Super atrakcje na spędzenie wieczoru

Zrecenzowano: 27 lipca 2018
Anetta_Lodz
Konstantynów Łódzki, Polska
Dużo emocji

Jak w temacie - "Dużo emocji", choć nie tanio i szybko ta przyjemność się kończy. Zabawa zaczyna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2017
msoba75
Płock, Polska

Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Bezpiecznie,polecam wieczorem super widoki ,zakup biletów najlepiej przed 20.00 wtedy najtaniej a korzystać można cały czas.

Dziękujemy, SybillaK18
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Z atrakcji korzystały moje dzieci, które nie chciały wyjść z luna parku, ponieważ tak bardzo im się podobało. W parku jest również sporo mrożących w żyłach atrakcji dla dorosłych. Polecam wszystkim :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, KamilkaW84
Zrecenzowano: 27 lipca 2018

Pakiet adrenalina dla naprawdę odważnych.Świetna zabawa na samochodzikach. Jedyny minus - wszędzie trąbią o happy hours (atrakcje za 50% ceny między 17 a 20), rozdają ulotki, a na miejscu okazuje się, że to nieprawda. Smutno, bo niesmak pozostaje.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
3  Dziękujemy, Anetta_Lodz
Zrecenzowano: 1 czerwca 2018

dobry pomysł na rozrywke ,każdy powinien odwiecić to miejsce polecam w 100 % jestem bardzo zadowolony z pobytu,byłem 2 razy.Serdeczności Pozdrowienia

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
1  Dziękujemy, relaxegipt
Zrecenzowano: 29 listopada 2017

Atrakcja na europejskim poziomie. Niektóre atrakcje widoczne już z daleka, a im bliżej tym głośniejsza i radośniejsza muzyka i zadowolone głosy przerażonych ludzi. Atrakcja dla miłośników adrenaliny jak i dla rodzin z dziećmi.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, Michał P