“Bardzo dobre jedzenie, oraz ceny.”
Iris — recenzja

Iris
Nr 16 wśród 165 Restauracje (Słoneczny Brzeg)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Zrecenzowano 22 września 2016

Gorąco polecam ta restauracje. Znajduje się w niedalekiej odległości od supermarketu Młodość. Ceny w stosunku do jakości są na prawdę dobre. Jedyne co może zniechęcić gości to fakt iż często podczas jedzenia towarzyszą koty. Polecam zamawianie kurczaka ponieważ dania z wieprzowiny zazwyczaj są niedoprawione.

Dziękujemy, Kacperet

Zrecenzowano 11 września 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie ale najważniejsze że cicho spokojnie wśród drzew. Miła atmosfera. Polecam głównie grill. Daleko od zgiełku i bez naganiaczy co w słonecznym brzegu nas bardzo męczyło. Dla szukających dobrej atmosfery i niskoch cen miejsce jest idealne.

Dziękujemy, Antonina D
Zrecenzowano 8 sierpnia 2016

Najlepsza restauracja w Słoneczny Brzegu. Cena do jakości zasługuje na sztućce z Micheline. Jadłem tam niemal codziennie podczas urlopu. Pyszna pizza, ale ich atutem największym jest kuchnia bułgarska. Różne potrawy z regionu, według mnie świeże, a porcje spore. Ponadto bardzo ładne i czyste miejsce, a obsługa uprzejma. Idealny lokal do poznania lokalnych specjałów, fajna alternatywa dla szybko nudzącego się all inclusive :)

Dziękujemy, HarveyPL
Zrecenzowano 13 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce. Menu jest duże i każdy znajdzie coś dla siebie. Bułgarskie dania są wspaniałe przygotowane, porcje duże a ceny atrakcyjne.
Podczas pobytu kilka razy tu byłem i zawsze dobrze wspominam to miejsce

Dziękujemy, Michalis112112
Zrecenzowano 2 stycznia 2016

Szukałyśmy, szukałyśmy i znalazłyśmy. W upalny dzień Iris leżący w cieniu drzew był genialnym wyborem. Obsługa miła, pomocna. Jedzenie pyszne, porcje bardzo duże, ceny na każdą kieszeń.

Dziękujemy, ED e

Iris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słoneczny Brzeg, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Iris? Podziel się wrażeniami!