Zrecenzowano: 11 września 2019

Żenada wydzielanie picia,jedzenia,krzyki,wrzaski jeśli chcesz się upomnieć o swoje to Pani wyzywa od alkoholików a nikt nie był pod wpływem...wiem że wakacje nie kosztowały dużo ale poszanowanie jakieś powinno być.

Dziękujemy, 954aanetta
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel faktycznie dla mało wymagających. Pokoje ładne, jednakże po 4 dniach pobytu musieliśmy sami poprosić o wymianę ręczników bo Pani sprzątająca była tylko raz. Jedzenie dość dobre ale obsługa w osobie Pana który jest przy posiłkach ma stołówce trochę żałosna bo codziennie czepiał się o coś innego - nawet o wielkość torebki która nie można wnosić ale inne kobiety wpuszczal. Pizza ok ale wyliczana na kawałki i ciągle jej nie było więc trzeba było się o nią prosić... Jeśli chodzi o leżaki przy basenie to stanowczo jest ich za mało. Chcąc zająć sobie leżak trzeba ustawiać budzik na g. 6 rano i lecieć z ręcznikiem. Lokalizacja ok, ciężko dla rodzin z dziećmi bo wieczorem jest bardzo głośno, knajpy chcą się na przemian zagluszyc muzyka co docelowo daje fatalne doznania będąc w pokoju. Ogólnie miejsce ok ale chyba następnego razu już nie będzie w tym hotelu.

1  Dziękujemy, Adrianna P
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Generalnie hotel ma fajną lokalizację. Nie trzeba chodzić do centrum bo wszystko to samo jest obok. Jedzenie jak w hotelu o tym standardzie. Każdy znajdzie coś dla siebie byliśmy tu 2 lata temu i od tej pory jedynie pogorszylo się sprzątanie pokoi. Ręczniki wymieniane co 3-4 dni (ale czasem trzeba się nachodzic do recepcji..) 2 lata temu było sprzątane codziennie. Obsługa na barze sympatyczna. Hotel dla malowymagajacych

Dziękujemy, Ewa Z
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Hotel może i nie jest ekskluzywny,ale to 3 gwiazdki, Byłam tam i jestem zadowolona, w końcu w hotelu tylko sie spi. Te bzdury co Państwo wypisują o jedzeniu i syfie-to tylko świadczy o kulturze samego "narzekającego" Skoro są takie wygórowane wymagania to trzeba było wybrać wycieczkę na Malediwy za 10 kołą za osobę?
Obsługa w hotelu stara sie jak potrafi, a jak dasz pare groszaków , to wszelkie życzenia spełnią. Jedzenia dużo i rozmaite, jest z czego wybrać według gustu

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Ludmiła L
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Bardzo brzydki hotel jedzenie gorsze niz dla psa obsluga hotelowa beznadziejna ogółem to syf nikomu nie polecam reczniki zmieniaja co 4 dni gdyby sie czlowiek nie najadl na miescie to chyba by zdechl z glodu ble wstretny i nigdy juz tu nie przyjade nie wart tych pieniedzy

1  Dziękujemy, agusia1207