“Spoko ale szału nie robi”
Lapa Lapa — recenzja

Lapa Lapa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 września 2019

Zachęcona opiniami na tej stronie postanowiłam z chłopakiem odwiedzić ten lokal, pierwsze rozczarowanie przyszło po zobaczeniu menu, niestety ale ciężko nam było coś w niej wybrać, padło na sałatkę szopską, fetę w panierce i deskę miecha, sałatka trochę sucha, feta w panierce była przepyszna jednak deska mięsa była bardzo przeciętna, żeberka odchodziły od kości, były bardzo dobrze przyrządzone, jednak szaszłyk z kurczaka i kiełbaską to była jakaś tragedia, tak suchego kurczaka i bez jakiegokolwiek smaku już dawno nie jadłam, a kiełbaska była niestety przypalona i tylko to było czuć. Jedyne co mogę polecić to szampana truskawkowego był przepyszny :)

Dziękujemy, Weronika D

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Kelnerka obsługuje z fochem, jedzenie średnie, jeśli ktoś poszukuje lokalnych smaków - to ten lokal ich nie zapewnia, mało przypraw, tanie składniki, ceny faktycznie niskie lecz jakość nie powala

Dziękujemy, Magdalena U
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jedzenie przepyszne, jedliśmy tylko regionalne dania. Bardzo dobre wino. Pani kelnerka faktycznie pracuje z 'fochem' ale poza nią naprawdę wszystko gra. Ceny bardzo dobre !

Dziękujemy, JAKEKNOCK
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Przyzwoicie śródziemnomorsko wyglądające menu plus "kurica" Z ROŻNA -ZAWSZE .POLECANE PRZEZ "TUBYLCÓW"

Dziękujemy, Izabela W
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałyśmy to miejsce z dała od plażowego zgiełku i...to strzał w dziesiątkę! Wzięliśmy sałatkę Łapa-Łapa (zielenina z fasolka) i pół kurczaka - niewyszukane, ale czego więcej trzeba na lunch? Fajny nienachalny beat w tle, przemiła obsługa. Wrócimy tu na żeberka!

Dziękujemy, EwaK911

Lapa Lapa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Słoneczny Brzeg, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Lapa Lapa? Podziel się wrażeniami!