Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam wszystkich powiem w skrócie hotel katastrofa! Odradzam zacznę od początku gdzie dostaliśmy pokój w którym z muszli ciekla woda na podłogę, kabiny prysznicowej lub wanny nie ma jak bierze się prysznic to zalana jest cała łazienka a woda nie spływa, dodam poniżej zdjęcia jak to wygląda. Podłoga wylewka betonowa wszędzie w łazience ściany również tak wyglądają. Pokój mieliśmy z widokiem na garaże, oczywiście prosilismy o zmianę pokoju że względu na to co tam się działo dostaliśmy po 2 dniach i od tego czasu obsługa była bardzo nie miła. Korytarze w strefie pokoi są czarne łącznie z drzwiami a oświetlenie wieczorem jest czerwone nie typowy wygląd. Przy barze stoi Pani w pochodzenia Rosyjskiego która obsługuje przede wszystkim swoich rodaków widać, że do Polaków ma jakiś problem na wodę trzeba czekać przy barze 10min o ile z łaską ktoś podejdzie. Jedzenie srednie codziennie praktycznie to samo. Okolica piękna to jest jedyny plus blisko do plaży leżaki hotelowe darmowe. Słoneczny Brzeg warto tutaj przyjechać tylko odradzam hotelu!! Pozdrawiam :)

1  Dziękujemy, EDYTA K
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Mial byc pokoj i widok na morze a byl pokoj raczej z widokiem na basen przy ktorym dudniala ciezka muzyka klubowa codziennie do 23 przez 7 dni mojego pobytu az w pokoju sciany chodziły jedzenie bardzo ciezkie grilowane praktycznie codziennie to samo hotel widac ze zrobiony tylko i wylacznie na zewnatrz w srodku standard a raczej jego brak podlogi to beton pomalowany olejną farbą na scianach to samo nie polecam tego hotelu

1  Dziękujemy, robert n
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

wizualnie hotel wygląda fajnie - strefa basenowa, lobby i pokoje - bardzo ładne
dużym mankamentem są łazienki - jest w nich bardzo ciemno i powinny być płytki, bo inaczej sprawia to wrażenie przydrożnej toalety.
obsługa bardzo dba o czystość, na to nie można narzekać. obsługa jest również bardzo miła, ale mogliby znać lepiej angielski.
minusem jest jedzenie - bardzo monotonne, słabo doprawione, tłuste.
ogromny plus za dostęp do morza i plażę z wydzielonymi leżakami dla klientów hotelu.
imprezy przy basenie - bardzo słabe, ze względu na bardzo monotonną muzykę. alkohol w barze w opcji all inclusive jest to najtańszy bułgarski alkohol, więc trzeba uważać, żeby nie przesadzić.

Dziękujemy, witkowska27
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

To nie hotel tylko klub młodzieżowy,przeznaczony głównie dla ludzi młodych od 16 lat,lubiacych bardzo głosną agresywną muzykę techno i Rap
Od 10:oo do 23:oo jest tak głosno,że uniemożliwia to jakakolwiek komunikacje,kożystanie z jedynego baru czy basenów.Dudnienie
jest tak wciązliwe,że moze prowadzić do uszkodzenia słuchu.Restauracją jest kantyna udajaca restauracje z daniami typu Caterring,monotonia
ale przeżyć sie da.Ja zaobserwowałem codziennie na śniadanie jajecznice z proszku.Natomiast duży plus za owoce,których było
pod dostatkiem.W obiekcie bardzo dużo hałasliwej młodziezy angielskiej.Podawanie alkocholu 16-latkom,wymioty czy sikanie z balkonu to nie jedyne atrakcje,które zaobserwowałem.
To nie jest miejsce w którym można wypoczać,to głosna dyskoteka Non-stop.Na zewnatrz obiekt wyglada przyzwoicie,natomiast designerski srodek to korytarze
w czarnym kolorze,w kantynie stoły pomalowane czarną olejną do których przyklejały sie naczynia,łazienki to "bure nory",zatarte sciany
pomalowane na ciemno,Krzesełka balkonowe na których wyjatkowo niewygodnie sie siedziało,i posadzki a własciwie to same wylewki
w burym kolorze.Kategoryzacji w postaci jakichkolwiek gwiazdek nie widziałem.Dodam tylko,że wszystkie opinie przed czerwcem 2019
nie dotycza tego pseudo hotelu a poprzednika"Aronia".Z plusów to bliskość plaży z darmowymi leżakami i parasolami oraz 3 przystanki
autobusem do Nesebaru.Cena biletu to 1,3 lv.Na pochwałę zasługuje Obsługa /barmani,kelnerzy/Natomiast ocena "Wspaniały" jest nieporozumieniem
Dla mnie jest to najgorszy w jakim przebywałem,a zaliczyłem juz ok 60 hoteli/W Bułgarii wielokrotnie/.Należy jeszcze wspomniec w
superlatywach o rezydentce Exim Tour.Obiektu nie polecam.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Robert K
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Idealny hotel dla młodzieży przede wszystkim.
Ogromny plusem dla mnie było to ze hotel jest dla wieku 16+ co daje gwarancje braku krzyków dzieci.
Czystość na terenie hotelu mega. Nie ma nigdzie zbędnych kubków ani jakich brudów. Super opieka w hotelu i organizacja rozrywki. Zorganizowana w sobotę impreza od 14-18 „pool party” co przyniosło ogromne zainteresowanie nawet osób z zewnątrz za opłata. Duży wybór smaczncyh drinków. Meeega duży wybór jedzenia. Zwolennicy mięsa i wegarerianie napewno będą zadowoleni. Dwa duże ładne zadbane baseny , wygodne leżaki których jest bardzo dużo które również znajdują się przy morzu na która jest 5 minutek piechota. Z jednej strony hotelu widok na baseny oraz morze . Przystanek autobusowy znajduje się 4 minuty od hotelu. Za opłata 1,30 leva w 10 minut znajdujemy się w samym centrum. Obok przystanku kilka sklepów 24h oraz fastfoody.

Gorąco polecam !!

2  Dziękujemy, PytonJr