2018

Fajna lokalizacja jako baza wypadowa do Nessebaru. Dotarliśmy miastem, spokojnym spacerkiem 2 godziny. Powrót autobusem, taksówką wodną - przystań niedaleko hotelu, zwykłą, autobusem (15 min). Jedzenie niezbyt wyszukane ale smaczne plus 2 kolacje tematyczne (kurczak i ryba) bardzo smaczne. Woda o tej porze w basenach już zimna ale szło wysiedzieć. Ślizgawka dla dzieci to totalne nieporozumienie. Leżaki na piaszczystej plaży przy basenie. Fajne animacje zarówno dla dzieci 3-5 lat (LOLO i BERNI) jak i dorosłych (artyści z zewnątrz - nie animatorzy). Kinder klub do polowy września. W mieście sporo atrakcji dla dzieci. Mnóstwo sklepów i barów. Nad morzem nieco wiało ale szło wytrzymać. Otwarta piaszczysta plaża wiec amatorzy snurkowania nie mają tu czego szukać. Parę dni były glony. Polecam cieplejsze miesiące.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, K1r1z1y1s1z1t1o1f
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Manager, Nessebar BeachOdpowiedź udzielona 7 listopada 2018

Dear Krzysztof W,

We are pleased to read that you had a good family holiday at our hotel.

Thank you very much for your kind comments regarding our culinary, location and your kind suggestions.

It will be a big pleasure to welcoming you back in the near future.

Best regards,

Zrecenzowano: 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam hotelu, zawiedliśmy się od samego początku. Na zdjęciach wszystko pięknie w rzeczywistości już gorzej. Zaczynając od obsługi (np. na recepcji) nie mówiąca po angielsku, poprzez lodowaty basen po ciągle to samo jedzenie ( jedynie w jeden wieczór były nowe posiłki, chyba było święto). Drinki o dziwo nawet dobre. Nie polecam dla ludzi którzy wolą zwiedzać, po prostu nudy. Sam słoneczny brzeg też jest brzydki ale jeżeli już ktoś się wybierze polecam przejechać się 200km w jedną stronę do Kaliakry na niesamowite klify i kilka km do old nessebar. Jesteśmy zawiedzeni hotelem, miejscem i cała Bułgarią. Ps. Stasio na barze robi dobre drinki.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Mateusz W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Manager, Nessebar BeachOdpowiedź udzielona 2 października 2018

Dear Mateusz W,
Thank you for taking the time to give us your feedback about your stay at Nessebar Beach.

We will forward your compliments to our barman Stasio, we are sure he will be pleased to hear your nice comments. We hope that you overall have a positive impression about our hotel.

We thank you for being our guest and we hope to welcome you back.

Kind regards,

Zrecenzowano: 23 września 2018

pokoje duże, czyste. klimatyzacja, ja miałam widok na basen, zupełnie w rogu w części południowej. Animacje słabe zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.
Posiłki urozmaicone dużo owoców i ciast ze śmietaną,obiady monotonne, ale dzieci zachwycone pizzą i tak codziennie. Super że hotel jest w mieście i blisko lotniska.

Wskazówka dotycząca pokoi: głośniej jest w pokojach od basenów i animacji,
Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Ilona Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Manager, Nessebar BeachOdpowiedź udzielona 25 września 2018

Dear Ilona Z,
Thank you for sharing your Nessebar Beach experience with fellow TripAdvisor readers.

It is a great pleasure for us to read that you had a wonderful holiday in our hotel.

Thank you for your kind comments regarding our cleanliness, delicious culinary and about our impeccable service and hospitality.

We thank you for staying with us and we hope to welcome you back.

