“Przepyszne jedzenie”

100% Family Restaurant
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 20 września 2017 z urządzeń przenośnych

Szukalismy na tripadvisor knajpki, w ktorej mozna zjesc w miare tanio i dobrze. 100% Family Restaurant to doskonale miejsce na obiad! Miły Pan (chyba wlasciciel), ktory probowal sie z nami porozumiec po Polsku. W lokalu bardzo obszerne, polskie menu. Wybralismy spaghetti napoli (9BGN) i burgera (mięso, jajko, bekon) z frytkami i sałatką oraz wodę i cole. Napoje dostaliśmy od razu, chwilę pozniej dostalismy tacę z sosami (standardowo: ketchup, majonez, musztarda i do tego cos w rodzaju sosu BBQ i chili). Jedzenie zostało podane po ok. 15minutach, zgodnie z zaleceniami (burger dobrze wysmazony). Ogolnie nie ma sie do czego doczepic (choc nie bylismy w wc), wszystko na plus.

Dziękujemy, Karolina M

Zrecenzowano 6 września 2017 z urządzeń przenośnych

Atrakcyjnie cenowo, miła obsługa, kelnerzy wielojęzyczni. Bardzo smaczne posiłki, brakowało mi tylko bułgarskiej zupy tarator. Czasami nie wszystkie pozycje z menu są dostępne np. zupa dnia, która raczej z nazwy powinna być dostępna.
Ogólnie polecam, jeśli kiedyś będę w pobliżu to na pewno odwiedzę to miejsce.

Dziękujemy, Jacek M
Zrecenzowano 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie poprawne. Ceny jak wszedzie (są tańsze miejsca w okolicy). Bez zachwytu. Ale i bez problemowo. Sprawna obsługa.

Dziękujemy, Krystian K
Zrecenzowano 2 września 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo przyjazne dla Polaków. Obsługiwał nas Vlad. Bardzo miły Pan. Czuć swobodną atmosferę. Jedzenie również dobre w przystępnych cenach. Jedyny minus to brak możliwości płatności kartą.

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Restaurację odwiedziliśmy po wszesniejszym sprawdzeniu w trip advisor, wszystko dokładnie się zgadza, pyszne jedzenie, na które trzeba trochę poczekać, duże porcje i menu po polsku.

Dziękujemy, Marian K

100% Family Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słoneczny Brzeg, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w 100% Family Restaurant? Podziel się wrażeniami!

;