Zrecenzowano: 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Brak klimatyzacji tylko nawiew
Brak placu zabaw dla dzieci chociaż na zdjęciach hotelu fajny płac zabaw
Jedzenie tragiczne
Pokoje czyste i codziennie sprzątane
Ręczniki wymieniane regularnie
W miarę tani sklep przy hotelu

Nie odpowiedni dla rodzin z dziećmi

Dziękujemy, Szmitek
Zrecenzowano: 21 września 2016

Hotel wybrałam z uwagi na dobrą lokalizację , blisko plaży i w centrum Słonecznego Brzegu. W drodze na plaże jest promenada z barami, restauracjami, sklepikami oraz atrakcjami dla dorosłych i dzieci (zjeżdżalnie, wesołe miasteczka). Promenada "żyje" do rana.
Wczasy spędzaliśmy z dziećmi (7
i 11 lat), które były zadowolone z bliskości atrakcji. Na terenie hotelu są 2 ładne i czyste baseny z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Problemem jest zajmowanie przez wczasowiczów leżaków jeszcze przed śniadaniem. Przy hotelu jest mini plac zabaw oraz mini golf płatny 5 lewa od osoby (polecam inne większe i ciekawsze mini golfy przy promenadzie za podobna opłatę). Mieliśmy pokój usytuowany od strony basenu, miły, cichy z balkonem. Pokój hotelowy był sprzątany, wymieniano ręczniki a w połowie pobytu wymieniono pościel (czysta ale miała sporo lat już za sobą). Ponadto w pokoju była klimatyzacja, mały telewizor z jednym złej jakości programem w języku polskim, mała lodówka ale brak czajnika. Łazienka mała ale wystarczająca, brak suszarki. Uwaga na wieszaki łazienkowe, marnej jakości i byle jak powieszone przez co spadały ze śrub mocujących. Nas to kosztowało 5 lewa za szklankę która spadła wraz ze spadającym wieszakiem.
Na pobliskiej plaży leżaki i parasole ale płatne. Dla chętnych do opalania na kocach wydzielone są niewielkie pasy plaży często zanieczyszczonej zwłaszcza resztkami papierosów.
Pali się tam papierosy wszędzie na ulicy, plaży jak również w hotelu przy basenie i w zewnętrznej części restauracji podczas posiłków co jest nieprzyjemne dla niepalących.

Promenada jest "bazarem ze straganami" gdzie można zjeść i niemal wszystko kupić: pamiątki, ciuchy, buty, perfumy, biżuterię.... a także zrobić sobie zdjęcie w stylu retro lub z papugami i innymi zwierzętami.
Wyżywienie w hotelu jest dość dobre i zróżnicowane, duży wybór dań zarówno na śniadanie jak i na obiadokolacje. Do śniadania są napoje ciepłe (kawa, herbata, kakao, mleko) i zimne natomiast do obiadokolacji zimne soki. Codziennie były do śniadania i obiadokolacji owoce oraz ciasta.
Ogólnie hotel polecam dla rodzin z dziećmi. Minus: słabe płatne WI-FI oraz brak animatorów.
zwiń

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze pokoje usytuowane od strony basenu, miłe, ciche i z balkonem.
Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Danuta O
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 28 września 2016

Dear Danuta O,
Thank you for your five star review! We are thrilled you had such a wonderful time with us and you loved so much our beautiful location in the center of “Sunny beach” resort. It is surrounded by a beautiful park. Close to shopping centers and shopping street. There are also 140 restaurants and numerous live music bars, pubs, nightclubs, discos, cafes.

Special thanks for pointing out the cleanliness of our hotel.

We are so glad you loved so much our great hotel with all the facilities especially our culinary, because our kitchen team tries to offer a varied and wide range of menus every day.

We hope to be your host once again and remain with kind regards.

Your Hotel Avliga Beach Team

Zrecenzowano: 14 lipca 2016

Hotel skromny, niezbyt urodziwy, ale czysty. Polecam osobom chcącym przebywać w centrum rozrywek i w pobliżu plaży. Idelany dla ludzi którzy większość czasu spędzaja poza obiektem. Jedzenie znośne, acz monotonne. Ogółem obiekt średniej klasy raczej dla osób niewymagających. Dużo rekompensuje fantastyczna lokalizacja, która jednak wiąże się z niedogodnościami w postaci ciągłego gwaru i hałasu do póxnych godzin nocnych.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony basenu maja ładniejszy widok i jest w nich ciszej.
Termin pobytu: lipiec 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, OliviaO485
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 4 listopada 2016

Dear Olivia O,
Let us thank you for choosing Hotel Avliga Beach for your holiday.

It is an absolute pleasure to know that your overall experience was enjoyable here at Hotel Avliga Beach.

You are right saying that our location is absolutely exceptional for the biggest pleasure of our lovely guests.

Look forward to welcoming you back very soon, in good health and spirit.

Best personal regards from Sunny Beach,
Your Hotel Avliga Beach Team

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2012

Właśnie wróciliśmy - jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeśli chodzi o pokoje - dosyć dobrze utrzymane - oczywiście wszystko w standardzie "3+". Bardzo miła obsługa, przepyszne jedzenie, nigdy nie zabrakło. Z leżakami faktycznie - nier wiem co za mentalność, ale ludzie kładli ręczniki rano na leżak a przychodzili przed obiadem. Jedyna sugestia - to by obługa zbierała ręczniki np. co godzinę. Generalnie bez większych zarzutów.

Termin pobytu: sierpień 2012
4  Dziękujemy, Ilona U
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2012

w lipcu 2012 byłem w hotelu avliga beach .Hotelik kameralny 3 piętrowy ,mało ludzi.Ale oczywisćie trzeba o 5 rano iść z ręcznikiem na basen z rezerwację leżaka przy basenie.Ja nie korzystałem z tej opcji ,ponieważ przyjechałem nad może a nie basen.Na plaży tłok .Parasol i dwa leżaki 24 lewa ok.13 euro -KOSMOS.Woda miała 29 stopni a temp.powietrza 35,36 stopni.Jedzenie w hotelu dobre.Mogę ten hotel polecić.Pokoje sprzątane i czyste.obsługa OK.

Termin pobytu: lipiec 2012
2  Dziękujemy, endi99