Zrecenzowano: 8 września 2019

Hotel położony bardzo blisko morza i mający gratisowy serwis plażowy. Okolica dość spokojna chociaż wieczorami zdarzały się głośne imprezy. Warunki w hotelu bardzo dobre - pokoje czyste, codziennie sprzątane. Jedzenia dużo ale dość monotonne, rzadko były typowe dania bułgarskie. Obsługa hotelowa bardzo sympatyczna i pomocna.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Ivonee3210
Zrecenzowano: 6 września 2019

Blisko morza, co jest ogromna zaleta. Świetna rezydentka z TUI - Karolina,z podejściem do urlopowiczów, pomaga we wszystkim, pełna uśmiechu i zapału do pracy,do dyspozycji niemal 24 na dobę.
Miły personel. Polecam.

Dziękujemy, Rafal N
Zrecenzowano: 5 września 2019

Pokoje czyste, ale to raczej Polski standard 3 gwiazdkowy, a nie 4. Jedzenie moim zdaniem słabe, bardzo mała różnorodność, bo codziennie prawie to samo, po 4 dniach juz miałam dosc tego jedzenia. Niektóre kelnerki bardzo niesympatyczne, pan wydający hamburgery widać, ze za Polakami nie przepada :/
Plus, ze za leżaki na plaży nie trzeba dodatkowo placic. Co do plaży to niestety za czysto nie jest. Pełno petow i śmieci. Woda metna i duzo traw. Przy drodze pełno straganow z chinskim badziewiem. Ogolnie to srednio polecam Bułgarię, o wiele lepiej wspominam dwa pobyty w Chorwacji, a ceny podobne.

Dziękujemy, Julka K
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel tuż przy plaży.Przejście przez deptak.Jedzenie dobre,picie również.Obsługa uśmiechnięta i miła...Pokoje nie najnowsze wyposażenie ale czysto.Mieliśmy piękny widok na morze i nic więcej już Nam nie było potrzebne...Basen wspólny z innym hotelem.Wystarczający...Ogolnie polecam!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, mandzara
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Wspaniały
Pyszne jedzenie zawsze świeże i bardzo urozmaicone
Świetna lokalizacja
Czysto i przyjemnie
Fajne animacje dla dzieci i sala gier
Można naprawdę wypocząć
Duży basen