Sunny regards,

Zrecenzowano: 14 lipca 2018

Byliśmy w okresie 22.06-06.07.2018
Hotel cichy spokojny podzielony na dwie recepcje północna i południowa. My byliśmy w części południowej (tu było CICHO) Przed wyjazdem straszono nas dyskoteką która znajduje się 500m od hotelu... bzdura nie słychać jej. Duży plus o 22:15 max 22:30 kończyły się tzw. show czyli pokazy na scenie przy głównym barze (do zamknięcia baru czyli do 00:00 leciała tam cicho muzyka, której u nas nie było słychać. Nie wiem jak w pokojach które znajdowały się bliżej, ale nie słyszałam żeby ktoś z poznanych tam ludzi się skarżył ) i można było iść spokojne spać. Czasem było słychać niesfornych gości hotelowych którzy kontynuowali imprezowanie w pokojach ale to norma chyba wszędzie. W barach spory wybór alkoholi i drinków, każdy znalazł coś dla siebie (nie żałowali alkoholu :P).
Pokoje jak pokoje... standard dokładnie taki jak na zdjęciach. Do czystości nie można się czepiać, sprzątane gdybyśmy chcieli nawet codziennie, pościel i ręczniki były zmieniane. Korytarze i lobby sprzątane też codziennie (widać było sporo obsługi).
Obsługa hotelowa ok. nie bylo problemu z komunikacją (sporo osób mówi po polsku, na pewno rozumie co się mówi), uprzejmi, uczynni.
Otoczenie hotelu ok. Mi brakowało jakiś huśtawek czy domku zabaw dla dziecka, maja spory teren przed hotelem (na wydmie) można by go zagospodarować ale to nadrabiał " LOLO KLUB" dla dzieci. Moja córka była zachwycona, animatorzy mówili i w różnych językach po polsku również (gry zabawy, chodzili z dziećmi na basen, codziennie wieczorem o 20 dyskoteka dla dzieci). Minusem bałagan i piach koło leżaków przy basenie (goście zostawiali duży syf) ale widać było że obsługa starała się to ogarniać. Dużym plusem bliskośc do plaży, która zdecydowanie rozładowywała tłok ( o każdej godzinie można było znaleźć leżak przy basenie wiec nie było z tym problemu), my przy basenie na dłużej byliśmy raz. Reszta czasu na plaży bo woda w morzu cieplejsza niż w basenach. Plaża piękna ale też niestety sporo syfu zostawionego przez ludzi.
Jeśli chodzi o jedzenie, smaczne dużo (gdy się coś kończyło od razu dokładali). Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jedyny minus do większości potraw szczególnie z mięsa mielonego dawali ta sama przyprawę zupy ok, dużo warzyw, owoców, sałatki desery bardzo słodkie (minus brak możliwości zamówienia herbaty w barze po 18 ale można było się napić na kolacji) Hot dogi, kanapki lody ciastka w wyznaczonych godzinach w barze przy basenie. Przy dłuższym pobycie (my byliśmy na 14 dni) jedzenie staje się monotonne, ale można skorzystać z tematycznych restauracji (my byliśmy w rybnej i kurczakowej było ok).
Koło hotelu dużo sklepów straganików, 3 apteki i małe "markety" coś jak Żabka, bary restauracje budki z pizza kebabem lodami, kantory co 300m. Można bylo zrobić zakupy w stylu jakieś batony chrupki inne słodycze czy alkohole, ale niektóre rzezczy dużo drozsze niż w Polsce,np. czekolada. Pełno pamiątek ubrań innych gadżetów. Około 1,5km duży market tam ceny już normalne (trzeba poprostu pochodzić porównać ceny).
Bardzo blisko do Starego Nessebaru. piękne zabytkowe miasto (plażą około 40 min) można bylo pojechać autobusem za 3lv od osoby lub tramwajem wodnym z molo w centrum za 10lv dorosły 5lv dziecko. Są tez takie kolejki za 2lv ale do nich trzeba dojść prawe 800m. Tam genialna restauracja "Stariat Kavak The Old Tree"
Generalnie jeśli ktoś nie ma wygórowanych wymagań chce odpocząć, spędzić milo czas, pozwiedzać, naprawdę polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Część południowa, minus wydma może zasłonić widok na morze lepiej wybierać pokoje od 2 piętra z widokiem na morze.
Termin pobytu: lipiec 2018
3  Dziękujemy, Dream482178
Zrecenzowano: 4 stycznia 2018

A więc chciałbym gorąco polecić ten hotel! Cena jest bardzo niska a bardzo przyjemnie można spędzić czas. Do piaszczystej plaży jest koło 80 m i prowadzi do niej ścieżka. W sezonie plaża całkiem tłoczna ale jest ogromna i każdy ma miejsce dla siebie. W okolicy jest dużo klubów, restauracji barów kasyn więc jest co robić i co zwiedzać. Obok hotelu można wypożyczyć sobie rowerki. Zwiedziłem tak pół miasta! jakieś 300 metrów od hotelu jest przystanek autobusowy z którego pojechałem z dziewczyną na stare miasto. Bardzo polecam zwiedzić je zjeść w którejś z restauracji i nacieszyć się widokami !Malownicze zabytkowe miasto już za dosłownie 10 zł ( cena biletu autobusowego. W okolicy jest WSPANIAŁY aquapark ! Pojechaliśmy tam na cały dzień i nie daliśmy rady zjechać z wszystkich zjeżdżalni !! Tylko jeden minus...Wspaniały aquapark przyciąga ludzi co za tym idzie kolejki... Animatorzy zumba i obsługa hotelowa ekstra. Na koniec jeden minus. Doszło do incydentu co prawda z mojej winy... Zostawiłem portfel na stoliku w pokoju na czas sprzatania i zniknęło mi niestety 20 euro... Miałem więcej więc chociaż nie zostałem z niczym. Jednak najgorsze jest to iż poszedłem to zgłosić na recepcje i gdy recepcjonistka to usłyszała zapomniała wszystkich języków obcych i próbowała mi wcisnąć że nie rozumie ani ANG ani NIEM. Także sytuacja z kradzieżą się nie wyjaśniła... Na koniec. Bardzo polecam ten hotel mimo tego incydentu ale wszystkie pieniądze i kosztowności trzymać w sejfie albo przy sobie!

Wskazówka dotycząca pokoi: 5 Euro w paszport i hotel z świetnym widokiem gwarantowany
Termin pobytu: lipiec 2017
5  Dziękujemy, gabrielskow