Zrecenzowano: 5 września 2019

Pokoje czyste, ale to raczej Polski standard 3 gwiazdkowy, a nie 4. Jedzenie moim zdaniem słabe, bardzo mała różnorodność, bo codziennie prawie to samo, po 4 dniach juz miałam dosc tego jedzenia. Niektóre kelnerki bardzo niesympatyczne, pan wydający hamburgery widać, ze za Polakami nie przepada :/
Plus, ze za leżaki na plaży nie trzeba dodatkowo placic. Co do plaży to niestety za czysto nie jest. Pełno petow i śmieci. Woda metna i duzo traw. Przy drodze pełno straganow z chinskim badziewiem. Ogolnie to srednio polecam Bułgarię, o wiele lepiej wspominam dwa pobyty w Chorwacji, a ceny podobne.

Dziękujemy, Julka K
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel tuż przy plaży.Przejście przez deptak.Jedzenie dobre,picie również.Obsługa uśmiechnięta i miła...Pokoje nie najnowsze wyposażenie ale czysto.Mieliśmy piękny widok na morze i nic więcej już Nam nie było potrzebne...Basen wspólny z innym hotelem.Wystarczający...Ogolnie polecam!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, mandzara
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Wspaniały
Pyszne jedzenie zawsze świeże i bardzo urozmaicone
Świetna lokalizacja
Czysto i przyjemnie
Fajne animacje dla dzieci i sala gier
Można naprawdę wypocząć
Duży basen
Wygodne leżaki
Warto przyjechać

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, 12345Monika12345
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Hotel o dobrym europejskim standardzie czterech gwiazdek.
Pokój przestronny z balkonem z bocznym widokiem na morze (wykładziny mogły by zostać już wymienione - były pokoje w których niezbyt ładnie pachniały), sprzątany codziennie (pościel wymieniona 2 razy podczas 14 dni pobytu). Niestety w naszym pokoju była bardzo głośna lodówka (musieliśmy ja wyłączyć zupełnie), głośny nawiew w łazience i głośna klimatyzacja. Lubię gdy w hotelu są atrakcje i muzyka ale też gdy mogę się od tego natychmiast odciąć i posiedzieć czy pospać w pokoju hotelowym w ciszy. Ogromnym problemem były imprezy karaoke w pubie obok hotelu. Imprezy trwały do 2-3 w nocy a później jeszcze pijani imprezowicze wyli pod hotelem - masakra. Niestety mimo wyboru "spokojnej" okolicy, zdała od centrum kurortu w nocy było okropnie głośno.
Obsługa była bardzo miła, barmani znali nawet kilka polskich słów i zwrotów, chociaż najłatwiej porozumieć się z nią po niemiecku (poza bułgarskim oczywiście), sporadycznie po angielsku. Jedzenie urozmaicone, dobre jakościowo i smakowo (były lepsze i gorsze dni - stawiamy na zmiany kucharzy ;-) Fani pizzy, frytek i lodów będą zachwyceni (często tych potraw brakuje w hotelach a nie wszyscy zajadają się lokalnymi specjałami jak my ;-) Niestety brakowało wegetariańskich dań na ciepło (prawie wszystko było z mięsem, kiełbasą lub tym i tym) Spory wybór lokalnych alkoholowych trunków dobrej jakości podawanych w szkle. Przy barze nie było długich kolejek a to dlatego, że alkohol był szczodrze rozlewany solo czy w drinkach. Na plaże czy basen alkohol oczywiście podawany był w plastiku (bardzo mało eko, ale zawsze można chodzić z tym samym kubeczkiem po kolejną rundkę ;-) Plaża szeroka, piaszczysta z bezpłatnymi leżakami i parasolami (duży plus).
Hotel będę wspominać bardzo dobrze.Myślałam nawet o tym by tam powrócić za rok i z ciekawości sprawdziłam ofertę Tui Poland (20.06.2019) na sezon 2020. Wybrałam to samo lotnisko,termin i 14 dniowy pobyt. Cena mnie mocno zaskoczyła - 5400 zł to bardzo gruba przesada za tę miejscowość, hotel, termin (maj/czerwiec) i ofertę FIRST MINUTE. Hmm Było ok ale za 5400 zł to wolę za rok polecieć na 10 dni na Kubę w all inclusive i mieć jeszcze 1000 zł na kieszonkowe. Odnośnie Tui Poland uważajcie także na godziny wylotu z tym biurem (sprawdzone i wyczytane w sieci). Nam godzina zmieniła się 3 razy z 17:00 (przy zakupie) na 23:00 a następnie 1:40 (w nocy następnego dnia). Oprócz tego, że samolot spóźnił się jeszcze o 1,5 godziny to straciliśmy w sumie dwa dni - bo po przylocie dość długo odsypialiśmy nocne loty. Na domiar złego Tui Poland nie bardzo rozumie dlaczego chcemy reklamacji i zwrotu pieniędzy za pierwszy dzień wycieczki (zaczęliśmy wycieczkę 2 dnia). Mam jednak nadzieję, że wszystko się wyjaśni.
Zdecydowanie polecam ale za rozsądniejszą cenę ;-)

Dziękujemy, Karolina P
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Hotel ma wiele zalet jedzenie, drinki, obsługa hotelu, położenie hotelu, własna plaża w cenie leżaki. w tym okresie dużo niemców 60+, dużo anglików i trochę Polaków. Duży problem to WI-FI nie dział w wielu miejscach i ciągle trzeba się logować. Jeśli chodzi o animacja mizernie są ale szału nie ma. Plaża duża szeroka i sprzątana codziennie, czyściutko. Bardzo dobra oferta drinków, pyszna whisky !. Jedzenie smaczne nie ma takiego wyboru jak w np. w Turcji ale jest ciągle coś nowego w menu

1  Dziękujemy, AGNEZ2013