“Najlepszy za tą cenę”
Malina — recenzja

Malina
Nr 18 wśród 215 Restauracje (Słoneczny Brzeg)
Kuchnie: Środkowoeuropejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie

Lokal jest bardzo przystępny cenowo, a jedzenie znakomite! Super oferta bułgarskiej kuchni i drinków. 2 lata temu też tutaj jedliśmy, teraz w ciągu naszych wakacji jedliśmy tutaj z 3 razy.

Dziękujemy, Panilisek

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Bułgarii jestesmy kolejny raz i Maline odwiedzamy za każdym razem.
Tym razem również nie zawiodła.
Jedzenie dobre, obsługa miła , pomocna.
Starają sie tutaj każdego klienta zadowolić .
Przyjazne miejsce dla dzieci.

Dziękujemy, Madzik777
Zrecenzowano 29 maja 2019

W skrócie- jak wyżej. Najbardziej smakowały nam napoje na bazie mleka i owoców. Lody bardzo przeciętne.

Dziękujemy, Olka-Podrozniczka
Zrecenzowano 7 stycznia 2019

Skuszeni wysokimi notami udaliśmy się na obiad. Jedzenie takie jak wszędzie wokół, ale stosunek personelu do dzieci godny pożałowania. Naszemu 4,5 latkowi zabroniono bawić się zabawkami - mógł wyciągnąć tylko jedna zabawkę z pełnego zabawek kosza (?!) poza tym dość brudno - klejące stoliki. Nie polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, C5167MLadaml
Zrecenzowano 26 września 2018

Do Bułgarii wracamy co jakiś czas. Gdy jesteśmy Restauracje Maline odwiedzamy również. Nie zawiedli, doskonała obsługa, pyszne jedzenie. Warto posiedzieć z rodziną, w grupą osób, każdy znajdzie coś dla siebie:)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Madzik777

Malina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Słoneczny Brzeg, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Malina? Podziel się wrażeniami!