Zapisz
Dobra rozrywka dla małych i dużych

Czysto, dobra organizacja, na miejscu darmowe leżaki i parasole, bary, restauracja a'la carte... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2020
KasiaSlowikNewYork
Polcam

Dużym plusem jest możliwość korzytania z większości zjeżdżalni przez dzieci(wysoka 9 latka)ogromną... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 stycznia 2020
828kingap
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 105)

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zabawa super czasami rozwieszaja czerwona flagę na plaży i Nie można się kompac wtedy idealne miejsce z darmowym transportem

Dziękujemy, dylus1986
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Wyjątkowo zimna woda. Dużo atrakcji dla małych dzieci. Dorośli również się nie nudzą. Wszystko jest. Polecam.

Dziękujemy, Aleksandra L
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Super zabawa.Darmowy przejazd tam i z powrotem, na miejscu bar i restauracja, pełno atrakcji dla małych i dużych.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Jacek B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Action_Aquapark_SB, Manager, Action AquaparkOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dear Jacer,

We are really thrilled that you have enjoyed your overall day with us.
We hope will see you again!

Best regards,
Action Aquapark team

Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Kierowca nas zabrał z okolic hotelu i też nas tam odwiózł , wyruszyliśmy o 11, pierwszy powrót jest od godziny 15, nam na dwoje dorosłych ludzi 4 godziny w zupełności wystarczyły. Przejazd w obie strony jest w cenie, wejściówka to koszt 34 lev plus 5 lev za szafkę - jedna na parę wystarczy w zupełności. Mogę polecić dorosłym i dzieciom, mnóstwo atrakcji, ekstremalne rury zapierają dech, a średnie dają wiele emocji, dodatkowo jest fajna "leniwa rzeka" jej nurt ciągnie Cię a Ty tylko lezysz na pontonie. W południe zjedliśmy mały obiad na miejscu, dla chętnych można kupić piwko lub drinka, przy zjazdach robią Ci fotki możesz je kupic za 5 lev, lub magnesy za 7 lev. Wróciłbym z przyjemnością !

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
4  Dziękujemy, Patryk E
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z chłopakiem i z znajomymi wybraliśmy się do Parku przy okazji Dnia Dziecka. Atrakcje poleciła nam Pani menedżer w hotelu (Festa Panorama). Bilety zakupilismy bezpośrednio u niej. A po jej telefonie do ActionAquapark po 10 minutach przyjechał po nas bus.
Na miejscu byliśmy około 10:30, kolejek nie było, z czasem zaczęło robić się trochę ciaśniej.
Szafka na rzeczy płatne 5 lv., zmieszczą się rzeczy czterech osób. Kluczyk zostawia się u pracownika i dostaje się je z powrotem po okazaniu branzoletki z numerkiem. Opaska jest papierowa i łatwo ją zerwać. Dodatkowo ma ja tylko jedna osoba. My ja zgubilismy, ale nie było problemu z dogadaniem się i otworzeniu dobrej szafki przez pracownika.
Wszystkie zjeżdżalnie świetne, jedna nieczynna. Warto uważać na pośladki na zielonej i największej (kolorowej) przeznaczonej na zjazdy dla dwóch osób. Moje obtarly się niemiłosiernie przy pierwszych zjazdach.
Największym minusem jest powrót. Z racji że wyszlismy z chłopakiem o 14 poszliśmy do jednego z stojących busów zapytaliśmy który z nich jedzie do nessebar. Niestety kierowcy nie mówią po angielsku, nie informują również że przed 15:30 nigdzie nie pojadą dopóki nie będzie kompletu w busie. Nam pomogła interwencja naszego hotelu, gdzie ktoś z informacji wyszedł do nas i wytłumaczył jak działa cały ten system. Mimo to spędziliśmy 40 minut w busie bez żadnego wytłumaczenia. Nasi znajomi mimo że wyszli z parku po 15:30, musieli wracać na pieszo gdyż kierowcy nie chcieli odjechac bez kompletu przyjezdnych ( mimo że mieli kursowac co 20 minut).

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, ledzionek97