Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Wspaniały
Pyszne jedzenie zawsze świeże i bardzo urozmaicone
Świetna lokalizacja
Czysto i przyjemnie
Fajne animacje dla dzieci i sala gier
Można naprawdę wypocząć
Duży basen
Wygodne leżaki
Warto przyjechać

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, 12345Monika12345
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Hotel o dobrym europejskim standardzie czterech gwiazdek.
Pokój przestronny z balkonem z bocznym widokiem na morze (wykładziny mogły by zostać już wymienione - były pokoje w których niezbyt ładnie pachniały), sprzątany codziennie (pościel wymieniona 2 razy podczas 14 dni pobytu). Niestety w naszym pokoju była bardzo głośna lodówka (musieliśmy ja wyłączyć zupełnie), głośny nawiew w łazience i głośna klimatyzacja. Lubię gdy w hotelu są atrakcje i muzyka ale też gdy mogę się od tego natychmiast odciąć i posiedzieć czy pospać w pokoju hotelowym w ciszy. Ogromnym problemem były imprezy karaoke w pubie obok hotelu. Imprezy trwały do 2-3 w nocy a później jeszcze pijani imprezowicze wyli pod hotelem - masakra. Niestety mimo wyboru "spokojnej" okolicy, zdała od centrum kurortu w nocy było okropnie głośno.
Obsługa była bardzo miła, barmani znali nawet kilka polskich słów i zwrotów, chociaż najłatwiej porozumieć się z nią po niemiecku (poza bułgarskim oczywiście), sporadycznie po angielsku. Jedzenie urozmaicone, dobre jakościowo i smakowo (były lepsze i gorsze dni - stawiamy na zmiany kucharzy ;-) Fani pizzy, frytek i lodów będą zachwyceni (często tych potraw brakuje w hotelach a nie wszyscy zajadają się lokalnymi specjałami jak my ;-) Niestety brakowało wegetariańskich dań na ciepło (prawie wszystko było z mięsem, kiełbasą lub tym i tym) Spory wybór lokalnych alkoholowych trunków dobrej jakości podawanych w szkle. Przy barze nie było długich kolejek a to dlatego, że alkohol był szczodrze rozlewany solo czy w drinkach. Na plaże czy basen alkohol oczywiście podawany był w plastiku (bardzo mało eko, ale zawsze można chodzić z tym samym kubeczkiem po kolejną rundkę ;-) Plaża szeroka, piaszczysta z bezpłatnymi leżakami i parasolami (duży plus).
Hotel będę wspominać bardzo dobrze.Myślałam nawet o tym by tam powrócić za rok i z ciekawości sprawdziłam ofertę Tui Poland (20.06.2019) na sezon 2020. Wybrałam to samo lotnisko,termin i 14 dniowy pobyt. Cena mnie mocno zaskoczyła - 5400 zł to bardzo gruba przesada za tę miejscowość, hotel, termin (maj/czerwiec) i ofertę FIRST MINUTE. Hmm Było ok ale za 5400 zł to wolę za rok polecieć na 10 dni na Kubę w all inclusive i mieć jeszcze 1000 zł na kieszonkowe. Odnośnie Tui Poland uważajcie także na godziny wylotu z tym biurem (sprawdzone i wyczytane w sieci). Nam godzina zmieniła się 3 razy z 17:00 (przy zakupie) na 23:00 a następnie 1:40 (w nocy następnego dnia). Oprócz tego, że samolot spóźnił się jeszcze o 1,5 godziny to straciliśmy w sumie dwa dni - bo po przylocie dość długo odsypialiśmy nocne loty. Na domiar złego Tui Poland nie bardzo rozumie dlaczego chcemy reklamacji i zwrotu pieniędzy za pierwszy dzień wycieczki (zaczęliśmy wycieczkę 2 dnia). Mam jednak nadzieję, że wszystko się wyjaśni.
Zdecydowanie polecam ale za rozsądniejszą cenę ;-)

Dziękujemy, Karolina P
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Hotel ma wiele zalet jedzenie, drinki, obsługa hotelu, położenie hotelu, własna plaża w cenie leżaki. w tym okresie dużo niemców 60+, dużo anglików i trochę Polaków. Duży problem to WI-FI nie dział w wielu miejscach i ciągle trzeba się logować. Jeśli chodzi o animacja mizernie są ale szału nie ma. Plaża duża szeroka i sprzątana codziennie, czyściutko. Bardzo dobra oferta drinków, pyszna whisky !. Jedzenie smaczne nie ma takiego wyboru jak w np. w Turcji ale jest ciągle coś nowego w menu

1  Dziękujemy, AGNEZ2013
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

Lokalizacja jest najlepsza w środku zatoki.Szeroka plaża.Wszędzie stąd jest blisko.Piękna restauracja i pyszne jedzenie oczywiście w formie stołu szwedzkiego.Obsługa profesionalna i przyjazna.Wystrój wnętrz ,pokoi robi bardzo dobre wrażenie.Piekny basen i atrakcje organizowane wieczorem.

Dziękujemy, NadrugieAndrzej
Zrecenzowano: 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w maju czyli tuż przed sezonem, pokuj mieliśmy z widokiem na morze na przedostatnim piętrze - piękne widoki. Pokoje jak i hotel bardzo czysto. Obsługa miła. Jedzenie bardzo dobre, otwarte barki przy plaży. Wielki plus za bliskość do morza, wystarczyło przejść na drugą stronę małej uliczki. Wizyta po za sezonem więc puste plaże,a że pogoda sprzyjała to bez problemu z wolnymi leżakami. Blisko miasto Nesebar warto zobaczyć.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Monika J