fajne zjeżdżalnie

dobra zabawa dla dzieci i dorosłych, sporo atrakcji, można spędzić cały dzień, do centrum można... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 września 2019
Ela T
Super zabawa

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019
dylus1986
Gliwice, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 096)

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zabawa super czasami rozwieszaja czerwona flagę na plaży i Nie można się kompac wtedy idealne miejsce z darmowym transportem

Dziękujemy, dylus1986
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Wyjątkowo zimna woda. Dużo atrakcji dla małych dzieci. Dorośli również się nie nudzą. Wszystko jest. Polecam.

Dziękujemy, Aleksandra L
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Super zabawa.Darmowy przejazd tam i z powrotem, na miejscu bar i restauracja, pełno atrakcji dla małych i dużych.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Jacek B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Action_Aquapark_SB, Manager, Action AquaparkOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dear Jacer,

We are really thrilled that you have enjoyed your overall day with us.
We hope will see you again!

Best regards,
Action Aquapark team

Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Dużo zjeżdżalni.Jest czysto i robią zdjęcia na zjeżdżaniach.W barze niestety trzeba płacić,ale to nie duży problem.Są dwa baseny.Ogólnie jest spoko,polecam

Dziękujemy, fgsdh
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Action_Aquapark_SB, Manager, Action AquaparkOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dear Fgsdh,

Thank you for the kind words!
We are happy you had nice time.

Kind regards,
Action Aquapark team

Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Kierowca nas zabrał z okolic hotelu i też nas tam odwiózł , wyruszyliśmy o 11, pierwszy powrót jest od godziny 15, nam na dwoje dorosłych ludzi 4 godziny w zupełności wystarczyły. Przejazd w obie strony jest w cenie, wejściówka to koszt 34 lev plus 5 lev za szafkę - jedna na parę wystarczy w zupełności. Mogę polecić dorosłym i dzieciom, mnóstwo atrakcji, ekstremalne rury zapierają dech, a średnie dają wiele emocji, dodatkowo jest fajna "leniwa rzeka" jej nurt ciągnie Cię a Ty tylko lezysz na pontonie. W południe zjedliśmy mały obiad na miejscu, dla chętnych można kupić piwko lub drinka, przy zjazdach robią Ci fotki możesz je kupic za 5 lev, lub magnesy za 7 lev. Wróciłbym z przyjemnością !

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
4  Dziękujemy, Patryk E